بندر شمالی پیش بینی شده در بودجه به تکیه بر افزایش ارزش ملک

شمال شهرستان بندر کمیسیون برنامه ای برای حفظ همان millage رای به عنوان کارگاه های آموزشی آغاز خواهد شد شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

بندر شمالی — شهرستان نورث پورت کمیسیون خواهد شد شروع یک هفته کامل از بودجه کارگاه در ساعت 9 صبح سه شنبه برای بحث در مورد شهرستان, مدیر پیتر لیر پیشنهاد $176.08 میلیون بودجه.

بودجه ساخته شده است در قدرت پیش بینی 10.32 درصد افزایش در اموال مشمول مالیات ارزش و تماس خواهد بود برای حفظ 3.8735 millage رای دادن.

اولیه مشمول مالیات ارزش از ساراسوتا املاک شهرستان ارزیاب را باید به طور کلی مشمول مالیات ارزش در این شهرستان رو به افزایش از $4.6 میلیارد دلار 5.077 میلیارد دلار است.

این بدان معناست که با زمان millage رای این شهرستان را جمع آوری بیش از $19.07 میلیون دلار در مالیات بر املاک به عنوان بخشی از یک $51.04 میلیون در پیش بینی صندوق به طور کلی درآمد.

پیشنهاد بودجه شامل همه کارکنان درخواست — که برخی از آنها تایید شده اند و تنها شامل می شود, و اگر درآمد وجود دارد.

پیش بینی کلی درآمد برای 2020-21 سال ها $170.8 میلیون با حدود 51.04 میلیون در این صندوق به طور کلی.”

کارگاه های آموزشی ادامه در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه.

در حالی که کمیسیون انجام خواهد شد کارگاه های آموزشی در اتاق و نه از طریق زوم را هنوز هم برای تماشای آنلاین.

علاوه بر مالیات بر املاک شهرستان صاحبان املاک پرداخت هزینه برای مواد زائد جامد مجموعه آتش نشانی و نجات خدمات و جاده و زهکشی خدمات — هر چند ساکنان در Wellen پارک نیست ارزیابی جاده و زهکشی هزینه ها به دلیل خود سیستم زهکشی ساخته شده توسط توسعه دهنده و نگهداری است که برای پرداخت خارج از جامعه خود توسعه منطقه هزینه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در مارس 3 بحث در این شهرستان پیش بینی شده بودجه در کمیسیون توافق کردند که 2020-21 بودجه نمی خواهد بیش از این زمان millage رای دادن.

وضعیت جاده ها و زهکشی مواد زائد جامد و نجات آتش نشانی هزینه ها را در طول زوم جلسات به صورت سه نظارتی تنظیم برای 5 p.m پنج شنبه.

مواد زائد جامد و جاده و زهکشی ارزیابی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

برای آتش & نجات ردیف 1 آمادگی برای پاسخ دهی در سال گذشته بود $85.66 با درجه 2 ارزیابی $5.50 per $5,000 از ساختار ارزش. در آتش و نجات در جلسه این کمیسیون اعلام خواهد شد نه به تجاوز نرخ دلار 89.94 برای ردیف 1 و $5.78 per $5,000 از ساختار ارزش برای ردیف 2.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

که با این نسخهها کار برای حدود 5% افزایش برای نمونه صاحبان املاک در مقابل سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

کارگاه های آموزشی و منطقه ویژه جلسات همه می توان از طریق این شهر وب سایت در دستور کار مدیریت سایت در https://cityofnorthport.legistar.com/Calendar.aspx یا این شهرستان کانال یوتیوب: www.youtube.com/northportfl.

ارسال نظر عمومی در www.cityofnorthport.com/publiccomment.

فرم فعال تبدیل خواهد شد در 9.m.روز قبل از کارگاه و غیر فعال در پایان از اظهار نظر عمومی در کارگاه.

کامل تمام زمینه های مشخص شده به عنوان “مورد نیاز” و نه بیش از 3000 کاراکتر است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

نظرات نیز می تواند در سمت چپ از طریق پست صوتی در 941-429-1032. پیام های صوتی پذیرفته خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر روز قبل از کارگاه.

ترک تمام اطلاعات در شناخته شده به عنوان “مورد نیاز” در این شهر پیام های ارسالی و نه بیش از دو دقیقه و پانزده ثانیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>