جدید Dixie Chicks و ویروسی gangsta را در Rascal Flatts منجر شود این هفته 6 بهترین آهنگ های جدید

Dixie Chicks – “Gaslighter”

من دوست دارم که چگونه از آلبوم صفر در خود را بی ارزش نر هدف با روحیه عدالت ، اما حتی بیشتر از من عاشق صدا: تولید رنگ در این thumpy طبل های انباشته هارمونی پیانو لایه زیر که همه نشان می دهد که Jack Antonoff می شود این سنت رفته پاپ بهتر از ریک روبین را آخرین بار در اطراف راه برگشت وقتی. رایت آن همه خانم ها.

RMR – “حقه بازی”

از خبر است اینجا ؟ یک اسکی-نقاب سیاه خواننده reworks آمیزه ای از Rascal Flatts بازدید بازپس هر دو لگدمال و simpy balladry برای آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ در حالی که خدمه اش امواج اسلحه در دوربین. من هنوز معتقدم این کار کاملا بدون درآورد اما در اینجا یک روحیۀ موسیقی کشور می تواند با استفاده از بیشتر از: “برو به آنها پسران آبی. برو به ’em all.”

Shabazz کاخ feat. بنفش نوار Nate “سریع یادگیرنده”

درخشان انتزاعی سیاتل رپ اواز یا موسیقی دو بازده با باس عمیق, مقدمه که فاصله ها به گسترده تر مسیر را در مقابله Auto-Tune حمایت از خواننده نسل اینده astrally و ساده ستون فقرات از یک قلاب و نخ آن همه با هم.

Azealia Banks feat. عقیق “Salchichón”

The femme وحشتناک یک بار دیگر نمایش خود را همه کاره قابلیت قرار دادن یک آوازی تمبر بر روی هر ریتم می آید که راه خود را با گرفتن bilingually گه بیش از عقیق را dembow ضرب و شتم. یک salchichón سوسیس اما من فکر نمی کنم او صحبت کردن در مورد مواد غذایی در اینجا شما می دانید ؟

Jordana “بحران”

آن است hacky می گویند “ریف و ضرب و شتم می کنند تا به عنوان آهنگ”? است و حتی آن را hackier بپرسید ؟ هر آنچه. من فقط به عنوان خوانده شده بررسی آغاز شد که “ویچیتا مبتنی بر خواننده و ترانه سرا Jordana صنایع دستی اتاق خواب پاپ است که چوب خود را به دنده” و حداقل من سعی کردم سخت تر از آن است. برای تلفن های موبایل مانند یک dreamier و freakier لذیذ جکسون که ممکن است به معنی چیزی برای شما و ممکن است شما را بترساند اگر آن را ندارد. اما من در.

J Balvin “Rojo”

کاملا متعادل midtempo تصنیف با reggaeton ضرب و شتم که کمی roughs تا صاف صوتی و شبح مانند و در عین حال نفسانی synths انعکاس خاموش اسرار از فراتر از آن.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>