نورث پورت تصویب Tropicaire بلوار بهبود

پس از یک اتفاق آراء در جاده ها و بهبود زهکشی هیئت مدیره موافقت خود را با شروع یک پروژه پیاده رو در 3-2 تقسیم می شود.

بندر شمالی — شهرستان نورث پورت کمیسیون داد چراغ سبز برای مدتها در انتظار گسترش Tropicaire بلوار از ون اردوگاه خیابان به تولدو تیغه بلوار سه شنبه.

به عنوان بخشی از $3.95 میلیون پروژه مجرا به خاک سپرده خواهد شد به منظور تسهیل بالقوه گسترش دسترسی به اینترنت به بندر شمالی املاک — هر چند هیچ ارائه دهنده پا به جلو به واقع اجرای خطوط.

کار می تواند شروع در عرض شش ماه و حدود دو سال برای تکمیل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

در حالی که رای به اتفاق آرا یک جداگانه 3-2 رای مورد نیاز برای حرکت رو به جلو یک رویکرد مرحله به مرحله برای ساخت یک هشت پا گسترده ای چند معین دنباله بخشی از جاده از Ponce de Leon به سامتر بلوارها و شش پا گسترده ای از پیاده رو از ون اردوگاه خیابان به Ponce de Leon بلوار.

کمیسیون ونسا Carusone پیتر Emrich و کریس هنکس رای دادند که مفهوم آن پیش بینی شده است به هزینه بیش از 1.3 میلیون برای چند معین دنباله و $350,000 برای پیاده رو.

باقی مانده پیاده رو و یا دنباله فرمت شرق به تولدو تیغه سمت چپ بود برای مرحله بعدی.

شهردار دبی مک داول و معاون شهردار جیل لوقا مخالفت با آن, چرا که آنها می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد هزینه از پنج پا گسترده پیاده رو.

“پول وجود دارد با این فاز پروژه, من درک می کنم که, اما من هنوز هم می خواستم به دیدن این گزینه از برآورد کاهش اندازه پیاده رو قبل از ساخت یک رای” لوقا گفت.

هنکس مقابله که “ما نمی تواند نگه داشتن نه فقط لگد زدن می توانید اما چرخاندن آن و خراش دادن و رنگ کردن آن و هیچ چیز انجام می شود.”

مک داول که علاقه مند به پیدا کردن هزینه های در حال اجرا از پنج پا گسترده پیاده رو در امتداد Tropicaire تمام راه را از شرق به تولدو تیغه بلوار اشاره کرد که اگر قیمت برای این گزینه درست بود این شهر می تواند به خانه ها در امتداد تمام جاده یک پیاده رو.

“شما باید دو و نیم مایل از افرادی که می خواهید به صبر برای پیاده رو از هر نوع” گفت: McDowell بود که نه به نفع چند معین دنباله چرا که طرح جامع در تماس نیست برای یک در یک جمع جاده — که چگونه Tropicaire طبقه بندی شده است.

“اگر ما هیچ چیز را نمی, ما را همه صبر” هنکس مقابله.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

در تمام این کمیسیون مورد بحث این پروژه برای بیش از دو ساعت است. ساکنان همراه Tropicaire نیست ایران به ارزش چند معین دنباله دار بود که پس از پیش بینی در حال اجرا را از Ponce De Leon چهار راه شرق به تولدو تیغه بلوار.

در بودجه سال گذشته کارگاه آموزشی هیئت مدیره بیان یک اولویت برای فاز بین Ponce De Leon و سامتر بلوار اول, از بیشتر بچه های مدرسه استفاده خواهد کرد که بخشی از این مسیر است.

نظر عمومی به عنوان خوانده شده ثبت منعکس بخش در شورای. برخی از مورد علاقه به پروژه دیگر در نظر گرفته آن را اتلاف عمومی دلار — به خصوص با توجه به مشکلات اقتصادی در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

یکی از جدید چین و چروک های ذکر شده توسط کارکنان وزارت فلوریدا حمل و نقل می خواهد برای تعیین شرق-غرب جاده است که می تواند در خدمت به عنوان یک گذر زمانی که بین 75 بسته است. FDOT ابراز علاقه در قیمت بلوار اما Tropicaire بلوار — که نزدیک به بزرگراه — یکی دیگر از پتانسیل گزینه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>