مرحله بعدی از میراث دنباله معافیت زمین

ساراسوتا کانتی میزبانی پیشگامانه برای مرحله بعدی میراث دنباله فرمت زیر سخت اجتماعی فاصله پروتکل — اگر هیچ یک از این چهار مقامات منتخب در حال حاضر تصمیم به پوشیدن ماسک.

ساراسوتا — بیشتر جنبه های اجتماعی فاصله شد در صبح روز پنجشنبه به عنوان ساراسوتا کانتی میزبانی آن “مسابقه به اتمام” پیشگامانه برای بخش 1 از میراث دنباله فیبوناچی — که اتصال Proctor جاده به باهیا ویستا خیابان اما نه بلافاصله با اتصال شمال پایانه فعلی دنباله به پایان می رسد که در Culverhouse پارک طبیعت در پالمر در مرتع پرورش احشام.

صندلی زیر چادر رویداد در فضای باز بودند فاصله حداقل شش فوت از هم جدا شدند هفت بیل روی تپه از خاک انباشته شده برای این مناسبت در 4281 اشتون جاده — که در کمی بیش از نیم مایل در جنوب Proctor جاده شد بیش از به طور موثر اجتماعی دور از واقعی سایت ساخت و ساز.

در حالی که اکثر شهرستان کارکنان و شرکت کنندگان عینک ماسک یا پوشش صورت چهار شهرستان کمیسیون در حضور تصمیم به انجام این کار.

Sarasota County Parks and Recreation مدیر نیکول Risssler اشاره کرد که اشتون جاده سر دنباله دار است که خواهد شد به عنوان بخشی از بخش 2 انتخاب شد و برای پیشگامانه چرا که آن را در دسترس تر از پیشنهاد وبر خیابان سر دنباله دار برای بخش 1.

یکی از مشخصه شمال گسترش و در مقابل موجود میراث دنباله تعداد متقاطع محله خیابان که آن را که بسیار بیشتر از یک جامعه ملایمت.

“در اینجا ما باید بسیاری از خیابان ها که نقطه دسترسی خواهد بود و هر گونه عبور” Rissler گفت: پس از آن اضافه شده است که پارکینگ در دسترس خواهد بود در trailheads.

شهرستان کمیسیون سخن گفت که در مراسم مختصر قبل از حدود سه ده نفر اشاره کرد که چگونه دنباله ادامه خواهد داد برای کمک به ساراسوتا کانتی ایجاد یک حس اجتماعی.

“ما سواحل ضبط بسیاری از عناوین برای خود در سطح جهانی اما این امکانات دیگر مانند میراث دنباله که همچنین کمک به ساراسوتا کانتی یک مکان منحصر به فرد برای زندگی” شهرستان رئیس کمیسیون مایک مورن گفت. “هنگامی که ما جشن می گیرند این فرمت ما در واقع جشن چیزی است که متصل به همه ما است.

“این است که یک میراث در هر معنی واقعی کلمه.”

همکار شهرستان کمیسر چارلز Hines که به یاد می آورد که به عنوان یک جوان او را سوار دوچرخه خود را از Nokomis شمالی در ایالات متحده 41 به ساراسوتا بازار میدان, بعد گفت: “این را به جامعه ما هم به عنوان یک کل.

“این درست ستون فقرات از طریق کل جامعه ما و من گمان می کنم این ادامه خواهد داد به رشد می کنند,” او اضافه شده است.

Hines همچنین ادای احترام به اولیه دنباله فشار در شهر ونیز به ساخت ونیزی آبراه پارک در هر دو طرف از Intracoastal آبراه.

در حالی که ساخت یک نقطه در مورد در حال رشد به عنوان یک دانشآموز حضور در کلاس درس در جزیره ونیز او به رسمیت شناخته شده Jon Thaxton معاون ارشد رئیس جمهور برای جامعه سرمایه گذاری در سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته اند تجارب خود را در حال اجرا در امتداد Intracoastal آبراه.

“این یک رویا است که آغاز شده بود بیش از 20 سال پیش در ونیز” Hines گفت. “این بهبود یک دنباله است که زمانی که من بچه بودم — و احتمالا زمانی که جان بچه بود — آنها می خواهم پرتاب ما در خارج وجود دارد در مدرسه و ما اجرا را از طریق آوار و sandspurs همراه Intracoastal.

“این فقط یک کل زمین های بایر” او ادامه داد: پس از آن اضافه شده است که پس از تکمیل این دنباله دار خواهد بود برنده-برنده برای کل جامعه است.

میراث دنباله پسوند است که بیشتر بودجه توسط a $65 میلیون اوراق قرضه رفراندوم تایید شده توسط county رای دهندگان در سال 2018 است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

موجود میراث دنباله با استفاده از سابق راه آهن سمت راست از راه برای اتصال تاریخی ونیز انبار قطار با Culverhouse پارک طبیعت در پالمر در مرتع پرورش احشام در مرکزی ساراسوتا کانتی. آن است که تقریبا 250,000 دوچرخه سواران و عابرین پیاده در سال است.

Rissler گفت که رشد پیش بینی شده است به عنوان بسیاری از 300,000 نفر در سال است.

دلار 7.4 میلیون اولین بخش از این فرمت است که ساخته شده توسط Jon F. سویفت, Inc. و باید آماده در حدود 10 ماه.

قرارداد برای بخش دوم که گسترش از Proctor جاده جنوب به Culverhouse پارک طبیعت و سومین بخش آن متصل خواهد شد باهیا ویستا خیابان به Payne پارک آورده شود باید قبل از شهرستان کمیسیون برای تصویب در ماه سپتامبر.

یک قرارداد برای نورث پورت اتصال باید قبل از این کمیسیون به زودی.

Rissler اشاره کرد آن است که به احتمال زیاد ساخت و ساز خواهد شد در حال انجام در تمام بخش در همان زمان.

“هدف ما این بود که آنها را به عنوان سریع که ممکن است برای به دست آوردن حتی قطعه از آنها باز” Rissler گفت.

در ابتدا این گذرگاه در بی ریج و کلارک جاده ها خواهد بود در درجه. در نهایت دولت در بخش حمل و نقل خواهد ساخت دنباله overpasses مشابه اما بزرگتر از آن ساخته شده است در لورل جاده ها است.

کمیسیون با اشاره به پیوند رفراندوم رای به عنوان نشانه ای است که شهروندان در نظر گرفته گسترش دنباله از پین پارک در ساراسوتا به شمال بندر و همراه با Rissler تشکر غیر انتفاعی دوستان از میراث دنباله برای حمایت خود را.

لوئیس Kosiba رئیس جمهور از دوستان از میراث دنباله نوبه خود تشکر هیئت مدیره خود را برای فداکاری و معرفی اعضای هیئت مدیره مجسمه های از مد افتاده از راه آهن خوشه از سابق راه آهن.

رئیس راه آهن سنبله انتقال به کاریکاتوری از یک فرد دوچرخه سواری.

Kosiba بیش از حد پرداخت ادای احترام به میراث اصلی دنباله سپس افزود: “ما در حال گسترش این میراث به نسل های آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>