نورث پورت gunsmith به دنبال تاکید بر ساخت

لی و شریل برتون تصمیم به باز کردن برتون تفنگ آثار در وسط COVID-19 بیماری همه گیر. تا کنون آنها به توسعه رو به رشد زیر است.

بندر شمالی — Lee Burton اول توسعه شیفتگی خود را با سلاح گرم به عنوان یک دختر 11 ساله در حالی که شکار با پدرش در نزدیکی فلوریدا که در آن او بزرگ شده.

پس از شکار او را پاک خود .410 بیش از/تحت تفنگ ساچمهای.

“من واقعا لذت بردن از آن گفت:” برتون, 49, که همراه با همسرش شریل باز برتون تفنگ با این نسخهها کار است. “من می خواهم به دانستن چگونه یک تفنگ چگونه کار می کند, برای تمیز کردن آن, آن را از هم جدا و آن را به عقب با هم.

“این رویای من بود, به یک gunsmith و دریافت مجوز و کسب و کار خود من.”

برتون که با این نسخهها کار به عنوان یک کد مامور اجرای شهرستان از شمال بندر مورد مطالعه به یک gunsmith آنلاین از طریق بیابان سونورا موسسه در تمپه, آریزونا. او فارغ التحصیل در ماه نوامبر سال 2019 با مدرک دیپلم در سلاح گرم فن آوری و پس از گرفتن مجوز و پروانه او و شریل باز برتون تفنگ با این نسخهها کار به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار.

“زمانی که من بازنشسته از شهر من این کار را به عنوان کسب و کار خود من — بود خود من رئیس— من می توانم در من خود را به سرعت. این چیزی است که من می توانید لذت و شور و شوق است.”

این Burtons اعتراف وجود دارد برخی از نگرانی در مورد باز کردن در طول COVID-19 همه گیر اما با کمی بیشتر از کلمه از دهان تبلیغات و Facebook صفحه کسب و کار در حال رشد بوده است.

“ما شده ایم گرفتن بسیار کمی از کار” برتون گفت: به تازگی. “این هفته من رو پنج مشتریان و من بیشتر در آینده در این آخر هفته به رها کردن کار گرفتن انجام می شود.”

در ابتدا برتون اجازه دهید دوستان خود را در اجرای قانون در مورد کسب و کار جدید.

“کسانی که به مردم گفت: مردم دیگر و آن هم از نوع رشد” گفت: Cheryl برتون که صفحه نمایش مشتریان قبل از آشکار فروشگاه محل.

“ما حتی یک وب سایت و در عین حال” او اضافه شده است. “ما در حال انجام یک مقدار دیوانه از کار و ما تا به حال به استخدام کسی در حال حاضر.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

که دستیار هنوز هم در آموزش است دست زدن به کارهایی از جمله سنباده شستشو و تمیز کردن قطعات.

در حال حاضر برتون ارائه می دهد تفنگ تمیز کردن و همچنین به عنوان فلز اتمام گزینه ها از جمله Cerakote KG gunkote, DuraCote و Parkerizing — همه از آن محافظت فلزات در برابر رطوبت و خوردگی.

او همچنین می تواند کار بر روی تفنگ مناظر و حوزه, انواع کلی بشکه کار باعث تنظیم و روکاری تازه کردن و سفارشی کردن سهام.

“لی است — او یک هنرمند” شریل برتون گفت. “او یک تجارت است که او یک هنرمند.

“او فوق العاده در آن و مردم آن به ارمغان آورده اند سلاح گرم خود را به آن می دانند و به همین دلیل ما در حال انجام یک مقدار دیوانه از کار است.”

این Burtons امیدوارم که در نهایت به حرکت کسب و کار را از گاراژ به صورت رایگان-ساختمان ایستاده. سپس برنامه ریزی برای خرید یک دستگاه CNC — رایانه-کنترل برش ماشین که به آنها اجازه گسترش خدمات حکاکی و دیگر سفارشی بشکه تغییرات — و یک دستگاه تراش.

جایی بین 50 تا 60 درصد از کسب و کار در نورث پورت ها بر اساس صفحه اصلی اشاره کرد لایحه Gunnin, مدیر اجرایی, از شمال به بندر منطقه اتاق بازرگانی است.

“این در حال تغییر است. ما در حال گرفتن مقدار زیادی بیشتر کسب و کار که بر اساس صفحه اصلی به خوبی انجام می دهند و رفتن به هر انبار یا فضای اداری” Gunnin گفت. “شمال بندر در حال رشد بسیار است که ما در حال در آوردن نمای کسب و کار است که تغییرات درصد.”

این Burtons به دنبال خرید, به جای اجاره یک ساختمان است.

Gunnin گفت وجود ندارد مقدار زیادی از رایگان-ایستاده در ساختمان ها برای فروش در بندر شمالی و بسیاری از کسانی که می خواهند خود را خود را به مکان های انتخاب برای خرید ملک و ساخت.

در حال تحول و تجارت

این کار از یک gunsmith متقابل بین خراط, ماشین آلات, مهندس و مکانیک گفت: Alden Talcott صاحب دایره کامل gunsmithing را در ساراسوتا و فارغ التحصیل از کلرادو مدرسه معاملات 70 سال Lakewood, کلرادو مبتنی بر مدرسه است که تمرکز به طور انحصاری در gunsmithing را.

مکانیک بخش شامل تشخیص آنچه که ممکن است به اشتباه با یک اسلحه گرم.

وجود دارد احتمالا در حدود ده تفنگ ساز در ساراسوتا کانتی.

“آن را به عنوان غیر معمول که اکثر مردم فکر می کنم” گفت: Talcott که اضافه شده است که در اسلحه مدرن بازار, تفنگ ساز تمایل به بیشتر ارائه تمیز کردن چشم تنظیم و نصب و راه اندازی قطعات aftermarket.

این یک کار فشرده و تجارت است.

Talcott اشاره کرد که او یک دوست است که باعث می شود سمت-توسط-جانبی تفنگ می کند و 10 تا 12 از آنها یک سال و $40,000 یک سال در سود.

“این نوع تفکیک چگونه گران می توان آن را” Talcott گفت.

“من شارژ 80 دلار در ساعت یک و چیزی به عنوان ساده به عنوان ساخت یک اسپرینگر extractor می تواند سه ساعت” او افزود: با مراجعه به یک دستگاه طراحی شده برای بهبود پوسته پوسته تخلیه قابلیت اطمینان.

“هزینه مواد برای اسپرینگر extractor 5 دلار است اما شما در حال رفتن به پرداخت $200 در کار به آن ساخته شده است.”

لی برتون نیست که در آن سطح است.

او اتهامات 55 دلار در ساعت برای کار بیشتر و 75 دلار در ساعت برای ماشین آلات کار می کنند هر چند برای لحظه ای ماشین اصلی در مغازه خود یک مته مطبوعات — که مثال در نمودار قیمت یک حفره یا سوراخ برای زمانی که او بدست می آورد CNC دستگاه.

هنوز هم وجود دارد بسیار کمی برتون می توانید انجام دهید.

به عنوان بخشی از آموزش آنلاین در بیابان سونورا موسسه ارسال برتون پروژه برای تکمیل و درجه بندی کار خود را بر اساس عکس ها و یا فیلم ها.

“آنها عرضه شده با ابزار آنها عرضه شده من با پروژه” برتون گفت.

او ساخته شده یک زن 50 کالیبر پودر سیاه و سفید کوبه ای تفنگ و آر-10, .308-کالیبر تفنگ و تکمیل یک میزبان از دیگر وظایف است.

برتون بود که تدریس یک فرایند سه مرحله در تشخیص تفنگ مسائل.

“شما رد مهمات و تیرانداز,” او اضافه شده است. “اگر آن را به تیرانداز و مهمات و سپس آن را اسلحه گرم.”

مهمات می تواند متفاوت باشد بر اساس طول پوسته و یا سختی آغازگر و برخی از اسلحه آتش بهتر است با برخی از انواع مهمات به جای دیگر.

در اخیر روز شنبه برتون بود تمیز کردن و سلب کردن Remington 870 تفنگ ساچمهای با سهام بشکه و باعث مسکن جدا. او در نهایت Cerakote تفنگ و روکاری تازه کردن سهام.

“این یکی از آن فقط پوشش اسلحه گرم پس از آن هرگز زنگ دوباره” برتون گفت.

فراتر از تمیز کردن بسیاری از آنچه برتون می توانید انجام دهید شامل ساخت یک تفنگ دقیق تر می شود آن را تنظیم دامنه و یا نزد زني در هر بشکه به مطمئن شوید که هیچ مس رسوب موجود است یا تنظیم ماشه.

“یک فندک crisper جلو و خیلی دقیق تر از دیگر پیش بینی کشش” برتون گفت. “بسیاری از این چیزهای کوچک می تواند یک تفنگ شلیک بهتر که در آن گروه ها در عرض نیم اینچ از یکدیگر است.

به عنوان Talcott اشاره شد مقدار زیادی از کار است که به برتون تفنگ آثار تا کنون شامل تمیز کردن.

“بسیاری از مشکلات ما در آینده در اینجا عدم تعمیر و نگهداری” برتون گفت.

اما این نیز نقش به چه برتون گفت: با او در مورد یک gunsmith.

“چیزی که من در مورد آن است و مصرف چیزی است که شاید در شرایط ضعیف و تبدیل آن به اطراف و ساخت آن — او خواستار آن یک اثر هنری” برتون گفت.

“برخی از مردم را با اسلحه به آن را در شرایط بد,” او اضافه شده است. “زنگ سهام وجود دارد گوگ در آن و یا آن را فقط که پایان محو شدن است.”

Cheryl اضافه شده است که زن و شوهر دیدن تفنگ ساز به عنوان یک نژاد در حال مرگ.

“ما می خواهیم به آن را,” او اضافه شده است. “من درک می کنم که ماشین گرفته شده جای خود را — ما می خواهیم به صنعتگران واقعی.”

صنایع دستی برتون گفت: در حال ساخت یک اسلحه گرم بهتر از زمانی که آن را آمد. پس از آن وجود دارد رضایت از کار به خوبی انجام شود.

“رضایت هنگامی که شما انجام می شود” وی افزود: “زمانی است که شما ببینید مشتری و آن را” من آن را بهتر از من انتظار می رود.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>