گالری جدید pop-up shop, 80,000 سال موجودات زنده: هنر اتفاقات این هفته

A few items from Stranger & Co.

چند مورد از غریبه & Co.

یار در بازار

که در آن: اتاق انتظار 275 E. چهارم خیابان سوئیت 707, St. Paul

آنچه در آن در مورد: اتاق انتظار فقط نقل مکان به یک مکان جدید در مرکز شهر سنت پل. به جشن آنها در حال میزبانی یک pop-up رویداد در همکاری با غریبه & Co., محلی فروشگاه طراحی اجرا مورا کلی دویل است که ویژگی های کار توسط زنان, مردم, از, رنگ, LGBTQ افراد و مهاجران است.

چرا شما باید بروید: آیا شما نیاز به چیزی روشن و دوست داشتنی برای دفتر خود و یا علاقه مند به چیدن یک کیسه و یک قطعه از طلا و جواهر و یا برخی از دیگر آیتم است که شما تشویق کردن این دلتنگ ماه فوریه اتاق انتظار آرایه ای از artsy دلخوشیها در فروشگاه.

زمان: 5 تا 8 بعد از ظهر تا جمعه.

Jeff Alessandrelli and Paula Cisewski

جف Alessandrelli و پائولا Cisewski

جف Alessandrelli & Paula Cisewski

که در آن: موزه هنر روسی, 5500 Stevens Ave. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: باران تاکسی است teaming تا با موزه هنر روسی برای شعر تصاحب شامل دو هنرمند: Jeff Alessandrelli از پورتلند و پائولا Cisewski است که بر اساس در شهرهای دوقلو. با هم آنها را به اشتراک گذاری کار خود را در داخل این هنر پر از دیوارهای موزه روسیه با پذیرش به دنبال دارد.

چرا شما باید بروید: روسیه موزه رفیع چند لایه فضای نمایشگاه را فراهم می کند یک مودی پس زمینه برای این دو شاعر’ کار می کنند.

زمان: 7 p. m. دوشنبه. این رویداد اما ثبت نام درخواست شده است. ثبت نام در اینجا.

"Treasures of Memory and Hope"

“گنجینه های از حافظه و امید”

افتتاح: “گنجینه های از حافظه و امید”

که در آن: Denler گالری 3003 Snelling Ave. N., St. Paul

آنچه در مورد آن: این Denler گالری میزبان این سفر نمایشگاه های تاریخی, عکس ها و یادگاری از بازماندگان قتل عام ارامنه و فرزندان خود را. این نمایشگاه توسط سنت Sahag ارمنستان کلیسا.

چرا شما باید بروید: چگونه اشیاء حفظ خاطرات کسانی که جان سالم به در گفتن حقیقت از آنچه اتفاق افتاده در طول ارمنستان نسل کشی رخ داده است که بین سالهای 1914 و در سال 1923? تجربه داستان این مهم و دردناک قطعه از تاریخ گفت: از طریق این یادگاران تصویب توسط اعضای خانواده است.

زمان: 5 تا 7 بعد از ظهر جمعه

Rachel Sussman

راشل Sussman

افتتاح: قدیمی ترین موجودات زنده در جهان

که در آن: NewStudio گالری 2303 Wycliff St. St. Paul

آنچه در آن در مورد: Woodstock هنرمند راشل Sussman اولین نمایشگاه در مینه سوتا باز می شود این هفته در NewStudio گالری. Sussman صرف یک دهه سفر در سراسر جهان در جستجوی قدیمی ترین موجودات زنده — فکر می کنم جلبک بوته ها و درختان کهن. این مجموعه در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در کتاب, قدیمی ترین موجودات زنده در این جهانو در این نمایشگاه از ویژگی های مجموعه ای از تصاویر از انتشار.

چرا شما باید بروید: بخش علوم بخش محیط زیست دعوت به عمل, قسمت های فلسفی و مدیتیشن و گیاه شناسی پرتره در مجموعه ارائه, سوراخ کردن بدن, نگاهی به مفهوم زمان است.

وقتی که: 6-9 بعد از ظهر جمعه. در اینجا پاسخ دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im