هیچ Facebook بچه ها مینه سوتا مساجد نیست باز در قرنطینه

که می تواند به اندازه کافی به در همه در یک بار بدون, گفتن, مردم, پخش كردن, و در عین حال یکی دیگر از شایعه بی اساس می اندازد که مسلمانان زیر اتوبوس. اما در اینجا ما هستند.

این هفته رویترز منتشر شده واقعیت-چک کردن قطعه پرداختن ادعا می کند که این دولت دولت اجازه می دهد مسلمانان – و نه مردم دیگر ادیان – برای حفظ مکان خود را از عبادت باز در طول COVID-19 شیوع.

در این مقاله به چند نمونه از Facebook posts ساخت این ادعا – تعداد کمی از آنها همان حق را به کلمه. آنها معمولا ذکر است صحبت کردن با یک “معاون” با St. Cloud اداره پلیس و پیدا کردن مساجد مجاز به باز توسط “فرماندار سفارشات.”

اما شما واقعا نمی باید به دنبال سخت محلی خود را از طریق رسانه های اجتماعی تغذیه برای پیدا کردن یک کمی خود را.

به عنوان مهر تایید هیچ حقیقتی وجود ندارد و به شایعه. رژیم صهیونیستی. تیم Walz را اداره می کند “مطلقا هیچ تمایز” میان مساجد و کلیساها در stay-در-خانه سفارش و یا “از هر جهت” که برای ماده. مانند بسیاری از مذاهب مختلف مسلمانان تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه های خلاق به عبادت در حالی که اجتماعی فاصله مانند رادیو و تلویزیون تماس به نماز در مینیاپولیس’ سرو-ریورساید و محله در طول ماه مبارک رمضان. (انتظار نیست که به بیش از رفتن به خوبی با ساده لوح متعصبی یا.)

Jaylani حسین (ع), مدیر اجرایی شورای آمریکایی-اسلامی روابط در مینه سوتا می گوید در شهرستان صفحات این امواج کاذب آنلاین ادعا کرده اند حتی اشتباه چند مسلمانان است.

“مردم شروع به پرسیدن بگو: آیا این درست است؟'” او می گوید:.

حسین دیده است به اندازه کافی از این داستان نادرست و به رسمیت شناختن الگوی کلی خود را گسترش. اغلب آنها حتی نمی سرچشمه در مینه سوتا, اما یک بار آنها کشش زیادی Facebook groups – صفحات با صدها نفر از هزاران نفر از پیروان به دنبال این نام تجاری خاص از محتوا — آنها شروع فیلترینگ به دولت است.

چند سال به عقب وجود دارد یکی دیگر از فرمولی داستان رفتن در اطراف در مورد یک زن مسلمان در یک سر شال مشغول به کار در یک St. Cloud خارج شده که خواستار یک نوجوان مشتری پنهان او صلیب آویز در زیر پیراهن او قبل از او خرید. دفعه بعد آن را مطرح چیز chanced به جز محل آن را یک Scheels در حال حاضر. هر دو بار St. Cloud بار برخوردی خشن روبرو در اطراف و می توانم هر گونه شواهد آن را تا به حال اتفاق افتاده است.

یا دیدن خود ما خلاصه ای از داستان است که یا اتفاق نمی افتد یا نمی در واقع شامل مسلمانان و شرق آفریقا مهاجران.

به حسین (ع) این اسطوره ها نه تنها بی ضرر است. داستان مانند اینها “نژادپرستانه” و آنها “نفرت-طعمه.” پس از دیدن یک گروه کوچک از ایالت ایلینوی مردان منفجر بلومینگتون مسجد در تابستان 2017, آنها دقیقا می دانند که چگونه خشونت و واقعی چگونه است که نفرت می توانید اگر stoked به درستی.

“ما دیدن ایمنی به عنوان یک جنبه مهم از زندگی ما,” حسین (ع) می گوید. که چرا از آن مهم است برای هر کسی که می شناسد این داستان به غلط و ضد اسلامی به “صحبت کردن.”

“آنها نیاز به تماس با این افراد به صورت جداگانه و پرچم این مسائل برای Facebook به آن را پایین بکشید” او می گوید. سکوت تماشاگران کمک می کند تا این اطلاعات غلط رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>