ویروس جدید موارد پاییز; چه کسی می گوید چین خریداری جهان زمان

پکن — چین گزارش 143 ویروس کشته و یک شیب در موارد جدید روز شنبه در حالی که رئیس سازمان بهداشت جهانی در ستایش این کشور در تلاش برای مهار این بیماری جدید گفته آنها “خریداری جهان زمان” و است که کشورهای دیگر باید بیشتر از آن را.

فرانسه در همین حال گزارش شده در اروپا اولین مرگ ناشی از این ویروس جدید یک چینی توریستی از هوبئی استان که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر. ایالات متحده در حال آماده شدن برای پرواز به خانه آمریکایی قرنطینه مسافران داخل کشتی کروز در ژاپن است.

چین گزارش 2,641 موارد جدید در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه, بالا بردن مجموع آن به 66,492. سرزمین اصلی چین است شمار تلفات افزایش یافت به 1,523.

تعداد موارد جدید پایین بود از 5,090 در گذشته دوره 24 ساعته پس از مقامات تغییر مبنای شمارش بیماران. تعداد موارد جدید باید نوسان, سوخت هر دو خوش بینی در این بیماری ممکن است تحت کنترل و هشدار که به امید چنین زودرس هستند.

U. N. آژانس بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست دولتها به گام تا تلاش های خود را برای آماده شدن برای این ویروس گفت: “این غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری همه گیر خواهد شد.”

Tedros گفت: در یک جمع بین المللی خارجی و سیاست امنیتی رهبران در آلمان در روز شنبه که تشویق است وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است گسترده انتقال خارج از چین و “مراحل چین گرفته شده برای جلوگیری از شیوع بیماری در منبع آن را به نظر می رسد خریداری جهان ،

“ما در حال تشویق کرد که یک تیم بین المللی از کارشناسان در حال حاضر بر روی زمین با همکاری نزدیک با همتایان چینی خود به درک شیوع” Tedros گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ.

اما او گفت که آژانس “نگران ادامه افزایش در تعداد موارد در چین” و با گزارش در مورد تعداد کارکنانی که آلوده شده اند و یا کشته شده اند.

“ما نگران عدم ضرورت در بودجه پاسخ از جامعه بین المللی” Tedros گفت.

“ما باید با استفاده از پنجره فرصت ما به شدت ما آمادگی,” او اضافه شده است. “چین خریداری کرده است, جهان زمان. ما نمی دانیم چقدر زمان.”

دولت چین به حالت تعلیق در اکثر دسترسی به ووهان, این شهرستان در مرکز شیوع on Jan. 23. محدودیت های گسترش به شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر در وسیعترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است. رستوران ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر در سراسر کشور دستور داده شد به نزدیک است.

سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ کارخانه ها و دفاتر بسته شده اما در حال حاضر مقامات دستور داده شده است به احیای فعالیت های کسب و کار به عنوان ضرر و زیان اقتصادی بالا ميرود.

مقامات اعلام کرده اند اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از عفونت های جدید به عنوان میلیونها نفر از کارگران جمعیت به هواپیما و قطار و اتوبوس برای بازگشت به شهرستانها.

تحت اقدامات جدید مردم از بازگشت به پکن را به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز با توجه به اطلاعیه منتشر شده در روز جمعه. آن گفت: افرادی که موفق به رعایت خواهد شد و در صورت عواقب قانونی داد اما به جزئیات.

COVID-19 یک بیماری ناشی از یک شکل جدید از coronavirus گسترش به بیش از بیست کشور جهان است.

80 ساله چینی توریستی که درگذشت در فرانسه در بیمارستان بستری شد Jan. 25 با یک عفونت ریوی به گفته وزیر بهداشت اگنس Buzyn. دختر خود را نیز مریض شد اما مقامات می گویند او انتظار می رود به بهبود می یابند.

در ژاپن, سفارت ایالات متحده گفت: اجاره هواپیما خواهد رسید اواخر روز شنبه به خانه پرواز آمریکایی ها روی عرشه کشتی کروز الماس شاهزاده در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. مسافران شده اند قرنطینه روی عرشه کشتی از فوریه. 5 اما آنها روبرو خواهد شد یکی دیگر از دو هفته قرنطینه پس از ورود به ایالات متحده است.

کسانی که بازگشت به آمریکا پرواز خواهد کرد به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و برخی از پرواز بعد به لککلند ایر فورس بس در تگزاس گفت: یک بیانیه سفارت. آن گفت: هیچ کس با علائم اجازه داده می شود سرنشین پرواز.

هنگ کنگ دولت گفت ساکنان آن را روی عرشه کشتی کروز همچنین خانه پرواز خواهد کرد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آنها بیش از حد خواهد در صورت دوم قرنطینه.

تا کنون 285 نفر از کشتی کروز را آزمایش مثبت برای ویروس. ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه. آن گفت: مسافران بالای 80 سال سن کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که باقی مانده در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می تواند حرکت به تاسیسات خشکی.

روز پنج شنبه تعداد موارد جدید گزارش توسط مقامات در هوبئی مشخصی به 15,152 عمدتا به دلیل چین تغییر کرده است راه آن است که به شمارش. که شامل 13,332 که تشخیص داده شد پزشکان تجزیه و تحلیل و ریه تصویربرداری به جای قبلی, استاندارد آزمایشگاهی تست. مقامات بهداشت گفت: روش جدید را تسهیل درمان زودتر.

نه بیشتر موقت بیمارستان ها باز کرده اند در سالن ها و دیگر ساختمان های عمومی با 6,960 تخت در هوبئی ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد. آن گفت: 5,606 بیماران با علائم خفیف شد درمان می شود.

حزب حاکم کمونیست است در تلاش برای بازگرداندن اعتماد عمومی به دنبال شکایت رهبران در ووهان سرکوب اطلاعات در مورد این بیماری است. حزب مواجه انتقادهای مشابهی را پس از 2002-03 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس.

حزب باید “تقویت نقاط ضعف و نزدیک کردن نقاط ضعف” پس از این بیماری همه گیر در معرض “کاستی ها و کمبود” رئیس جمهور چین گفت: در جلسه رهبران حزب سهشنبه, با توجه به رسانه های دولتی.

تمدید تعطیلی کارخانه ها و کسب و کار مانع سیل پس از سفر قمری تعطیلات سال نو به طور معمول در صنعت چینی شلوغ ترین فصل در انتخابات گفت: در یک کنفرانس خبری.

مجموع حجم روزانه مسافران پایین است 80 درصد از سال گذشته به گفته معاون حمل و نقل وزیر لیو Xiaoming.

کسب و کار زیان آنقدر شدید است که پیش بینی را کاهش چشم انداز خود را برای رشد اقتصادی چین.

دولت متعلق به صنعت بانکداری ارائه شده بیش از 537 میلیارد یوان ($77 میلیارد دلار) در اعتبار به صنایع از جمله خرده فروشی پذیرایی و گردشگری است که باید صدمه دیده اند بیشتر با توجه به Tao Liang, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات.

این آخر هفته یک تیم از کارشناسان که به علت شروع یک ماموریت در چین است.

یک رسمی که در سخنرانی خود در کنفرانسی در مونیخ, دفاع چین را از دست داده و وقوع.

“برخی از لفاظی برای من بوده است نه مفید و نه مفید بوده و در همه. چین قوی بهداشت عمومی و سلامت, سیستم,” دکتر گفت: Michael Ryan که رئیس از شرایط اضطراری. “من فکر می کنم ما به عنوان جامعه جهانی نیاز به تغییر ما روایت اگر ما در حال رفتن به محل کار با موفقیت با چین و دیگر کشورها برای جلوگیری از این بیماری است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Geir Moulson در مونیخ, Mari یاماگوچی در توکیو و ایلین Ganley در پاریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de