نورث پورت کمیسیون به بحث در مورد پارک های انتقال

این interlocal توافق که خواستار ساراسوتا کانتی برای حفظ پارک در شمال بندر منقضی می شود در پایان ماه ژوئن 2021.

بندر شمالی — شهرستان نورث پورت کمیسیون بحث خواهد شد در انتظار انتقال برای نگهداری از پارک ها و تفریح زمینه از ساراسوتا کانتی به شهرستان در یک جلسه ویژه شنبه.

یک interlocal توافق که خواستار ساراسوتا کانتی برای مدیریت و حفظ زمینه های منقضی می شود در پایان ماه ژوئن 2021.

در 2019 در زمینه تولید حدود 65,200 درآمد اما هزینه county $1.48 میلیون برای حفظ.

شش نفر از هشت پارک فراهم کردن زمینه فضا برای منطقه لیگ جوانان. دو نفر دیگر — که Myakkahatchee نهر زیست محیطی پارک ها و مارینا پارک ارائه منفعل امکانات تفریحی و یا یک قایق راه اندازی.

در همه نورث پورت خواهد مسئولیت بهره برداری و نگهداری از 10 چند منظوره زمینه پنج بیس بال زمینه پنج سافتبال زمینه دو دادگاه های والیبال و همچنین به عنوان مارینا پارک و 125 هکتار Myakkahatchee نهر زیست محیطی پارک.

پیشنهاد اصلاح بودجه که در کمیسیون مورد بحث را برای یک عملیات بودجه از $1.258 میلیون شروع در 2020-21 سال مالی. می کند که شامل بالقوه پرسنل نیاز دارد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

ساراسوتا کانتی مدیر Jonathan Lewis گفت: این شهرستان با شهرستان در روند انتقال.

ویژه شروع جلسه در ساعت 9 صبح روز دوشنبه در کمیسیون مجلس در شهرستان نورث پورت سالن 4970 تالار شهر بلوار بندر شمالی.

بندر شمالی پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه در حال حاضر حفظ انواع کوچکتر پارک در داخل محدوده شهر از جمله بی حد و حصر ماجراهای زمین بازی در باغ حواس پنجگانه باغ خود را, و در شمال بندر آبزی مرکز ساقی پارک.

آن خواهد بود با اضافه کردن مسئولیت آتواتر جامعه پارک با چهار لیگ کوچک زمینه و یک تنظیم اندازه میدان بیس بال; ساقی پارک با چهار منظوره در زمینه های; دالاس سفید پارک با یکی سافتبال زمینه و یکی شن و ماسه والیبال با دو شبکه دو لری Thoennissen چند منظوره در زمینه های مجاور به جورج مولن فعالیت های مرکز; Narramore/Glenallen فوتبال با سه منظوره در زمینه های; Narramore بیسبال دارای توپ نرم, با سه سافتبال زمینه و یک تمرین درست; همراه با Myakkahatchee نهر زیست محیطی پارک ها و مارینا پارک.

ساراسوتا کانتی فرض نگهداری از پارک ها در شهرهای شمالی بندر ساراسوتا و ونیز در انواع موافقت نامه های دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان 1969 اما در درجه اول اخیر موافقت نامه های کوک شده برای یک سال 1989 اینتر-محلی توافقی که بخشی از حل و فصل یک دو-مالیات دعوی در دادگاه.

شهرستان برنامه ریزی حوادث و ارائه تعمیر و نگهداری روزمره در پارک. اخیر موافقت نامه دربسته در محیط شهرستان هزینه در هر پارک در 5000 $در هر سال است.

در سال 2018 ساراسوتا کانتی به دنبال فسخ توافق با سه شهرداری اولیه برای مقابله با پتانسیل بودجه گلایه اگر ایالت پرسی در افزایش حیاط معافیت از مالیات بر املاک و یک کلاه بر روی افزایش مالیات برای خانه های تعطیلات گذشته بود که در ماه نوامبر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

شهر ساراسوتا در نهایت فرض نگهداری از پارک ها در آن محدوده شهر در حالی که هر دو در شمال بندر و ونیز را به عقب رانده و با شهرستان rescinding فسخ زودهنگام زمانی که همه پرسی ناموفق بودند.

شهر ونیز که ندارد یک پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه در حال حاضر در حال مذاکره برای انتقال توافق با ساراسوتا کانتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>