نورث پورت سنجی شهروندان در آینده بودجه

این شهرستان از شمال بندر است که به درخواست صاحبان اموال به پر کردن یک نظرسنجی به وزن در پیشنهاد 2020-21 بودجه.

شمال بندر — بندر شمالی ساکنان و صاحبان املاک که می خواهند به وزن در پیشنهادی $170.48 میلیون بودجه به تصویب رسید و هنوز هم می تواند انجام این کار از طریق 30 ژوئن با پر کردن یک نظرسنجی آنلاین در سایت.

توجه داشته باشید در بالای این نظرسنجی آمده است: “با توجه به COVID-19, عمومی توسعه تبدیل شده است بیشتر به چالش کشیدن در مورد آینده ما بودجه است. اما در شهرستان نورث پورت ما همیشه به وفق دهند. لطفا زیر بررسی در خصوص بودجه ما و نظرات خود را از آن. ما ارزش هر و همه ساکنان’ انتقادات و پیشنهادات. با تشکر از شما برای گرفتن وقت برای پاسخ دهند.”

بودجه تصویب شده بود وارد و در هفته گذشته پس از کمیسیون بررسی شهر مدیر پیتر لیر پیشنهاد $176.08 میلیون بودجه در یک سری از کارگاه های آموزشی.

که بودجه شامل انواع اقلام سر گروه درخواست کرده بود اما لیر تا به حال مورد تایید نیست.

این بررسی را می توان در یافت: https://www.cityofnorthport.com/government/city-services/finance/budget/fiscal-year-2020-adopted-budget-and-survey.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آخرین مهلت برای پر کردن نظر سنجی 11:59 p. m. در 30 ژوئن. این جلسه ویژه برای مجموعه 5 p. m. در 22 ژوئیه.

بودجه خواستار حفظ نرخ مالیات 3.875 میلز که تولید بیش از $19.07 میلیون دلار در مالیات بر املاک به عنوان بخشی از یک $51.04 میلیون در پیش بینی صندوق به طور کلی درآمد. یک میل برابر است با 1 دلار از مالیات برای هر 1000 $در ارزیابی ارزش اموال.

این شهر لذت بردم پیش بینی 10.32 درصد افزایش در اموال مشمول مالیات ارزش است که بیش از دو برابر افزایش کلی در ساراسوتا کانتی به عنوان یک کل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

در حالی که هر دو زباله و جاده و زهکشی هزینه باقی خواهد ماند همان شهر در کمیسیون اقدام به عنوان آتش و نجات منطقه حاکم بر هیئت مدیره مجموعه نه به تجاوز رای دادن که تماس بگیرید و برای 5 درصد افزایش در هزینه.

در طول کارگاه های آموزشی عمومی نظرات انتقادی از شهرستان برش موقعیت برای کاهش هزینه های دولت و کاهش مالیات بر دارایی رای خوانده شد به رکورد.

نورد-پشت millage رای دادن که جمع آوری همان مقدار از پول مالیات به عنوان 2019-20 بودجه است 3.7077.

نورد-بازگشت نرخ را کاهش مالیات توسط 0.01673 آسیاب یا 1.67 سنت به ازای هر 1000 دلار ارزش مشمول مالیات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

صفحه وب را فراهم می کند یک مرور کلی از بودجه شهر صرف و همچنین به عنوان یک بخش است که اشاره می کند که چگونه تنها 24 سنت از ملک مالک به طور کلی لایحه مالیات می رود به شهرستان نورث پورت.

بسیاری از که دلار 43 سنت به ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه در حالی که 22 سنت به ساراسوتا کانتی و باقی مانده 11 سنت تقسیم شده است در میان انواع تخته.

شش-سوال نظرسنجی سوال باز به پایان رسید و از مخاطب را به خود تعریف مسئولیت مالی; چه این شهر به خوبی انجام می دهد; چه آن نیاز به بهبود; چگونه دولت باید بهبود سلامت اقتصادی بندر شمالی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

این نظرسنجی همچنین می پرسد ساکنان به اولویت بندی کنید: خدمات پشتیبانی پلیس و آتش و نجات محله, توسعه, خدمات, نرم افزار, منشور افسران پارک ها و تفریح و سرگرمی و عمومی این نسخهها کار میکند.

آخرین سوال می پرسد که چگونه این شهرستان باید صندوق خدمات مخاطب در نظر مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>