توقف بعدی برای Nik Wallenda: Legoland

پارک پیاده روی باید راحت تر از یک آتشفشان نیکاراگوئه

ساراسوتا – شما فقط wirewalked یک آتشفشان زندگی می کنند ساخته شده و سیرک تاریخ! آنچه از شما میخوام انجام بعدی ؟

“من قصد دارم به Legoland!”

این که چگونه اسکریپت رفت جمعه بیشتر یا کمتر که ساراسوتا در Nik Wallenda اعلام عمومی بعدی تفرج. در آوریل 16, رکورد شکستن بند باز انجام خواهد شد در Legoland جدید دزدان دریایی جزیره هتل در زمستان در پارک.

این هتل را به طور رسمی در آوریل 17.

Wallenda که صرف بیش از نیم ساعت دوشنبه شب کاهش سراسر 1,800 پا از گرما خیره کننده گازها و خشونت updrafts از نیکاراگوئه را Masaya volcano در یک تلویزیونی در سراسر کشور چالش خواهد پیدا کردن رفتن قابل ملاحظه ای کمتر خصمانه در داخل پارک.

در ماه آینده رویداد Wallenda به دنبال خواهد داشت 500 پا از کابل به حالت تعلیق در هتل جدید. کلمه است اما, که 41 ساله funambulist را آجر لگو گردد بر روی متعادل خود را قطب.

Wallenda را skywalk در نیکاراگوئه به خود جلب کرد یک ABC مخاطبان از 4.17 میلیون. که پایین بود یک دهم از ABC-تلویزیونی بالا-سیم عمل در نیویورک در ماه ژوئن گذشته زمانی که او و خواهر Lijana انجام بیش میدان تایمز در شب یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>