نورث پورت بودجه درآمد حاصل با ترفند جزئی

شمال شهرستان بندر کمیسیون تنظیم نهایی millage رای در جولای 22

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

بندر شمالی — مانند شهر آن را در خدمت شمالی پورت اداره پلیس ترکیدن در درزهای.

نورث پورت رئیس پلیس تاد پادگان گفت: شهرستان کمیسیون در مورد نیاز به فضای بیشتر — به خصوص برای مدرک سازی که شامل وسایل نقلیه بزرگ در اکتبر 2018 مدت کوتاهی پس از او استخدام شد.

یک مطالعه امکان سنجی راه اندازی شده ، اما هرگز کاملا نهایی نشان داد که کسانی که نیاز به پیشی گرفته که فضای اضافی پیش بینی به عنوان بخشی از یک کلی تالار شهر پردیس گسترش است.

پنج شنبه, پادگان و معاون کریس مورالس مورد بحث و بررسی گزینه با کمیسیون شهرستان به عنوان بخشی از 2020-21 بهبود سرمایه طرح توجیهی کارگاه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این گروه تا به حال پیشنهادی اجاره در مورد 70,000 متر مربع از فضای ذخیره سازی در جنگل پارک کسب و کار نور پارک صنعتی Benderson توسعه ساختمان در گوشه جنوب شرقی تولدو تیغه و کشت و زرع بلوارها.

یک بار ساخته تحقیقات صحنه جرم و شواهد سازی خواهد حرکت وجود دارد و کاهش فضای بحران موجود در ایستگاه پلیس که باز در سال 2006.

پیش از آن در هفته پادگان و مورالس بحث هزینه اجاره برای تسهیلات. پنج شنبه, کمیسیون خودداری کردند در فکر هزینه 1.3 میلیون در یک درصد مالیات بر فروش پول به تقویت و پایان یک مرکز که آن را در نهایت خود را ندارد.

کمیسر ونسا Carusone رزرو کرده بود که در مورد چشم انداز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

شهردار دبی مک داول تعجب که آیا پلیس می تواند با استفاده از در حال حاضر خالی Al Goll مرکز در دالاس سفید پارک به طور موقت اما متقاعد شده بود که نمی خواهد کار هر دو به دلیل مقدار پول آن را ممکن است برای ارتقا ساختمان ها و این واقعیت است که این شهرستان نیز درخواست شرکت کنندگان به شکل یک مشارکت عمومی-خصوصی به redevelop دالاس سفید پارک.

معاون شهردار جیل لوقا پیشنهاد گروه ممکن است بهتر است نصب یک ساختمان فلزی در شهرستان متعلق به اموال است که می تواند در دیدار با گروه فضایی نیاز دارد تا یک راه حل دائمی را می توان یافت.

این موضوع ممکن است مورد بحث دوباره در ژوئیه هنگامی که کمیسیون دیدار در یک نشست ویژه در 5 p. m. در 22 ژوئیه به مجموعه millage رای دادن.

که شور — بیشتر از fine-tuning نسبت به مقیاس هزینه برش — مقدار مشخص از سه کارگاه روز.

هیئت مدیره بررسی شد شهرستان, مدیر پیتر لیر پیشنهاد $176.08 میلیون بودجه.

بودجه خواستار حفظ 3.875 millage رای که تولید بیش از $19.07 میلیون دلار در مالیات بر املاک به عنوان بخشی از یک $51.04 میلیون در پیش بینی صندوق به طور کلی درآمد.

این شهر لذت بردم پیش بینی 10.32 درصد افزایش در اموال مشمول مالیات ارزش است که بیش از دو برابر افزایش کلی در ساراسوتا کانتی به عنوان یک کل.

کمیسیون انجام کارگاه های آموزشی در اتاق در شهرستان نورث پورت سالن هر چند به دلیل COVID-19 اجتماعی ناشی از فاصله گرفتن از پروتکل های عمومی نمی تواند حضور و نظر عمومی ارائه شد از طریق تلفن یا ایمیل.

سه روز تمام این کمیسیون دریافت نظرات انتقادی از کمیسیون بریده شده به عقب بر افزایش حقوق و دستمزد و یا مصرف هر گونه گام برای کاهش نرخ مالیات بر اموال در نور از مشکلات اقتصادی رنج می برد توسط بسیاری از ساکنان به دلیل COVID-19-اقتصادی ناشی از خاموش شدن این بهار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

به دلیل 10.32 درصد افزایش در ارزش املاک نورد برگشت رای — که اجازه می دهد این شهرستان برای جمع آوری همان مقدار از مالیات بر درآمد که در این سال است 3.7077.

نورد بازگشت نرخ را کاهش مالیات توسط .01673 میلز در بین و یا بیش از 1.67 سنت به ازای هر 1000 دلار ارزش مشمول مالیات.

“ما در حال بالا بردن قیمت آگهی مالیات 10 درصد به علاوه ما در حال نگه داشتن این آگهی به نسبت قیمت نرخ همان” شهردار دبی مک داول گفت: روز شنبه پس از آن اضافه شده است که تنها پیشنهاد افزایش در هر ارزیابی است 5 درصد افزایش در آتش هزینه.

لیر اشاره کرد که بسیاری از حقوق و دستمزد را افزایش می دهد بخشی از قرارداد امضا شده.

“من انکار نمی کنم چه اتفاقی می افتد در جهان” لیر گفت. “من به شما گفتن ما اتحادیه قراردادهای ما باید به دنبال اگر ما به دنبال آنها ما شکایت کرد و از دست بدهند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>