حلقه شمالی رستوران, کارخانه های لبنی به میزبان انزوا یکنوع بازی شبیه لوتو’ این شنبه

خواهد بود که غمگین آهنگ از یکنوع بازی شبیه لوتو daubers خشک شدن مردمی برای گریه کمی توجه است.

خوشبختانه یک ائتلاف ها و رستوران ها در مینیاپولیس’ حلقه شمالی محله باید متحد با هم برای نجات از آن غفلت ابزار سرگرم کننده و ثروت با انزوا یکنوع بازی شبیه لوتو.

این آینده روز شنبه, آوریل 4 چهار محرک دور از یکنوع بازی شبیه لوتو خواهد شد زندگی می کنند جریان از طریق این رویداد Facebook صفحه در 7:30 p.m. بازی رایگان است (با خرید مواد غذایی و یا نوشیدنی) و فوق العاده آسان است.

به سادگی سفارش بایگانی اطلاعات, منظقه و یا تحویل از مورد علاقه خود را به فروشندگان شرکت – مانند کسانی که در داخل چراندن مفاد + Libations Smack زیستن, داربی را Modist دم یکی Fermentary & Taproom این Freehouse ، دریاچه ارومیه را ساندویچ و بسیاری بیشتر – قبل از 6:30 p. m. روز شنبه.

همراه با مصرفی شما از انتخاب یک زن و شوهر یکنوع بازی شبیه لوتو بازی کارت را وارد و سفارش خود را. لحن در زمان مناسب و مالیدن در دور گرد بر گرد و سپس “yell” (نظر) یکنوع بازی شبیه لوتو در خوراک هنگامی که شما رسوندم yunno بینگ-کردم.

برندگان دریافت کارت هدیه دیجیتال برای شرکت کافه ها و رستوران ها.

این ایده زاییده افکار از مگان گفنی از MidNord Empanadas. “به عنوان رستوران و جمع آوری فضایی صاحبان ما را از دست ندهید تعامل ما با مشتریان در هر روز,” او گفت:. “انزوا یکنوع بازی شبیه لوتو احساس مانند یک راه عالی برای همسایگان ما و جامعه با هم تقریبا برای یک وعده غذایی بنوشید و خانواده دوستانه بازی شب.”

در حال حاضر گفنی می گوید انزوا یکنوع بازی شبیه لوتو است که فقط یک رویداد و اما اگر علاقه به اندازه کافی وجود دارد و مخاطبان به آن, آنها باز به آن تبدیل به یک تکرار از ویژگی های و به طور بالقوه در حال گسترش به دیگر شهرهای دوقلو محله.

“به ما daubing درمانی است” نوشت گفنی توضیح نکات ظریف از انزوا یکنوع بازی شبیه لوتو برای یک علاقه مند به شرکت کنندگان.

صادقانه است ؟ ما نمی تواند بیشتر موافقم.

 

برای نگاهی به فهرستی از شرکت های لبنی رستوران ها و موسسات, در علاوه بر این به کسانی که فوق جزئیات ظریف از, بازی, بررسی جداسازی یکنوع بازی شبیه لوتو صفحه رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>