Quinones, 30 کشته شد به مرگ بر سپتامبر 7 بعد از حومه تعقیب پلیس است که زخم در ریچفیلد. Quinones, حال زندگی جریان دقیقه قبل از کشنده رویارویی با پلیس و گوش دادن به رپ آلبوم او منتشر شد به ساوندکلاود تنها چند ساعت پیش از آن.

Quinones بومی پورتوریکو و پدر یکی بود و باز نمی شود در مورد هر گونه مبارزه با افسردگی و یا مسائل مربوط به سلامت روانی با توجه به, استار تریبیون, داستان در مورد مرگ.

فریمن گفت: شواهد تایید Quinones بود که برگزاری یک چاقو و “تهدید چند تن از افسران” با آن قبل از آنها اخراج او در دفاع. افسران پلیس از ریچفیلد و ادینا بودند هر دو در صحنه و اخراج در Quinones که مرده اعلام شد و در صحنه است.

ادینا افسر پلیس نیکلاس Pederson اول سعی کشیدن Quinones برای بالا بردن سرعت و با استفاده از تلفن خود را در حالی که رانندگی. Quinones ادامه رانندگی برای چند دقیقه قبل از آمدن به توقف.

Pederson می شود اتومبیل خود را و خود را می کشد تفنگ در Quinones که برگزاری یک چاقو. Pederson yells “رها کردن چاقو!” بارها و بارها در حالی که Quinones شنیده می شود گفت: “آن را انجام دهد! آن را انجام دهد!” عنوان افسر backpedals دور از او.

یک افسر دوم سعی کردم با استفاده از یک تیزر هر چند به عنوان فریمن اعلام این یادداشت “متاسفانه…متوقف نمی Quinones.” با دیگر پلیس پس از رسیدن در جانشینی سریع Quinones پیشرفته بر روی یک افسر به شدت نگه داشتن چاقو ، به گفته پلیس و فریمن Quinones فریاد زد “مرا بکشند! کشتن من!” در حالی که شارژ هر چند این قابل شنیدن است بیش الدین از صدای دیگر در ویدئوها دوشنبه منتشر شد.

در عرض چند ثانیه سه افسران اخراج در مجموع ده دور در Quinones از محدوده نزدیک هفت که ضربه او با توجه به Hennepin County دفتر معاینات پزشکی که همچنین تعیین Quinones بود و نه تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل در آن زمان است.

فریمن گفت: دفتر خود را در بر داشت دولت قانون در تیراندازی پلیس مشخص خواهد کرد استفاده از زور علیه Quinones “لازم متناسب و عینی معقول” به عنوان Quinones مطرح شده بود یک تهدید “مرگ یا آسیب جسمی” نسبت به افسران.

خواستار مرگ یک “رویداد غم انگیز” فریمن گفت: “من تسلیت بروید به آقای Quinones” دوستان و خانواده.”

اولین تصویری زیر نشان می دهد اولیه پلیس پیگیری Quinones و در حال ظهور از ماشین با چاقو. دوم نشان می دهد دیگر ماموران پس از رسیدن به صحنه و فیلمبرداری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im