نورث پورت کمیسیون شیفت تمرکز بر greenway خرید

با رو به کاهش بودجه تاکید برای Myakkahatchee نهر Greenway خرید تغییر خواهد کرد به توسعه نیافته بسته.

بندر شمالی — شهرستان نورث پورت خواهد شد در حال حاضر اولویت بندی توسعه نیافته بسته به عنوان آن را همچنان به خرید زمین در امتداد Myakkahatchee کریک به عنوان بخشی از آن Myakkahatchee نهر Greenway طرح جامع.

شمال شهرستان بندر کمیسیون در مواجهه با تنها $288,275 باقی مانده از اولیه $4.12 میلیون بودجه برای خرید, خواص وارد است که تصمیم گیری با اجماع در طول یک صبح روز دوشنبه در کارگاه.

خرید برنامه که در سال 2007 آغاز شده است — در میان چیزهای دیگر — طراحی شده برای حفظ محیط زیست حساس زمین و حفاظت از کیفیت Myakkahatchee نهر است که این شهرستان در منبع اصلی آب آشامیدنی.

تا کنون 433 ممکن 505 قطعه زمین خریداری شده اند از جمله یکی از خرید یک بسته با یک خانه موجود است که هیئت مدیره مصوب ممکن است برای $212,000.

از باقی مانده 72 بسیاری در مجموع 57 خالی در حالی که از سوی دیگر 15 خانه — از جمله یکی که مقامات شهر شده بود مذاکره برای خرید.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

اما چنین خرید که به احتمال زیاد از بین برود بیشتر از این پول باقی مانده در دسترس اشاره کرد دستیار شهرستان, مدیر, آنال, برانکو, که همچنین گفت: این کمیسیون که یک تعداد انگشت شماری از خالی صاحبان زمین علاقه مند هستند در فروش املاک شهرستان یا معاوضه زمین های خود را برای بسیاری دیگر شهر صاحب در کمتر محیط زیست مناطق حساس.

تا زمانی که این توسعه های اخیر این طرح تا به حال کوک در خرید بهبود خواص.

هدف از این طرح این است که برای ایجاد یک greenway راهرو که گسترش جنوب از Myakkahatchee نهر زیست محیطی پارک جنوبی به ایالات متحده 41.

هر چند انواع امکانات رفاهی در نظر گرفته شد در شروع در سال 2007 به طور کلی فکر برای فعالیت های منفعل فقط به عنوان راه رفتن و پیاده روی در امتداد ردیف, خواص 1 — بلافاصله در مجاورت نهر و امکان دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و ورزش و ایستگاه ها و نیمکت پیک نیک در ردیف 2 خواص — که بلافاصله مجاور به ردیف 1 سایت.

سندی Pfundheller مدیر بندر شمالی پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش تاکید کرد که در حال حاضر این شهرستان دارای طرح جامع و بالقوه مفاهیم در مورد چگونه به منظور توسعه پارک. حرکت رو به جلو در هر یک از آن نیاز به تصویب کمیسیون.

یک مایل دنباله از قیمت بلوار به Appomattox درایو برای اولین بار برنامه ریزی توسعه در greenway در نزدیکی مرداب نهر بخش هران نهر.

در ماه ژوئن در شهر کمیسیون تحت فشار قرار دادند تاریخ شروع که آن را به عنوان مورد بحث 2020-21 بودجه در راستای کاهش می یابد, یک درصد فروش درآمدهای مالیاتی به دلیل COVID-19.

توسعه کمک کرده $141,646 به سمت توسعه یک مایل دنباله.

این شهرستان نیز علاقه مند به خرید خواص در امتداد سمت راست از راه برای Springhaven درایو برای ایجاد یک راهرو حیات وحش خواهد بود که اتصال با کمی نمک چشمه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

اعضای هیئت مدیره همچنین در مورد راه برای اطمینان حاصل شود که زمین حفظ می شود از توسعه است. یکی از راه های که می تواند به حل بسیاری از خطوط و ترکیب آنها را در یک بسته اما پیچیده که توسط این واقعیت است که برخی از بسته ها متعلق به شهرستان نورث پورت و دیگران توسط شهر جاده و زهکشی منطقه.

در نهایت خواص خواهد نیاز به هر دو تحت مالکیت شهر و یا جاده و زهکشی منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>