‘هیچ راهی برای انجام این کار عملا’: بازگشایی مدارس فنی ارائه پیش نمایش برای سقوط کالج

میلواکی — در شرایط عادی خواهد بود وجود دارد هیچ چیز فوق العاده ای به خصوص در مورد یک گروه از مشتاق فولاد تکنسین های جمع آوری برای یک آزمایشگاه دوره در منطقه میلواکی دانشکده فنی.

اما زمانی که یک گروه هفت نفره از دانش آموزان نشسته در اطراف یک اتاق در مدرسه در مرکز شهر پردیس در اوایل این ماه آنها شد برخی از اولین collegians برای بازگشت به کلاس های درس آنها تا به حال راه می رفت دور از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. آنها همچنین یک نگاه اجمالی از چه چیز می تواند مانند نگاه برای دانشجویان سراسر کشور سقوط می آیند.

همه آنها عینک ماسک. آنها را در خود حفظ فاصله زمانی که ممکن است. آنها تا به حال خود را در درجه حرارت گرفته شده و به محض ورود و به دنبال نشانه روی زمین به کلاس های درس خود را.

در ویسکانسین ویژگی های کالج ها تغییر سریع به صورت آنلاین-آموزش بود به خصوص به چالش کشیدن.

به جای رفتن به خانه و تعویض لپ تاپ خود را, دانش آموزان دست در برنامه دیدم دوره های خود را از خط خارج به عنوان دانشکده تلاش برای تکثیر از راه دور تجربه حفاری به یک قطعه فلز با ماشین آلات سنگین یا نشستن در پشت چرخ از یک نیمه کامیون ها و یا دانش آموزان خود را تکان تکان خوردن به فولاد عبا.

“وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار عملا” مری Kunicki مدیر MATC را فولاد برنامه فناوری گفت: او به عنوان او را تماشا دانش آموزان قرار داده و بر روی لباس خود را. “شما می توانید به تماشای یک میلیون ویدئوها اما شما باید آن را انجام دهد.”

به عنوان بسیاری دیگر از کالج ها و دانشگاه ادامه برنامه ریزی برای پاییز, کالج فنی در حال به آرامی بازگرداندن برخی از کلاس ها در این تابستان پس دانش آموزان می توانند با تکمیل دوره آنها مجبور شدند به برش های کوتاه.

بیشتر آنها آغاز شده و با دوره های آرایش از بهار با هدف به هم شروع جدید در فرد دروس در تابستان و پاییز.

البته دانشگاه های نگاه و احساس متفاوت است. در MATC دانش آموزان بررسی در یک نقطه ورود و درجه حرارت خود را گرفته شده توسط یک غربال قرارداد توسط دانشگاه. آنها باید برای پر کردن یک پرسشنامه سلامت کامل و 30 دقیقه آموزش در پردیس انتظارات.

نشانه هایی وجود دارد که در همه جا گفتن دانش آموزان و کارکنان به کجا بروید و جایی برای رفتن نیست. مناطق از ساختمان های در حال مسدود کردن به بخش های است که به طور منظم تمیز. ماسک ها مورد نیاز است. برچسب روی زمین به مردم بگویید که در آن برای ایستادن. آسانسور محدود به چهار مسافر در یک زمان.

این همه بخشی از برنامه ریزی شده است که در جریان پس مارس 16, زمانی که دانشگاه اول بسته شده است. اواخر ماه ژوئن MATC برنامه ریزی شده به برخی از 500 دانش آموزان در کلاس. به سادگی به اندازه کافی بلند, ماسک, ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات یک کار بزرگ است.

“این یک فعالیت روزانه به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی” گفت: James Weishan, ب را, مدیر ارشد, از امکانات توسعه عملیات و ساخت و ساز.

Weishan در زمینه بهداشت صنعتی پس او را نا آشنا با احتیاط او را مشغول به کار شده است به در محل قرار داده. او اذعان می کند او هرگز تصور انجام این همه در یک کالج است. کار ثابت است.

“این تنها چیزی است که باید به طور مستمر مورد ارزیابی قرار” گفت: Weishan.

“نمی خواهم به تحصیلات تکمیلی در اواخر’

Kunicki دانش آموزان گفت که آنها احساس امن و خوشحال بودند به عقب بر گردیم در مسیر تحصیل خود را, حتی اگر این بدان معنی است که کلاس های تابستان.

“من خوشحالم که ما به دلیل آن را به ما می دهد شانس خود را برای گرفتن” گفت: هلا Naughton, 20. “من نمی خواهم به فارغ التحصیل دیر است.”

Kunicki نقل مکان کرد و بخشی از دوره های آنلاین ارائه سخنرانی در نظریه و اداره امتحانات از راه دور انتقال او دشوار بود ،

Jason Palmatier, 42, گفت که او تلاش می کرد چرا که او پیشرفت در یادگیری در یک گروه. او گفت: در اولین آزمون در محیط از راه دور او به دست آورده 78% با وجود تست در 90% یا بالاتر محدوده قبل از خاموش کردن.

“به تنظیم مجدد بسیار سخت بود برای من” Palmatier گفت.

و در حالی که آنها خوشحال شده اند قادر به نگه داشتن برخی از یادگیری که در پردیس بسته شدن Palmatier و برکات توافق آزمایشگاه های خود را نمی تواند منتقل شده آنلاین.

Palmatier گفت او معتقد به بازگشایی دانشگاه ها و محل های کار بود که باید به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام داده است در راه است که اجازه مردم به ادامه زندگی در حالی که حفاظت از کسانی که در معرض خطر شدید COVID-19 عوارض. او را صرف مستند کار یک کار ضروری در بیمارستان کودکان در ویسکانسین.

“ما باید برای نگه داشتن دنیا در حال اجرا است.”

Kunicki گفت: بازگشت به کلاس های حضوری مهم بود چرا که آن را به ارمغان آورد دانش آموزان خود را که بسیار نزدیک به ورود نیروی کار که در آن آنها بشدت مورد نیاز است.

“وجود دارد یک انتقاد از کمبود فولاد techs در منطقه میلواکی و من نمی توانم فارغ التحصیل به اندازه کافی برای پر کردن نیاز به خارج وجود دارد در حال حاضر” Kunicki گفت. “بنابراین من واقعا خوشحالم که ما قادر به پایان این دوره است.”

بازگشت به ماشین آلات

حدود 20 دقیقه در غرب دانش آموزان در Waukesha County, دانشکده فنی نیز در آینده به کلاس درس.

مربیان در مدرسه ساخت فلز/جوشکاری و ماشین ابزار در عملیات برنامه گفت: آنها تلاش خود را برای انطباق برنامه درسی با درخواست از دانش آموزان برای تماشای ویدئو تظاهرات و اختصاص مقالات پژوهشی, اما هیچ چیز وجود دارد که می تواند جای گرفتن دست خود را به عقب بر روی تجهیزات.

“آنها در حال یادگیری تغذیه و سرعت. آنها در حال یادگیری صدا و احساس از ساخت یک تراشه برش کاری. گاهی اگر چیزی در حال سوختن است آن بوی” گفت: Dennis Pollari ابزار و مرگ مربی. “شنیدن و بوییدن آن — شما نیاز به آن عنصر در آن وجود دارد. به همین دلیل ما در حال انجام این کار است.”

پردیس حدود 100 کلاس ها با هدف آوردن بیشتر دانش آموزان به این سقوط ترکیبی آنلاین و حضوری ،

این کالج توسط غربالگری افراد نیاز به آنها گزارش اگر آنها تست مثبت برای COVID-19. همچنین در حال همکاری با بخش بهداشت محلی برای انجام تماس ردیابی. تنها یک درب برای ورود و خروج از دانشگاه و همه باید برای بررسی در با یک پردیس افسر امنیتی. هیچ تست دما, اما دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خود گزارش علائم.

جاستین Haessly, 23, است یک دانشجو در ماشین ابزار برنامه. او گفت که او خوشحال به بازگشت به زندگی است. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او شروع به چیدن تغییرات در محلی هدف فروشگاه. او دارای مدرک کارشناسی در بازاریابی و فقط یک کار جدید در راجرز سلامت رفتاری در این زمینه است. اما او می خواهد به تغییر حرفه خود را به سمت ماشین ابزار عمل.

“این چیزی است که من اولویت بندی من متمرکز بر” Haessly گفت. “من را هر چه اقدامات احتیاطی باید (گرفته) تا پایان تحصیل من. من از دست رفته ، من برنامه ریزی شده به پایان این تابستان. من خواهد بود در حال حرکت به یک کار در پاییز, شما می دانید, شروع زندگی من است.”

او گفت که او احساس امن بودن پوشیدن ماسک و پاک کردن تجهیزات او استفاده می کند. در یکی دیگر از کلاس CNC عملیات تراشکاری دانش آموزان را مجبور به کار در گروه به کار با ماشین آلات بنابراین این دانشکده نیز ارائه چهره سپر از آنجا که دانش آموزان نمی توانند عمل اجتماعی فاصله.

در حالی که برخی از هم سن و سالان خود به نظر می رسد به سایش در ماسک ها و محدودیت های دیگر از جمله از دست دادن یک استراحت خود را در سه و نیم ساعت کلاس او گفت: مردم شده اند پس شرایط جدید است.

در سراسر سالن در گاز تنگستن جوشکاری قوس الکتریکی آزمایشگاه مربی دن هنوز هم به کار با دانش آموزان در کالج دوگانه ثبت نام آکادمی دبیرستان برنامه.

“این یک کمی سخت گرفتن آغاز شده گفت: Austin ونگر که فقط فارغ التحصیل از ماسکیگو دبیرستان و قصد دارد برای ادامه تحصیلات خود را در WCTC سال تحصیلی آینده. “اما پس از اولین یا دو ساعت آن را به جایی که من سمت چپ من احساس می کنم مانند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>