نیومن دچار ضربه به سر, بدون, داخلی صدمات در تصادف

لاس وگاس — رایان نیومن گفت که او دچار ضربه به سر در خود را از سقوط در دامان تاریخ و زمان آخرین از دیتونا 500 اما از افشای جزئیات در بیانیه ای از راننده قبل از خواندن نژاد روز یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر.

“من خوش شانس برای جلوگیری از هر گونه ارگان های داخلی آسیب و یا شکستگی استخوان. من حفظ یک ضربه به سر که من در حال حاضر در حال درمان” نیومن نوشت: در بیانیه ای. “پزشکان خوشحال شده است که با پیشرفت در طول چند روز گذشته.”

هیچ جدول زمانی برای نیومن بازگشت به مسابقه اما Roush Fenway مسابقه گفت: 42 سال ایندیانا بومی است و مصمم به بازگشت به مسیر.

“او به صراحت ابراز کرده است که این جایی است که او می خواهد و او می خواهد به عقب در یک ماشین مسابقه گفت:” Roush جمهور استیو نیومارک کریگ اضافه کرد که پس از او می گرداند نیومن می خواهد یکی برای رسیدگی به سلامت خود را شخصا.

“رایان در واقع می خواهد به یک در مقابل از شما برای پاسخ به این سوالات” نیومارک کریگ گفت. “من و او در مورد صحبت کردیم که او نوع chomping در بیت به عقب بر گردیم در اینجا و من فکر می کنم او احساس می کند که خواهد بود مناسب برای او را به پشت میکروفن پاسخ بسیاری از این سوالات است.”

Roush Fenway به آن حساب دقیق از این مصیبت دلخراش آغاز شد که زمانی که نیومن در حالی که پیشرو آخرین دامان باران-تاخیر در دیتونا 500 بود درگیر در یک تصادف که فرستاده او را سخت به یک دیوار هوابرد ضربه در سمت راننده درب توسط یک ماشین دیگر و سپس به دام افتاده در یک وارونه فورد در آتش به عنوان نجات کارگران سعی کردم به او را از خودرو آسیب دیده.

او در بیمارستان بستری شد دوشنبه شب در چه Roush مقامات به نام جدی اما نه بیماری تهدید کننده زندگی — که نیومارک کریگ گفت: آنها نمی یاد تا زمانی که نیومن پدر گذشت به همراه اطلاعات از پزشکان تقریبا دو ساعت پس از حادثه.

نیومن راه می رفت از شهر ساحلی دایتونای بیمارستان حدود 42 ساعت بعد ظاهر می شود صدمه ندیده و نگه داشتن دست خود را با دو دختر جوان. این عکس از آن لحظه نیومن گفت: در بیانیه خود یک عهد به Roush Fenway مسابقه سازمان “ساخته شده است که من یک ماشین نه تنها به اندازه کافی سریع منجر به ثانیه های پایانی از دیتونا 500, اما به اندازه کافی قوی برای انجام کار خود را تحت پریشانی من اجازه می دهد برای زنده ماندن در یک تصادف.

“من واقعا مدیون به هر یک از شما و بعید است که من هرگز قادر به درستی بیان به شما چقدر تلاش سخت کوش که با شما رفتار خود را craftmanship تحت تاثیر قرار من و خانواده ام. من امیدوارم که شما در زمان غرور و افتخار در این عکس از من در راه رفتن به بیرون از بیمارستان و دست در دست با دختران من در روز چهارشنبه. با تشکر از شما. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت در ماشین مسابقه خود را.”

نیومارک کریگ افتتاح کنفرانس خبری با خواندن نیومن را طولانی بیانیه ای آغاز شد که با عذرخواهی از راننده برای بودن در لاس وگاس. راس Chastain خواهد درایو شماره 6 فورد روز یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر به عنوان نیومن رگه هایی از 649 متوالی شروع می شود قدمت آن به سال 2002 باز فصل به پایان می آید.

“من صحبت با جک Roush و او به من اطمینان داد که شماره 6 را در انتظار و آماده برای بازگشت” نیومن به این نتیجه رسیدند در این بیانیه است. “من به دنبال به جلو به گرفتن در پشت چرخ و مبارزه با دیگر مسابقه برنده شدن در Roush Fenway فورد است.”

نیومارک کریگ گفت: نیومن در نظر دارد مسابقه برای سال 2020 جام قهرمانی در این فصل و او قصد دارد به درخواست نسکار برای معافیت برای صعود به پلی آف هنگامی که او پزشکی پاک به بازگشت.

نیومارک کریگ به طور خلاصه لمس بر روی احساسات Roush سازمان پس از این حادثه گفت: این تیم تا به حال به زور کارکنان به ترک دیتونا و بازگشت به کارولینای شمالی به آماده شدن برای لاس وگاس به جای نشستن در خارج از بیمارستان در حال انتظار برای به روز رسانی.

“این احتمالا متناسب با سمت راست در به تعریف رولرکوسترهای احساسی — ما از آنچه ما فکر می ثانیه دور از برنده شدن در دیتونا 500 با رایان … آن را به دنبال مانند آن خواهد بود یک کتاب داستان مسابقه برای ما و برای شروع فصل و تمام آن را در یک لحظه” نیومارک کریگ گفت. “ما از عدم مراقبت در مورد نژاد نمی مراقبت در مورد رقابت در واقع من مطمئن هستم که ما می دانستند که در واقع برنده مسابقه تا چند ساعت بعد به دلیل کل بعد بود که در رایان ایمنی و رفاه است.”

مسابقه برنده دنی Hamlin بود در میان بسیاری از صنایع به طور منظم به توقف در بیمارستان به عنوان انجام بسیاری از نسکار تیم اجرایی از رئیس جیم فرانسه در پایین. نیومارک کریگ گفت: نسکار معاون رئیس مایک Helton در بیمارستان وارد دوشنبه شب لحظات پس از Roush نمایندگان بود.

نیومارک کریگ اشاره کرد که نیومن گزنده طنز را تغییر نداده و این بزرگترین آه امداد آمد که این تیم را دیدم نیومن خانواده تمسخر او را برای خود بزرگ ساخت و Krispy Kreme doughnuts.

“او است که به عنوان سخت به عنوان آنها می آیند و همچنین طراوت را در اتاق بیمارستان گوش دادن به خانواده خود را سرگرم کننده از او برای داشتن گردن و فقط برای اینکه کاملا ضخیم” نیومارک کریگ گفت. “و حقیقت است به این شایعه که زمانی که او شنیده می شد از دونات کردن در اتاق که در آن ما همه جمع که از او پرسید: پدر خود را به مصادره و برخی از آنها را به اتاق خود. نه تعجب آور توسعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im