روزنامه ناشر مک کلاچی فایل برای ورشکستگی حفاظت

ناشر از میامی هرالد کانزاس سیتی استار و ده ها تن از دیگر روزنامه ها در سراسر کشور ثبت شده است برای حفاظت از ورشکستگی.

روزنامه صنعت شده است را ویران کرد با تغییر تکنولوژی است که فرستاده است اکثریت قریب به اتفاق افراد آنلاین جستجو در اخبار. در حالی که مک کلاچی و دیگران را تحت فشار قرار دادند دیجیتال عملیات به شدت تبلیغات, دلار همچنان به جریان به سمت غول اینترنت مانند Facebook و Google.

مک کلاچی Co.’s 30 اتاق های خبر, از جمله شارلوت آبزرور اخبار و آبزرور در رالی و Star-Telegram در فورت ورث ادامه خواهد داد به کار به طور معمول به عنوان ناشر reorganizes تحت فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند.

ناشر ریشه های تاریخ به سال 1857 هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به انتشار چهار صفحه کاغذ در ساکرامنتو کالیفرنیا پس از کالیفرنیا عجله طلا. که کاغذ شد ساکرامنتو زنبور عسل.

مک کلاچی است دریافت 50 میلیون دلار تامین مالی از chris cotillo اعتباری کسب و کار را قادر خواهد ساخت که آن را به حفظ عملیات جاری برای این شرکت است که هنوز هم بر اساس در ساکرامنتو.

“زمانی که رسانه های محلی رنج می برد در مواجهه با چالش های صنعت جوامع رنج می برند: قطبش رشد مدنی اتصالات نزاع و افزایش هزینه های استقراض برای دولت های محلی” گفت: مدیر عامل کریگ Forman. “ما در حال حرکت با سرعت و تمرکز به نفع همه سهامداران ما و جوامع ما است.”

مک کلاچی انتظار سه ماهه چهارم درآمد $183.9 میلیون پایین 14 درصد از سال قبل است. آن 2019 درآمد پیش بینی شده است به پایین 12.1% از سال قبل است. این بدان معنی است که ناشر درآمد را تضعیف برای شش سال متوالی.

این شرکت انتظار دارد به جلو و فهرست خود را از بازار بورس نیویورک به عنوان یک داد و ستد عمومی شرکت خصوصی بروید.

مک کلاچی برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی نیویورک. آن طرح تغییر ساختار نیاز به تایید از آن امن وام دهندگان و دارندگان اوراق قرضه و بازنشستگی از مزایای گارانتی Corp.

مک کلاچی رنج می برد به عنوان خوانندگان بدهد تا سنتی اشتراک و دریافت اخبار آنلاین و مانند دیگر ناشران آن را سعی کردم به دنبال آنها وجود دارد.

دیجیتال-تنها اشتراک که با افزایش تقریبا 50 ٪ در سال بیش از سال, مک کلاچی گفته است. این شرکت با بیش از 200,000 دیجیتال-تنها مشترکین و بیش از 500,000 پرداخت دیجیتال روابط مشتری.

در عین حال مهاجرت به نشریات دیجیتال است جبران از دست دادن تبلیغ است که هنگامی که با اتکا در روزنامه ها.

برآورد کل آمریکا روزنامه گردش خون, از جمله هر دو چاپ و دیجیتال در سال 2018 کاهش یافت 8 درصد از سال قبل به 28.6 میلیون دلار برای روزهای هفته. یکشنبه گردش سقوط کرد و 9 درصد به 30.8 میلیون, با توجه به مرکز تحقیقات پیو برای روزنامه نگاری و رسانه ها.

در سال گذشته نیویورک تایمز سردبیر اجرایی دین Baquet bleakly پیش بینی مرگ “اکثر روزنامه های محلی در آمریکا” در عرض پنج سال به جز آنهایی که خریداری شده توسط میلیاردرهای. واشنگتن پست و لس آنجلس تایمز ملی انتشارات پر رونق هستند پس از خریداری توسط میلیاردرهای. بوستون گلوب مینیاپولیس استار تریبیون و Las Vegas Review-Journal در میان عمده دیگر روزنامه آمریکایی که به نظر می رسد به steadied خود را پس از فروخته شدن به محلی افراد ثروتمند.

حتی ورود و پولدار می تواند ثابت کند زودگذر.

دو هفته پیش میلیاردر وارن بافت گفته او فروش همه برکشایر هاتاوی نشریات; 31 روزنامه در 10 ایالت و همچنین 49 پرداخت هفتگی نشریات دیجیتال سایت. بافت مادام العمر است booster از روزنامه ها اما او گفت: چند سال است که او انتظار دارد که بسیاری از آنها را به ادامه کاهش خود را در مسیر نجات برای یک تعداد انگشت شماری از ملی مقالات مانند نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال.

“مک کلاچی باقی می ماند قوی عامل شرکت با یک تعهد پایدار به مستقل روزنامه نگاری است که دهانه پنج نسل از خانواده من” گفت: رئیس کوین مک کلاچی بزرگ-بزرگ نوه بنیانگذار شرکت, جیمز مک کلاچی.

این شرکت نیز مشغول به کار در آن financials پیرایش هزینه های عملیاتی توسط $186.9 میلیون دلار برای دوره سه سال به پایان رسید و در ماه دسامبر. آن را نیز پرداخت حدود $153.5 میلیون بدهی در همان دوره است.

فورمن گفت: مک کلاچی نمی کند و پیش بینی هر گونه اثر سوء بر واجد شرایط بازنشستگی و مزایای قابل ملاحظه ای از طرح کنندگان و بهره برداران.

_____

جاش Funk کمک به این گزارش از اوماها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im