نیک Leet و گربه, اریگامی, درس و بیشتر چیزهای رایگان برای این آخر هفته

جمعه:

نیک Leet
بالا بر استرس خواننده گروه ارائه مجازی عملکرد “زندگی آنلاین از گربه من است.” جریان نشان می دهد در Leet را در Facebook صفحه رویداد. 8:30 p. m. مه 8; رایگان.

10 با جن
جن Boyles راه اندازی یک مجله هفتگی موسیقی بحث سری که در آن او متصل با دی جی ها و هنرمندان و تولید کنندگان و نوازندگان به درخواست آنها 10 سوال در مورد موسیقی و زندگی است. اولین قسمت ویژگی های کثیف مکنزی. Livestreaming از طریق Facebook. 8 بعد از ظهر هر جمعه. از مارس 7-21; رایگان.

MCBA

MCBA

مجازی برابر-همراه: پرتره پاپ کارت
مجازی هنر و صنایع دستی, دانلود آموزش جلسه با مینه سوتا مرکز کتاب هنر منجر تدریس هنرمند مادلین. یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک پرتره پاپ از کارت های پاپ که به شکل سر است. مواد و اطلاعات اضافی در livestream, بازدید این رویداد Facebook صفحه. ساعت 11 صبح مه 8; رایگان.

میدوی میکروفن
باز میکروفون شب شامل انواع کمدین توسط Derek Meyers. جریان در Meyers را Instagram: @derek_is_meeeee و در یوتیوب. 9 بعد از ظهر هر جمعه. رایگان.

کم
یک هفته اجرای زنده سری از دلوت indie جانبازان به نام “این جمعه من در پایین.” 3 p. m. در Instagram.

Promo

تبلیغی

St. Croix دره آنلاین تور سفال
های مجازی قرار ملاقات و viewings با میزبان و مهمان, هنرمندان, هنرمند, چت, studio, تورهای و سفال برای فروش. آنلاین تور در minnesotapotters.com با لیست هنرمندان شرکت کننده و استودیو های موجود در سایت. از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه از مارس 8-9; 10 صبح-5 بعد از ظهر مارس 10; رایگان.

Taylor James Donskey Livestream
“از دیوار خود را تحت پوشش در Nat Geo نقشه های” Taylor James Donskey ارائه خواهد شد دو ساعت موسیقی و “نشاط بخشی تفسیر” از جمله دو آهنگ در نقطه ای ساخته شده. او نشان می دهد شما ارسال emojis. Livestream پخش در دسترس است از طریق Donskey را در Facebook و Instagram صفحات در حالی که کمک های مالی می تواند از طریق Venmo در @taylor-donskey. 7 p. m. مه 8; رایگان.

DJ Hampster رقص
آنلاین رایگان رقص احزاب هر شب این هفته با یک هنرمند برجسته مخلوط هر پنج شنبه و مضمون رقص احزاب در روز جمعه و شنبه. 7-9 p. m. در حرکت یا کشش ناگهانی.

Mu-tini Hour: The Beginning of Asian American Theater

Mu-tini ساعت: آغاز آسیایی آمریکایی تئاتر

Mu-Tini ساعت
مجازی رایگان hangouts متمرکز آسیایی آمریکایی تئاتر در گذشته و حال. این هفته تئاتر Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال میزبان Snehal دسای تولید مدیر هنری شرق و غرب بازیکنان (بزرگترین کشور آسیایی آمریکایی شرکت تئاتر) و نمایشنامه نویس فیلیپ کان Gotanda. چت پخش خواهد شد در Facebook Live, و شما می توانید با ثبت نام (و به طور مستقیم کمک به Mu هنری جامعه) در theatermu.org. 7 p. m. مه 8; رایگان.

پشت فروشگاه, گوش دادن حزب
هر جمعه بعد از ظهر میزبان مادر بانجو و آنتونی Ihrig را در برخی از هموطنان نوازندگان را به گپ زدن در مورد خود موسیقی و داستان پشت های مورد علاقه خود را ضبط. Livestream پخش است در پشت فروشگاه, گوش دادن حزب Facebook صفحه شروع در 4 بعد از ظهر بعد از ظهر جمعه. 4 p. m. مه 8; رایگان.

Glensheen عمارت تور مجازی
یک هفته پس از بسته شدن درب های خود را با توجه به COVID-19 Glensheen عمارت راه اندازی 360 درجه تور مجازی تجربه رهبری مدیر دن هارتمن یکی از معدود افراد مجاز و مستغلات در حال حاضر است. هارتمن به بررسی های مورد علاقه اتاق بر این اساس و مکان های محبوب با مهمانان دسترسی به قبلا فضاهای بسته و موارد نادر از این مجموعه است. نیز وجود دارد که به تازگی راه اندازی تور برنامه است که نقشه های صوتی و توضیحات برای تقریبا در هر اتاق در این عمارت به عنوان به خوبی به عنوان یک چشم-جاسوسی گنج کتاب به شما کمک کند کشف عمارت. ویژگی های آن را می توان در یافت glensheen.org. تورهای مجازی ادامه خواهد هر روز هفته در ساعت 8 صبح CST از طریق Facebook Live. ساعت 8 صبح هر دوشنبه., سه شنبه,., بحباله نکاح در اوردن,., Thu., و جمعه. رایگان.

Alexa Horochowski

الکسا Horochowski

شنبه:

Instagram Live هنرمند مذاکرات: الکسا Horochowski
واکر ارائه بارگیری در این هفته گفتگو در زندگی خود Instagram شامل انواع داران و هنرمندان بحث خلاق خود را در پاسخ به COVID-19 بحران و راه هنر همچنان به اطلاع رسانی و الهام بخش ما است. در این هفته رئیس متصدی Henriette Huldisch صحبت می کند با مینیاپولیس-هنرمند مستقر در الکسا Horochowski که کار شامل واکر نمایشگاه “پنج راه در: تم از این مجموعه است.” ساعت 2 بعد از ظهر مارس 9; رایگان.

شجاع جدید کارگاه می رود ویروسی
هفتگی دیجیتال سری شامل قسمت های اصلی پر از طنز, داستان سرایی و مصاحبه های ارائه شده توسط Brave New کارگاه آموزشی کمدی تئاتر. این مجموعه را از ویژگی های همه قسمت های جدید هر شنبه شب در 8 p. m. در جریان Facebook Live و در www.bravenewworkshop.com. تمام کمک های ساخته شده در طول پخش برنامه های کمک به حمایت از این سازمان در حالی که خود را به طور منظم عملیات باید بسته باقی می ماند. 8 بعد از ظهر هر شنبه. از 4 آوریل-مارس 30; رایگان.

Amanda R. Perry
کلبه گراو خواننده و ترانه سرا انجام “زنده از اتاق نشیمن من” هر شنبه شب. او را آواز یک زن و شوهر را پوشش می دهد و همراه با اصل. جریان زنده بر روی پری Facebook صفحه. 7 p. m. مه 9; رایگان.

Promo Image

تصویر تبلیغی

رفتن زنده با عشق: آهنگ برای حمایت Jessa Roquet
سود جمع آوری کمک برای Jessa Roquet قمار باز دختر برای کمک به پوشش صورتحساب های پزشکی شامل 15 دقیقه اجرای زنده از انواع شهرهای دوقلو نوازندگان. اجرای خواهد شد جریان از طریق Facebook Live. کمک های مالی می تواند از طریق GoFundMe مراقبت پل یا Venmo در Jessa-Roquet. 11 صبح تا 6 بعد از ظهر مارس 9; رایگان.

بد بد, کلاه
“سلیمان در Livestream” بارگیری در این جریان از بد بد کلاه شامل مجموعه ای از اصل را پوشش می دهد, Q&A, و بیشتر. 4 p. m. YouTube.

شنبه مدار میزبانی YWCA مینیاپولیس
کار کردن با, به عنوان مثال. پیدا کردن آن را در Facebook. شنبه ها از 9 تا 10 صبح

لودگی Lassy چیزهای بی اهمیت
PG-13 آنلاین مسابقه چیزهای بی اهمیت. شرکت کنندگان می توانید به بازی به تنهایی و یا با هم بکشید مجازی تیم. جزئیات بیشتر در این رویداد Facebook صفحه. 7 p. m. مه 9; رایگان.

مایکل می درخشد
مرکزی مینه سوتا خواننده و ترانه سرا انجام خواهد شد از اتاق نشیمن خود را در هر هفته. “شانس خود kiddos و سه تله دوستان (گربه بی مو نه به عنوان خزدار) ممکن است ظاهر.” جریان از طریق می درخشد را Facebook. 7:30 p. m. مه 9; رایگان.

یکشنبه:

سوزان بند دار را ‘ساخت کریستال لحاف’
24 ساعته رایگان جریان از این مستند شامل 430 زنان از مینه سوتا همه بیش از سن 60 که جمع در کریستال دادگاه برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در حال رشد در جشن روز مادر. ارائه شده توسط مرکز هنر واکر. اطلاعات بیشتر در walkerart.org/calendar/2020/screening-suzanne-lacys-making-the-crystal-quilt. 4-4 بعد از ظهر مارس 10; رایگان.

دست ریچفیلد 1981 را یکنوع بازی شبیه لوتو ثروت باد اورده
آنلاین بازی یکنوع بازی شبیه لوتو جریان زنده بر روی Facebook و زوم توسط کشیدن کاباره افسانه خانم ریچفیلد 1981 (Russ شاه) با چیزهای بی اهمیت و موسیقی تعدادی از میزبان. ثبت نام و اطلاعات بیشتر در playbingobonanza.com. 7 بعد از ظهر هر پنجشنبه. از 30 آوریل-مه 31; ساعت 2 بعد از ظهر هر خورشید. از مارس 3-31; رایگان.

سحر و جادو آینه مجازی تجربه
Pop-up کلاس های رقص, هنر, داستان, بار, خواب, احزاب, بازی شب و بیشتر توسط پری داستان شاهزاده خانم از طریق Facebook live. با کلیک بر روی “علاقه” خود را برای دریافت به روز رسانی و بررسی یک نمونه در این “بحث و گفتگو” بخش Facebook صفحه. رایگان. 6:30 p. m. روز شنبه.

مادر بانجو یکشنبه Singalong
هر یکشنبه, مادر, بانجو خواهد بود جریان عملکرد در Facebook صفحه ای که سنگین است بر مشارکت مخاطبان. الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. یک تضمین بزرگ شروع به خود را صبح روز یکشنبه. 11 a. m. ممکن است 10; رایگان.

Promo

تبلیغی

روز مادر در لیکوود
رایگان pink carnations در دسترس به تمام خانواده های بازدید از Lakewood در روز مادر به یاد داشته باشید و جشن زنان گذاشته و به استراحت وجود دارد. گورستان می پرسد که به شما احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل و نگه داشتن گروه گردهمایی های زیر 10 نفر است. Carnations در دسترس خواهد بود خوش آمدید چادر در نزدیکی دروازه های اصلی. ساعت 10 صبح-2 بعد از ظهر مارس 10; رایگان. Lakewood, قبرستان, 3600, Hennepin, Ave. مینیاپولیس; 612-822-2171.

دفترچه ی طراحی صحنه و لباس
تعاملی و خلاق تهیه پروژه led توسط شینا Janson کلی که در آن شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به طراحی لباس خود را برای نشان می دهد. جریان در تئاتر Mu را در Facebook صفحه با اطلاعات اضافی در یافت www.theatermu.org/family. ساعت 10 صبح در مارس 10; رایگان.

تفنگ ساچمهای Ragtime Band
هفتگی سپاسگزار یکشنبه فرفره رفته دیجیتال. این هفته تفنگ ساچمهای Ragtime Band نمایش خواهد یک مجموعه صوتی و الکتریکی مجموعه. لحن در برای آنچه که شما احساس و یا اقامت برای هر دو. Livestream از طریق Facebook با کمک های مالی پذیرفته شده از طریق گروه GoFundMe. 5 p. m. ممکن است 10; رایگان.

یکشنبه شام با ویکی امرسون
“ما به شما یک دستور غذا, بازی سه آهنگ ها و همچنین کمک به کسی” حقایق مربوط بامریکا خواننده می گوید از جدید یکشنبه سری. “فکر می کنم این نشان می دهد که آقای راجرز با Chardonnay.” جریان از طریق امرسون Facebook و Instagram. کمک های مالی می تواند از طریق پی پال در [email protected], Venmo @Vicky-والاس و Patreon. 5 p. m. در هر خورشید. از 5 آوریل-مه 31; رایگان.

نه رایگان بلکه سرد و اتفاق می افتد در این آخر هفته:

شائولین در مقابل Wu Tang
آنلاین غربالگری فرقه کلاسیک با گزارش زنده از RZA از Wu Tang Clan و هالیوود تئاتر برنامه نویس دن Halsted ارائه شده توسط Trylon سینما با 20 درصد از فروش بلیط حمایت از Trylon. بلیط و اطلاعات بیشتر در www.trylon.org/film/shaolin-vs-wu-tang. 8:15 بعد از ظهر مارس 8; $10 در هر خانواده است.

اوج خودی زوم نمایش کمدی
آنلاین نمایش کمدی این برنامه شامل مجموعه ای از کمدین های جکی Kashian مری مک و تیم Harmston. بلیط و اطلاعات اضافی در acme-comedy-company-acme-comedy-company.seatengine.com/shows/125944. 8 بعد از ظهر مارس 9; $11.
 
بزرگترین قرنطینه تا کنون با Mayda و دوالا روح جمعی
شامل livestream اجرای برنامه از سیاه بیوه Mayda برش و دوالا روح جمعی. کمک های مالی را می توان در www.paypal.me/blackwidowsempire. 8 p. m. مه 8; پیشنهاد 5 دلار کمک مالی برای هنرمندان است.

بد مامان: رمان با نورا McInerny
Livestream جشن نویسنده آخرین کتاب ‘بد مامان: این رمان شامل داستان ها و حکایات در مورد مدرن مادری. ارائه شده توسط پارکوی تئاتر و تلویحی کتاب. بلیط و اطلاعات بیشتر در theparkwaytheater.com/all-events/bad-moms-the-novel-livestream. 4-6 بعد از ظهر مارس 10; $10.

پاتریک اطلس کاباره
روز مادر کاباره های همه بازیگران از هنرمندان از برلین کلوژ-نپوکا رومانی و مینیاپولیس. اطلاعات بیشتر در www.facebook.com/events/653394545517060. ساعت 2 بعد از ظهر مارس 10; $15 پیشنهاد بلیط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş