جدید پرستاری صاحبان خانه می گویند که آنها نمی پرتاب دور موسس پرتره

ساراسوتا در Crossbreeze مرکز مراقبت از آن را می گوید نمی toss تصویر Rev. J. H. فلوید. غیر انتفاعی استفاده می شود که برای اجرای این مرکز می گوید: در غیر این صورت.

ساراسوتا — هیچ کس نمی داند چگونه یک پرتره از Rev. J. H. فلوید به پایان رسید تا در سطل زباله. اما هر دو قبلی و فعلی صاحبان ساراسوتا اولین آفریقایی آمریکایی خانه سالمندان گفت: آنها نمی شیر یا خط موسس 16-توسط-20 پرتره.

مالک جدید KC عبور از داوطلب خواص LLC, نقاط, به سازمان های غیر انتفاعی استفاده می شود که برای راه اندازی خانه سالمندان به عنوان مسئول ، پس از J. H. فلوید آفتاب مانور (در حال حاضر به نام Crossbreeze مرکز مراقبت) در 1755 18 سنت فروخته شد یک دهه پیش همه از یادگاری بود که با توجه به آن به صاحبان اصلی صلیب گفت.

“روز فروش بسته ما بیش از 10 پرتره چند آلبوم و چند آلبوم کامل از روزنامه بریده گفت:” صلیب صاحبخانه در روز دوشنبه.

مربوط به: J. H., فلوید ساخته شده است ساراسوتا سیاه خانه سالمندان است. پرتره او پیدا شد در سطل زباله

جورج Bumbray رئیس سازمان غیر انتفاعی است که استفاده می شود برای اجرا به خانه سالمندان می گذارد سرزنش در 1755 طلایی LLC, شهرستان Broward-بر اساس شرکت است که در حال حاضر در عمل تسهیلات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“درک بود که او را ترک عکس از فلوید گفت:” Bumbray که در عمل امکانات دو بعدی درب J. H. فلوید آفتاب مراتع و آفتاب ایجاد کرد. “من می دانم که هیچ یک از ما مردم آن را دور بیاندازید. هیچ کس در اینجا خواهد پرتاب آن را در سطل زباله.”

فلوید پرتره بود برگرفته از زباله در Crossbreeze مرکز مراقبت گرفته و به نوتون تاریخی گالری عقاب خیابان در ساراسوتا گفت: Jetson گرایمز متصدی از گالری.

در سال 1957 فلوید و اعضای کر, اتحادیه اروپا یک گروه خیریه از اعضای گروه کر از یک تعداد انگشت شماری از کلیساها زمین شکست در سالخوردگان کمک خانه در شرق خیابان گل تلفونی.

قبل از این تسهیلات باز در سال 1960 تنها جایی برای آمریکایی های آفریقایی تبار سالمندان به رشد بود و در خانه های خود. در سال 1967 یک تاسیسات جدید ساخته شد, در 18th, خیابان که در آن Crossbreeze مرکز مراقبت می ایستد در حال حاضر. مرکز بود نام J. H. فلوید آفتاب مانور که به اسم خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره برای تقریبا 20 سال است.

دهه فلوید پس از مرگ, J. H. فلوید آفتاب مانور افتاده بود و در زمان های سخت و آن را فروخته بود را بهبود امکانات دیگر.

یک پلاک یادبود تسهیلات و فرهنگی آن اهمیت باقی مانده در خارج از Crossbreeze مرکز مراقبت برای همه بازدید کنندگان و ساکنان به دیدن و درک تاریخ این تسهیلات گفت: صلیب.

“آن را مانند آنها در حال تلاش برای پنهان کردن J. H. فلوید را اهمیت” صلیب گفت و اشاره کرد که شرکت خود را اغلب با این نسخهها کار برای حفظ آن اموال تاریخی و فرهنگی اهمیت است.

صلیب همچنین گفت که 80 درصد از کارکنان این تاسیسات در حال از نوتون اکثر آنها سیاه و سفید هستند.

هر چند از آن شده است تقریبا یک دهه پس از فروش سه امکانات که همسایه یکدیگر اغلب اشتباه گرفته صلیب گفت. پست الکترونیکی است که اغلب به اشتباه ارسال کردید و ساختمان و مردم در جامعه هنوز هم مراجعه به Crossbreeze مرکز مراقبت با نام سابق خود را.

صلیب گفت که او اغلب بازدید از ملک و با اشاره به تسهیلات در کنار درب شده بود دستخوش نوسازی عمده ای در چند سال گذشته است. ممکن است آن را دور انداخته شدن توسط یک پیمانکار, او گفت:.

Bumbray های غیر انتفاعی گفت ” همه از $167,000 نوسازی انجام شد در خارج از آفتاب ایجاد کرد از جمله جایگزینی ویندوز, اضافه کردن جدید جانبداری و ناودان. Bumbray همچنین گفت که هیچ یک از پرتره و یا خاطرات ذخیره شده در آن مرکز.

همانطور که برای گرایمز متصدی از این گالری: “برای من مهم نیست که چه نوع از بهانه که در حال ساخته شده است” Grimes گفت. “از آن باید دور انداخته شده در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de