آمریکایی هندی جامعه توسعه شرکت را توسعه یکی در شرق فیلیپس. کاتولیک های خیریه اجرا خواهد شد دیگر در الیوت پارک. و نجات ارتش را به کار گیرند یک سوم در حال حاضر از بین رفته گوردون مرکز مدرسه در جنوب مینیاپولیس.

یکی از آنها طراحی قابل توجهی خشم از ساکنان.

روز یکشنبه northside مدرسه مدیره نماینده KerryJo Felder ملاقات با یک گروه از حدود 50 نفر در ویلارد-هی neigborhood که در مخالفت با ایده ساخت یک پناهگاه زنان در Gordon مرکز. همسایگان انتقاد مقامات منتخب برای دنبال ورودی خود را قبل از توطئه یک پناهگاه بی خانمان در یک منطقه مسکونی – چیزی که هرگز اتفاق می افتد در یک ثروتمند سفید محله, Felder اشاره کرد.

“شما فکر می کنم آنها فقط می تواند به زور چیزی بیش از دریاچه Calhoun?” Felder پرسید. “پس چرا آنها فکر می کنم ما هر کمتر از آنها بیش از اینجا در سمت شمال? چگونه بسیاری از موانع انجام آنها می خواهید را به بچه های ما به پرش را بیش از هر روز زمانی که آنها می خواهند برای قرار دادن آن در کنار درب به [ویلارد] پارک که واقعا تنها جایی ما را به ما بچه ها برای جشن های تولد خود را?”

Felder می گوید: او به شما رای در برابر هیئت مدیره مدرسه فروش گوردون مرکز به شهرستان اما بقیه هیئت مدیره مدرسه مخلوط است.

ساکنان همچنین می گویند این شهرستان برنامه را له رویاهای خود را از تبدیل سابق مدرسه به یک مرکز جوانان است که ارائه رایگان آموزشی و فعالیت های منطقه نوجوانان, بسیاری از آنها نمی توانیم YMCA عضویت و قطع aimlessly از در گولدن ولی جاده در سمت دیگر پارک.

“من هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند یک پناهگاه. من همیشه فکر می کردم این امر می تواند چیزی به ساخت جامعه” گفت: ویکتور مارتینز که بی خانمان کمک رسانی به عنوان یک کشیش در سویا NG کلیسا.

او زندگی در پناهگاه های مختلف به عنوان یک کودک در حال رشد در یک خانواده شش و می گوید برای مزمن بی خانمان, پیدا کردن مسکن است که کمتر از یک مشکل از اعتیاد که می توانید پایین نگه داشتن مسکن غیر ممکن است. او می گوید که چرا ویلارد-یونجه نیاز به یک مرکز جوانان در Gordon مرکز – چیزی است که خواهد شد آدرس ریشه علل بی خانمانی به جای صرفا با درمان علائم آن است.

“اکثر [خانمان] مردم که با من تماس آنها پول می خواهند. آنها نمی خواهند یک جایی برای اقامت. آنها نیاز به تغذیه چیزی” مارتینز می گوید. “شما می دانید, و این چیزی است که نگرانی من در مورد این مکان … من نیاز, اما پس از آن شما ببینید مشکل با مواد مخدر است. زمانی که آنها در آنجا وجود دارد در حال رفتن به از مردم در اینجا با مواد مخدر است. وجود دارد می تواند سوزن بر روی زمین است.”

نمایندگان از عشق مادر یک پرکار گروه از سمت شمال زنانی که عمل های پیشگیری از خشونت در خواست ساکنان به تماس عضو شورای شهر ارمیا الیسون شهرستان کمیسر ایرنه فرناندو و اعضای هیئت مدیره مدرسه کیم الیسون و کیمبرلی Caprini برای معتبر نامزدی عمومی قبل از یکی دیگر از پناهگاه قرار داده شده است در محله. در حال حاضر وجود دارد سه دیگر پناهگاه بی خانمان کمتر از یک مایل دور از گوردون مرکز.

“که ساختمان ساخته شده بود برای بچه ها و نیاز به اختصاص داده شده به افراد جوان جامعه ما” گفت: DonEsther موریس مدیر برنامه های از عشق مادر.

“ما درخواست آنها را به بازگشت به جامعه و بحث به جامعه است. ما درب زدم هر بلوک از ملکه به Upton از طلایی دره جاده به پلیموت. یکی از همسایه ها گفت: آنها مشورت, اما آنها از ما خواست برای کسب اطلاعات و چگونه برای رفتن در مورد گرفتن آن است.”

شهرستان کمیسر فرناندو پاسخ نمی دهند برای نظر. در یک بیانیه در مورد پیشنهاد او گفت: شمال است “به طور چشمگیری محروم وقتی که می آید به پناهگاه اضطراری خدمات” هر دو نسبت به آنچه در محله نیاز دارد و نسبت به سایر نقاط شهر است.

فرناندو اضافه می کند که گوردون مرکز نزدیک به Northpoint بهداشت و مرکز سلامتی و یک اتوبوس حمل و نقل سریع خط و اشاره می کند که 22,000 فوت مربع ساختمان شده است “به روی عموم بسته شده از سال 1990 و استفاده نشده از سال 2005” هر چند هزینه آن مینیاپولیس مدارس عمومی “ده ها هزار دلار در هر سال برای حفظ.”

می گوید: فرناندو: “ما کار کرده اند به طور مستقیم با کسانی که در حال تجربه بی خانمانی و یا تجربه کرده اند بی خانمانی در Northside و از آنها خواسته اند برای یک پناهگاه زنان به جامعه خود و پشتیبانی شبکه.”

Northside ساکنان’ گوردون وب سایت مرکز را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de