جدید مسکن برای افراد کم درآمد و افراد بی خانمان با بیماری های روانی و disto باز در مارس

تاکستان روستای 80 واحد آپارتمان در فرویتویلل جاده باز خواهد شد برای کمک به کم درآمد و افراد بی خانمان با بیماری های روانی و معلولیت

ساراسوتا — در ساراسوتا کانتی امروز یک مرد با یک بیماری روانی به طور ناگهانی خارج از خانه خود را و یا یک زن با یک ناتوانی به دنبال ایمنی برای کودکان باید گزینه های چند. برخی از وزش نسیم تا خواب در یک ماشین و یا به طور موقت اقامت با دوستان است. بسیاری به پایان رسید در خیابان.

اما با شروع در ماه آوریل یک بندر امن باز خواهد شد در محور روستایی در شهرستان ساراسوتا. 80-واحد آپارتمان مجتمع عامل به عنوان یک نوع یک فروشگاه توقف برای افراد مبتلا به معلولیت و یا بیماری های روانی را باید فضا برای حداقل 100 نفر در یک مجتمع در 2901 فرویتویلل جاده و نه تنها به عنوان یک راه ورود برای مسکن موقت اما همچنین گرفتن بی خانمان و خدمات بهداشت روان.

آسمان آبی جوامع تمپا مبتنی بر مسکن مقرون به صرفه متخصص ساخته شده است که 19 میلیون دلار پروژه. به ارائه مجموعه ای از سلامت اجتماعی و روانی حمایت است که این ساکنان نیاز به باقی می ماند با خیال راحت در خانه های خود آسمان آبی همکاری با یک ساراسوتا آژانس خدمات جامعه کمک و پشتیبانی زندگی شناخته شده به عنوان CASL. در عمل از سال 1998 CASL مراقبت برای حدود 600 معلول ساکنان خود را پراکنده واحدهای مسکن از جمله رنسانس مانور.

مرتبط: نبرد دم بر محور ایجاد کرد پروژه مسکن

تاکستان روستای فراهم خواهد خانه برای این نوع از افرادی که بیماری آنها آشنا برای مناظر و صداها را در شهر پیاده رو. اعتباری فقیر و دستگیری مرتبط با اختلالات روانی و یا بی خانمانی را نمی خواهد مانع سند وعده داده شده اما دسترسی خواهد بود را تکذیب کرد, را می توان مستاجران با اعتقادات در سه سال گذشته به صورت خشونت آمیز جنایت سلاح گرم نقض حمله و یا وسیله و یا خرید و فروش مواد مخدر.

تاکستان روستای نمی تواند حل مشکل بی خانمانی مزمن به تنهایی. اما کسانی که در پیدا کردن راه حل های محلی تماس بگیرید و این بسیار امیدوار کننده شروع می شود.

“این یک مدل برای آنچه که ما باید انجام دهند” گفت: ویلیام McKeever مدیر اجرایی آکادمی در Glengary. “این یک گام بزرگ در راستای حل برخی از چالش های بزرگتر پیدا کنیم و در اطراف خانه بدوشی.”

CASL اداره و مدیریت مورد تیم خواهد بود که در یک اتاق تنها در سراسر پارکینگ. آنها کمک به ارائه حمل و نقل و حمایتی خدمات مسکن. اتحاد ملی برای بیمار روانی ساراسوتا کانتی نیز در حال حرکت در. آنها یکی از بزرگتر پشتیبانی شبکه برای خانواده هایی که عزیزان با بیماری های روانی و ارائه خواهد شد همکار و حمایت از خانواده در تاکستان ایجاد کرد.

کالین Thayer, مدیر اجرایی نامی ساراسوتا کانتی جدید خود را با نام محل “طبیعی” و گفت که در فرویتویلل جاده اجازه می دهد آن را برای رسیدن به بسیاری از اعضای آن است.

سلامت روانی جامعه مراکز نزدیک است. بنابراین Centerstone فلوریدا. ایده این است که به تمرکز بر موانع است که مردم را نه تنها به رسیدن به مسکن و همچنین نگه داشتن آن گفت: CASL رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اسکات Eller.

“ایده این است که نه فقط زنده ماندن اما به رشد” گفت: Ellder.

مسکن مقرون به صرفه است یک مانع عمده به خصوص برای کسی که با سلامت روانی سوء مصرف مواد موضوع و یا زمینه های جنایی گفت: ملیسا Larkin-اسکینر منطقه, مدیر اجرایی Centerstone فلوریدا.

داشتن امن و مقرون به صرفه مسکن “فوق العاده مهم برای بازیابی” Larkin-اسکینر گفت.

آپارتمان

تاکستان روستای مدیریت شرکت دریافت کرده است حدود 150 برنامه های کاربردی و داده بود بیش از 40 پذیرش نامه در اوایل ماه مارس.

یکی – دو خوابه کاملا مبله کامل با چوب-سبک لمینیت طبقه نه سقف پا و طراحی شده به مانند بسیاری از آپارتمان شما می خواهم پیدا کردن در نزدیکی مرکز شهر ساراسوتا.

“کل ایده بود برای اضافه کردن گرما” گفت: Eller. “ما واقعا به خواسته خود آنچه را که ما می خواهیم اگر ما در اینجا زندگی می کردند.”

تاکستان روستای همچنین کامل با بزرگ جامعه اتاق و چند منظوره رسانه ای ، نیز وجود دارد که در محل خشکشویی و فضا را برای خانواده ها به پاتوق و صبر کنید تا آن را به پایان برساند.

کمبود بودجه

ساختمان خانه که مقرون به صرفه برای جنوب غربی فلوریدا است که بستگی به مزایای از کار افتادگی و یا حداقل دستمزد مشاغل به شمار بی رحم مشکل ریاضی و اعمال نفوذ لازم دلار نیاز به صبر و تخصص است. در حالی که دیگر تلاش های محلی به این موضوع کوچک چشم سوزن را شکست خورده اند تا کنون محور ایجاد کرد یکی از تنها سه پروژه به دریافت کمک های مالی در سال 2018 از فلوریدا مالی مسکن Corp. که اختصاص داده شده بیش از 6 میلیون دلار در تامین مالی برای بی خانمان یا غیر فعال ساکنان به این پروژه است.

مرتبط: کمیسیون OK پناهگاه بی خانمان جنوبی ساراسوتا کانتی

در حالی که این پروژه قادر به تامین بودجه اضافی از طریق دیگر وام های دولت و برخی از پول از ملی مسکن اعتماد صندوق تاکستان ایجاد نمی کند هر گونه پول به کار ساختمان.

آن را نیاز به 15 میلیون دلار در سال است. به طوری که چند میلیون دلار بودجه عملیاتی از آمده است ؟

“بسیاری از امید” Eller گفت.

Eller گفته است که هیئت مدیره خود را که “اگر ما صبر در اطراف و دریافت پول آن را به کار گیرند و سپس ما به صندوق پول برای ساخت آن آن را به سقوط از طریق ترک. آن را باید انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im