شهرستان نورث پورت مدیر در مرخصی در انتظار بررسی

شهرستان مدیر پیتر لیر برنامه ریزی شده بود برای دریافت سالانه خود را بررسی کنید. به جای او قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری انتظار حل یک شکایت علیه او با شهرستان بخش منابع انسانی.

نورث پورت — در یک خیره کننده به نوبه خود از وقایع شهرستان نورث پورت مدیر پیتر لیر شده و در مرخصی اداری توسط شهرستان نورث پورت کمیسیون سه شنبه شب در انتظار نتایج یک شکایت علیه او با شهرستان بخش منابع انسانی.

کمیسیون برنامه ریزی شده بود خود را به انجام سالانه ارزیابی عملکرد.

لیر خواسته شده را به یک هفته تعطیلات موثر جمعه و بازگشت به نظارت بر بودجه کارگاه های آموزشی در جولای 21 و 22 و همچنین در این جلسه در 5 p. m. در 22 ژوئیه زمانی که کمیسیون تنظیم millage رای دادن.

پس از آن او گفت که او را در ترک, در صورت نیاز.

به جای این کمیسیون رای 4-1 به جای او در مرخصی اداری با پرداخت با دستیار شهرستان مدیر Jason Yarborough بالا به نقش بازیگری شهرستان manager.

کمیسیون مورد بحث نیست جزئیات درباره این اتهامات در برابر لیر در نشست اما مشخصه را تکان داد با داشتن به حاشیه لیر.

“من می خواهم به گریه من می خواهم به گریه” معاون شهردار جیل لوقا گفت: قبل از رای دادن.

“کاملا” شهردار دبی مک داول به توافق رسیدند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

“ما باید برای انجام کار درست” لوقا گفت. “این تحقیقات ممکن است به چند هفته زمان انجام این کمیسیون است که احتمالا رفتن به احتمالا در ماه اوت ما ممکن است به دنبال در نتیجه این تحقیقات تا سپتامبر است.

“Top dog است که رفتن به خارج از کمیسیون این باعث تاسف من” لوقا گفت. “این باعث تاسف من به خاطر پیشرفت این شهرستان است و ایمان به رهبری است.

“ما به ادامه ایمان به رهبری, ما,” او اضافه شده با اشاره به اعتماد لیر قرار داده شده در Yarborough.

کمیسر ونسا Carusone که می خواستم به لیر تا در پیشنهاد خود به بازگشت برای بودجه جلسات رای دادند در برابر حرکت است.

او فکر لیر که در خدمت به عنوان مدیر امور مالی قبل از تبدیل شدن به شهر, مدیر بیش از حد انتگرال به روند بودجه.

کمیسر کریس هنکس تکرار افکار لوقا و کمیسر پیت Emrich که اعتقاد بر این شهر می تواند پایان روند بودجه با لیر در پرداخت را ترک کنند.

“یک رهبر خوب و مدیر خوب قطار مردمی به جای خود” هنکس گفت. “من اعتماد به نفس به عنوان کمیسر Emrich گفت: که ما می توانیم ما پسر بزرگ شلوار و او (لیر) در کارکنان است که کاملا قادر به گرفتن ما از طریق این یک هفته.”

قبل از پیوستن به این شهرستان از شمال بندر Yarborough به عنوان شهر مدیر برای دریاچه هلن — شهر حدود 2,800 مردم بین اورلاندو و Daytona Beach, کردن بین 4 — و اعتبار با ایجاد ثبات در وضعیت مالی وجود دارد.

دستیار شهرستان مدیر Carie برانکو به عنوان ارشد بخش مدیریت برای خدمات مالی برای شارلوت کانتی قبل از پیوستن به این شهرستان است.

جزئیات لیر را به اتهام تجاوزات هستند وجود ندارد.

با توجه به بیانیه ای از شهرستان سخنگوی جاش تیلور لیر در واقع تماس شهرستان بخش منابع انسانی قبل از یک شخص ثالث شکایت واصل شده بودن در برابر او.

“با توجه به وضوح و خارج از فراوانی از احتیاط و بهترین شیوه های شهر دفتر دادستان مجاز است خارج از تحقیقات مستقل به این موضوع” تیلور نوشت. “تحقیقات محرمانه است تا زمانی که آن را کامل است.

“مثل همیشه شهر را در تلاش برای حل و فصل این شکایت در یک نمایشگاه و روش سریع.”

روند بررسی منشور افسران بود مندرج در یک 2019 با وضوح.

در یک شنبه ایمیل به کمیسیون لیر نشان داد که او در حال حاضر حذف شده خود را از شهر ساختار فرماندهی.

“در تلاش برای ایجاد همه کارکنان من راحت تر در طول چند هفته آینده در حالی که این تحقیقات در جریان است من را حذف کرده و همه بخش ها/بخش از گزارش به طور مستقیم به من” لیر نوشت.

“به عنوان آن می ایستد امروز پلیس و ارتباطات خواهد شد و گزارش به طور مستقیم به ACM Yarborough و آتش خواهد شد و گزارش به طور مستقیم به ACM برانکو. این موقت است حرکت اجازه می دهد تا برای فرایند به کار بدون دخالت مستقیم در بخشی از من.

“من معتقدم که این اجازه خواهد داد که تمام پرسنل در سازمان به احساس راحت و به عنوان مهم تمام سازمان برای حرکت در این روند راه آن طراحی شده بود به کار است که به عنوان هموار و کارآمد به عنوان امکان پذیر است” لیر نوشت. “من امیدوارم که همه شما را در درک من اولویت اول در این است که موفقیت سازمانی و هر دو از ACMs باید لطف شدت برای این است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

کمیسیون مورد بحث نیست لیر ارزشيابي عملکرد هر چند آنها بی میلی اعطا درخواست خود را برای دریافت هیچ افزایش برای 2020-21 سال مالی.

لیر ساخته شده است که این درخواست در حالی که با استناد به مشکلات اقتصادی ساکنان شهر هستند پایدار به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اما Emrich که مشغول به کار برای این شهرستان به مدت دو دهه قبل از تبدیل شدن به یک کمیسر نگران است که این پیشنهاد ممکن است بیرون آمدن از فشار او اضافه کرد: او نمی خواست به “مجازات یا ستایش” لیر بدون دیدن نتایج این بررسی است.

“مرد سخت کار کرده است او را به انجام همه چیز ما خواسته به بهترین توانایی های خود را,” لیر گفت.

Carusone گفت که لیر حقوق و دستمزد می تواند بازبینی پس از آن.

“هیچ چیزی وجود ندارد که مانع ما از آوردن یک افزایش تا پس از بررسی,” او اضافه شده است.

در حالی که در مرخصی اداری, لیر دیگر باید شهر خود را صادر کامپیوتر, کارت شناسایی و یا دسترسی به ساختمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>