جدید غرب روستا کتاب الگوی مصوب در اولین خواندن

شهر در کمیسیون افزایش نگرانی بیش از درصد از توسعه تجاری در پیشنهاد مرکز شهر.

بندر شمالی — شمال شهرستان بندر کمیسیون تصویب خواندن اولین بار از اول بازنویسی عمده ای از این کتاب الگو برای روستاهای غرب بهبود منطقه از سال 2007 در یک جلسه ویژه چهارشنبه.

روستاهای غرب اساسا ساخته شده است تا از 12 روستا در سراسر 8,000 هکتار — بسیاری از آن هنوز توسعه نیافته است.

مناسب ترین بحث درگیر, درصد زمین تجاری در روستای D 626 هکتار سایت که در اصل طراحی شده برای نگه داشتن 2,400 واحد مسکونی و همچنین از 200 ، 000 فوت مربع از فضای اداری و از 300 ، 000 فوت مربع از فضای خرده فروشی از جمله Publix-لنگر غرب روستا بازار همراه ایالات متحده 41 در گوشه جنوب غربی روستاهای غرب پارک وی.

روستاهای غرب نیز طراحی مرکز شهر حدود 60 هکتار دریاچه, سرگرمی, ناهار خوری و خرید.

که در مرکز شهر خواهد بود طراحی شده برای ترویج walkability و ارائه انواع فضای باز از جمله مربع سبز پارک ها و چند استفاده از مسیرهای پیاده روی. انواع مسکن شامل تک خانواده جدا townhomes آپارتمان و آپارتمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

جان Luczynski معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه برای روستاهای غرب, کتی LaBarr یک برنامه ریز پروژه با Stantec و نورث پورت مدیر برنامه ریزی نیکول Galehouse رفت و بیش از این سند با این کمیسیون است.

به دلیل اجتماعی فاصله نگرانی LaBarr به نظر می رسد الکترونیکی.

نورث پورت ضمیمه روستاهای غرب در سال 2003 در بخش برای تنوع بخشیدن به پایه مالیاتی. اما به غیر از مرکز خرید بسیاری از توسعه های صورت گرفته وجود مسکونی بوده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

کمیسر شهر ونسا Carusone بود که در هیئت مدیره پس از آن می خواستم ببینم درصد تعیین شده فضای تجاری در مرکز شهر افزایش یافته و از 30 درصد به 40 درصد است.

“چهل درصد از هر مرکز شهر باید تجاری که تمام نقطه مرکز شهر” Carusone گفت. “آنچه من می خواهم این است که هدف اصلی و هدف اصلی بود برای اضافه کردن تجاری برای تنوع بخشیدن به اقتصاد است.

“این که تمام دلیل ما ضمیمه این است.”

که احساسات تکرار یک بیان شده توسط شهردار دبی مک داول در جلسه قبلی که در برخورد با مرکز شهر در حالی که اندازه گیری به صورت تجاری منطقه در حال تغییر از تعداد فوت مربع به یک درصد از توسعه است.

Galehouse گفت: کارکنان شهرستان خواهد کار با روستاهای غرب برای زبان مناسب در زمان دوم و نهایی خواندن فرمان.

علاوه بر کتاب الگو کمیسیون برخورد با دو نفر دیگر از روستاهای غرب-آیتم های مرتبط.

شهر پذیرفته مالکیت جدید تصفيه خانه فاضلاب به ارزش بین $38 میلیون و 40 میلیون دلار که در این منطقه ساخته شده است به عنوان بخشی از الحاق توافق.

این کمیسیون همچنین مصوب پس از الحاق توسعه دهنده توافق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>