‘مزخرف’: انتخابات خبرگان رد تهمت و ادعا می کنند که کشورهای خارجی می تواند تقلبی میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یک خط جدید از حمله روز دوشنبه در جنگ صلیبی خود را در برابر گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در انتخابات ماه نوامبر هشدار بدون شواهدی وجود دارد که این می تواند منجر به “کشورهای خارجی” چاپ برگه های رای به تضعیف نتایج.

رای گیری کارشناسان و مقامات انتخاباتی به سرعت مورد مناقشه این ادعا مشخص هشدار به عنوان یک توطئه ساختگی و با اشاره به پادمان است که برای محافظت از صحت رای غیابی و پاکت نامه.

در همه کلاه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی ، از آن خواهد شد رسوایی از زمان ما!”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک ادعا می کنند که دادستان کل لایحه بر ساخته شده در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز روز یکشنبه زمانی که او گفت: رای-توسط-mail “کاملا باز floodgates به تقلب.”

Barr گفت: “در حال حاضر یک کشور خارجی می تواند نسخه قابل چاپ کردن ده ها هزار نفر از تقلبی رای و این می تواند بسیار سخت برای ما به تشخیص بود که درست و کدام اشتباه بود رای گیری. بنابراین من فکر می کنم آن می تواند — آن را می تواند ناراحت و تضعیف اعتماد به نفس در یکپارچگی ما انتخابات است. اگر هر چیزی ما باید سفت آنها را در حال حاضر.”

لارنس نوردن مدیر از انتخابات برنامه اصلاحات برای Brennan Center for Justice at the New York دانشکده حقوق به نام برگ برنده دولت ادعای “مزخرف است.”

“در آن معنا ندارد به عنوان یک حمله در برابر انتخابات ما سیستم” او گفت:. “این امر می تواند بیش از حد آسان به گرفتن. شما نمی قادر خواهد بود به آن را انجام دهد. وجود دارد بدیهی است که راه های دیگر – جنگ سایبری – حمله به انتخابات زیرساخت ها است. من فکر می کنم ما باید در مورد آنها نگران. اما جعل ایمیل آراء است نه یک تهدید جدی است.”

نوردن گفت: “واضح ترین” دلیل دخالت خارجی بیش از رأی-با-ایمیل عملی نیست که پست الکترونیکی-در برگه های رای باید در بازگشت یک پنهان کاری پاکت ایجاد شده توسط انتخابات محلی مقامات. او گفت: این پاکت ها نوار-کد در بسیاری از ایالت ها با یک شناسه منحصر به فرد است که روابط انتخابات به رای دهندگان.

پنهان کاری پاکت نیز نیاز به اطلاعات شخصی است که تنها رای دهندگان باید – آخرین چهار رقم از رای دهندگان شماره امنیت اجتماعی و رای دهندگان را امضا نوردن گفت. پست الکترونیکی رای گیری در چندین ایالت تکیه بر امضای تأیید ابزار برای بررسی رای دهندگان صحت.

آن را نیز “بسیار دشوار” برای ایجاد یک رای گیری که با تمام مشخصات مورد نیاز به عنوان خوانده شده توسط یک رای گیری خاص که متفاوت است صلاحیت او گفت:.

“به عبارت دیگر وجود اقدامات امنیتی در محل که از نوع طرح او تصور غیر ممکن است” نوردن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمد در بسیار پیش بینی شده سفر شنبه به Tulsa, اوکلاهما به خود جلب کرد که بطور قابل توجهی کوچکتر جمعیت از مبارزات انتخاباتی خود انتظار داشتند. رئیس جمهور انتخاب مجدد نظرسنجی شماره نیز کشویی برای هفته ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ دادن به یک پیام از ایالات متحده آمریکا امروز به دنبال توضیح بیشتر در مورد تهمت را صدای جیر جیر.

دموکرات ها از جمله ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال هل دادن برای گسترش رای-توسط-mail گزینه های پیش رو از نوامبر را به عنوان یک راه برای اطمینان از رای دهندگان دسترسی در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما تهمت و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در مخالفت با تلاش ها برای تمام رای دهندگان به طور خودکار دریافت ایمیل-در برگه های رای با این استدلال که گسترش رأی-با-ایمیل خواهد صدمه دیده از نامزدهای جمهوریخواه و منجر به تقلب انتخابات.

الن Weintraub یک دموکرات عضو فدرال کمیسیون ناودان رئیس جمهور آخرین ادعا می کنند: “در اینجا حقیقت: انتخابات مدیران می گویند آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک کشور خارجی به تقلبی آراء و دور با آن. وجود دارد هیچ پایه و اساس تئوری توطئه که #VoteByMail را فاسد انتخابات است.”

او در ارتباط به های اخیر واشنگتن پست داستان که نقل فعلی و سابق انتخابات مدیران که گفت: این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای کشورهای خارجی به چاپ و پست الکترونیکی در تلفن غیابی.

“وجود دارد صفر شانس” است که یک کشور خارجی می تواند با موفقیت انجام این کار در کلرادو جاد Choate دولت انتخابات رئیس گفت: پست. کلرادو یکی از پنج کشور است که انجام انتخابات کاملا توسط ایمیل.

تام ریج سابق جمهوری خواه فرماندار پنسیلوانیا و وزیر امنیت داخلی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای ترساندن آمریکایی ها از رای دادن.

“در حالی که رای غیابی در حال امن و نه به نفع یکی از طرفین بر دیگری در این خطرناک لفاظی می کند گفت:” ریج که co-صندلی تازه شکل گرفته VoteSafe که پشتیبانی از گسترش رای توسط ایمیل. “ترساندن رای دهندگان خود را دارد به دور از یک روش اثبات شده است که قدمت آن به جنگ داخلی خواهد شد که تلفات در واکنش بالا و پایین انتخابات.”

یک مطالعه توسط حزبی Brennan Center for Justice at the New York, دانشکده حقوق, است که پشتیبانی از رأی-با-ایمیل گسترش یافت حوادث کلی تقلب انتخابات “فوق العاده نادر” – نرخ 0.0003% به 0.0025%.

در یکی دیگر از جیر دوشنبه تهمت گفت: پست الکترونیکی-در برگه های رای را 2020 انتخابات “ترین تقلب در انتخابات در کشور ما با سابقه – مگر این حماقت است به پایان رسید. ما رای دادند و در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم با مشکلی نیست اما در حال حاضر آنها با استفاده از Covid به منظور تقلب با استفاده از ایمیل-Ins!”

وی افزود: “اگر مردم می توانید بیرون بروید و اعتراض و شورش به فروشگاه و ایجاد تمام انواع ویران کردن آنها نیز می تواند بیرون رفتن و رای دادن و نگه داشتن ما در انتخابات صادق است. با میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در رای گیری فرستاده می داند که در آن آنها می رویم و به چه کسی؟”

بار اول تحت فشار قرار دادند نظریه خود را در مورد تقلبی برگه های رای در نیویورک تایمز در مصاحبه با مجله منتشر شده 2 ژوئن.

“ما شده است صحبت کردن در مورد چگونه از نظر نفوذ خارجی وجود دارد تعدادی از کشورهای خارجی است که می تواند به راحتی تقلبی رای قرار دادن نام بر روی آنها و ارسال آنها را در” Barr گفت. “و این می تواند بسیار سخت به مرتب کردن چه اتفاقی می افتد.”

سی و چهار ایالت و واشنگتن دی سی در حال حاضر ارائه شده رای گیری غایب از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان بدون بهانه ای قبل از همه گیر. با استناد به دلایل ایمنی چند متحده ارسال ایمیل-رای گیری برنامه های کاربردی برای تمام رای دهندگان به تازگی برگزار شد مقدماتی و با توجه به انجام این کار برای نوامبر. کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان برای انتخابات در ماه نوامبر پیوستن به, اورگان, واشنگتن, کلرادو و یوتا و هاوایی که رفتار خود را در انتخابات به طور کامل توسط ایمیل.

در چند تا از 16 متحده که در آن رای دهندگان باید یک بهانه ای برای دریافت یک رای گیری غایب بودن بیش از 65 سال به خارج از شهر در روز انتخابات و یا در ارتش, برای مثال آنها می توانند در حال حاضر استناد coronavirus به عنوان یک دلیل. اکثر متحده ساخته شده است این تغییر تنها برای آینده اولیه انتخابات اما می تواند به گسترش است که تا نوامبر است.

هشدار از مغلوب ساختن پیشی جستن و بر آمده پس از روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده در افغانستان ، آنها هشدار داد که ایالات متحده می تواند مستعد ابتلا به دیگری حمله سایبری پیش از سال 2020 انتخابات. مشاور ویژه رابرت مولر هیچ شواهدی از یک توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی نیز متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کمک از چین به کمک شانس خود را برای برنده شدن در این سال 2020 انتخابات.

در کتاب جدید خود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای خرید آمریکا سویا و گندم به دلیل کمک به آمریکا کشاورزان کمک خواهد کرد که او برنده مهم نوسان متحده است.

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>