Nokomis مرد دستگیر و برای ساخت تهدید به شلیک BLM معترضان

قوینتین Adkins, 22 ارسال شده ویدئوها از خود brandishing بارگذاری و شلیک چند تفنگ در Instagram and Snapchat در اوایل این ماه

NOKOMIS — ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر را بازداشت Nokomis مرد روز پنج شنبه پس از او نوشته شده و چندین تهدید پیام در رسانه های اجتماعی هدفمند در زندگی مهم جنبش است.

قوینتین Adkins, 22 ارسال شده ویدئوها از خود brandishing بارگذاری و شلیک چند تفنگ در Instagram and Snapchat در اوایل این ماه با توجه به ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر. Adkins ساخته شد که سفید است را تهدید به حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات با هدف تیراندازی همه در حضور و غیاب.

این تظاهرات یک سری در حال انجام تظاهرات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید 46 ساله آمریکایی درگذشت مردی که در طول بازداشت و پس از درک چوین یک مینیاپولیس, اداره پلیس, افسر زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد.

تظاهرات در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دیده می شود صدها نفر از تظاهرات.

کارآگاهان متهم اند که Adkins تنها با یک تعداد از نوشته مفاهیم را به قتل برسانند. او به رزرو شهرستان ساراسوتا تادیبی شهرستان که در آن او باقی می ماند و بدون پیوند.

به عنوان بخشی از فلوریدا در سنا لایحه 7026 این Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان امنیت عمومی عمل گسترش اساسنامه شامل تهدید به “رفتار توده تیراندازی و یا یک عمل از تروریسم است.” این است که به لطف اضافه شدن زبان که کارآگاهان قادر به دنبال اتهامات در این تحقیق بخش کلانتر گفت.

این یک داستان در حال توسعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>