Nik Wallenda را “Daredevil” نمایش باعث می شود خطر ناک برای اولین بار در Benderson پارک در ساراسوتا

درایو نشان می دهد همچنان با اجرای این آخر هفته و بعدی.

اگر شما بوده ام در ساراسوتا برای پنج دقیقه شما می دانید در مورد “شاه از بالا سیم” ساراسوتا بومی Nik Wallenda. نام Wallenda مترادف با ساراسوتا و سیرک با نام آوردن به ذهن هجوم مرگ بالا سیم عمل می کند, بین المللی, موفقیت و همچنین خانواده تراژدی.

Nik Wallenda را در “کله خر رالی درایو هیجان نشان می دهد” ساخته شده خود را برتر جهان عملکرد جمعه در ناتان Benderson پارک در زادگاه خود. پس از چند باران در تاریخ است که در آن Wallenda شخصا رفت و به هر یک از ماشین در باران ریختن برای تشکر از آنها را برای حضور در جمعیت لذت می برد تصویر کامل آب و هوا در روز جمعه نشان می دهد با یک آید تپه کنار هیجان عینک.

این یک حرکت درخشان در بخشی از Wallenda. در زمانی که ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد حالت عادی و زمانی که سرگرمی های داخلی مجبور به بستن آن درب Wallenda به رسمیت می شناسد و این فرصت را ایجاد کرده است و در فضای اجتماعی فاصله رویداد که در آن شما در یک بار با خیال راحت پناه میبرند در وسیله نقلیه خود را و در عین حال غوطه ور در یک جشن, جو کارناوال کامل با عمیق سرخ شده Oreos (من مقاومت). زمانی که نشان می دهد 50-60 پا در هوا و شما می توانید همه چیز را از طریق استریو خودرو خود را وجود دارد بد نیست یک صندلی در خانه.

در شب افتتاحیه این جمعیت هیجان زده شد و جوان و قدیمی به طور یکسان. برخی از تصمیم به باقی می ماند با خیال راحت نقاب در اتومبیل های خود را در حالی که دیگران تصمیم به پرسه زدن در زمینه های در حال رشد و نزدیک به عمل است.

نشان می دهد احساس صمیمی خانواده امر شامل Wallenda و همسرش, Erendira Wallenda و همچنین به عنوان دوستان خود را در سطح بین المللی مشهور daredevil نوازندگان از جمله FMX آزاد موتور سیکلت ژاکت کش باف پشمی سواران BMX موتور سیکلت در یک جراحی جهان یک چرخ از فولاد و انسان گلوله توپ دیوید “گلوله” اسمیت.

صحبت کردن به ما از بالا سیم بیش از 60 فوت در هوا Wallenda در هنگامی که هیجان زده ما با مرگ او هجوم شاهکارهای در حالی که الهام بخش ما را با داستان خود را از مواجهه با ترس خود را. های با جمعیت ترسناک داستان از یک تصادف اخیر در نتیجه ضربه و سپس با حمایت از مواجهه با ترس خود را و باز گشت آن را الهام بخش همه ما نیاز به شنیدن در این زمان از COVID-19.

پس از نشان دادن من اعتراف به اینکه بیش از یک کمی starstruck به عنوان من تا به حال این فرصت را به گپ زدن با بی ادعا و در عین حال جذاب Wallenda “من اجازه ندهید ذهن من رفتن به یک محل که در آن نباید بروید. من نمی خواهد اجازه دهید آن را به افکار مجروح می شود و پس از آن واقعا در مورد کنترل ذهن من است. من سعی کنید در یک منطقه و تمرکز بر روی آنچه که من انجام. من تمرین نگه داشتن منفی از زندگی من و که واقعا کلیدی است.”

Nik Wallenda را Daredevil رالی درایو هیجان نمایش: 2:30 و 6:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 13; 1 و 5 p. m. روز شنبه, ژوئن 14; 6:30 p. m. ژوئن 18-19; 2:30 و 6:30 p. m. ژوئن 20; 1and 5 p. m. 20 ژوئن. ناتان Benderson پارک 5851 ناتان Benderson دایره ساراسوتا; $20 (هر نفر), $25 اضافی ترجیح پارکینگ $69.99 خانواده بسته $149.99 VIP 1 دلار برای هر nonperishable مواد غذایی کنسرو شده کمک مالی برای تا $5; 941-870-7444; daredevilrally.com.

ادامه مطلب: Nik Wallenda drive-in شیرین کاری نشان می دهد برای اولین امروز در ساراسوتا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>