چامسکی: ‘این نئولیبرالی سفارش مشخصه سقوط’

از اوایل صبح روز سه شنبه زمانی که مشخص شد که آیووا حزب دموکرات نمی خواهد بلافاصله انتشار 2020 حزبی نتایج طیف وسیعی از تئوری های توطئه نمایاندن در رسانه های اجتماعی در مورد کمیته ملی حزب دموکرات و سایه, Inc., این شرکت فناوری آن را داوطلب خدمت سربازی برای ساخت آن جدول بندی برنامه. ساده ترین توضیح باقی مانده است محتمل ترین: از طریق ترکیبی از بی کفایتی و fealty به مشاور کلاس دموکرات استخدام یک شرکت خصوصی به شدت بیمار-مجهز به رسیدگی به خواسته های بیزانس ایالتی مسابقه.

اگر حامیان سناتور. برنی ساندرز من-Vt., باقی می ماند و تردید آنها بدون دلیل نیست. صرفنظر سایه Inc.’s آشکار روابط به Buttigieg مبارزات دموکراتیک ایجاد کرده است آشکارا رسم در برابر سناتور ورمونت در حالی که شرکت های بزرگ رسانه ای نشان داده اند آنها را به جلو و از همه متوقف می شود برای جلوگیری از او را از تامین نامزدی. برای چامسکی هیچ یک از این تحولات باید به عنوان یک شگفتی آمده; ساندرز چالش ها نه تنها ساختار قدرت از حزب دموکرات اما این که این کشور خود را. به عنوان او می گوید Truthout را C. J. Polychroniou:

“حتی بیشتر تهدید از ساندرز طرح های پیشنهادی برای حمل به جلو قرارداد جدید به سبک سیاست, من فکر می کنم که او الهام بخش یک جنبش مردمی است که به طور پیوسته درگیر در عمل سیاسی و مستقیم فعالیت برای تغییر نظم اجتماعی — جنبش مردم عمدتا جوان که نه درونی هنجارهای لیبرال دموکراسی که عمومی هستند و” نادان و meddlesome غیر خودی ” هستند که به ‘تماشاگران نه شرکت کنندگان در اقدام’حق با فشار یک اهرم در هر چهار سال اما پس از آن به بازگشت به تلویزیون و بازی های ویدئویی در حالی که مسئول مردان” نگاه پس از مسائل جدی است.

این یک اصل اساسی دموکراسی به عنوان تشریح برجسته و با نفوذ لیبرال 20 قرن آمریکایی روشنفکران که در زمان ادراک از “حماقت مرد به طور متوسط’ و به رسمیت شناخته شده است که ما نباید فریب خورده با ‘دموکراتیک dogmatisms در مورد مردان بهترین بودن قضات از منافع خود است.’… الهام بخش یک جنبش مردمی است که نقض این هنجارهای جدی حمله به دموکراسی بنابراین تصور غیر قابل تحمل در برابر حمله کند.”

چامسکی همچنین تساوی تشابه بین ساندرز و کار را جرمی Corbyn ارائه یک نظریه که چرا هر دو در معرض چنین حمله گسترده توسط رسانه های شرکت های بزرگ و مهم کشور ، دوباره او را به نخبگان اساسی اهانت به دموکراسی و بزرگتر سیاست از ورود به مطالعه:

همانطور که در مورد ساندرز من شک دارم که دلیل نخست تلخ نفرت از Corbyn در بخشی از یک طیف گسترده ای از استقرار, است و تلاش خود را به نوبه خود کار به صورت مشارکتی سازمان است که نمی خواهد ترک سیاست های انتخاباتی در دست کار بوروکراسی و ادامه خواهد فراتر از باریک عرصه سیاست انتخاباتی به مراتب گسترده تر و ثابت فعالیت و مشارکت در امور عمومی است.”

نویسنده و فعال سیاسی به پایان می رسد مصاحبه اش به جاست با اشاره به مارکسیست ایتالیایی آنتونیو گرامشی فیلسوف.

“به عنوان نئولیبرالی منظور آشکار است به فروپاشی آن منجر به علائم مرضی’ (قرض گرامشی معروف عبارت که فاشیست طاعون بود و بلندی)” او آمده است. “در این میان گسترش استبداد و راست. … به طور کلی آنچه که ما شاهد است که کاملا قابل فهم و خشم و تنفر و تحقیر برای نهادهای سیاسی است که باید اجرا نئولیبرالی حمله — بلکه ظهور جنبش های فعال است که به دنبال غلبه بر مشکلات جامعه جهانی و برای جلوگیری و معکوس نژاد به نابودی است.”

خواندن این مصاحبه را در تمامیت خود را در Truthout.

یعقوب Sugarman

سردبیر

یعقوب Sugarman توسط سردبیر در Truthdig. او فارغ التحصیل از Arthur L. Carter موسسه روزنامه نگاری که نوشتن به نظر می رسد در سالن AlterNet و تبلت در میان دیگر…

Jacob Sugarman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>