نورث پورت revamps تاثیر هزینه فرمان

شهرستان نورث پورت کمیسیون ملاقات عملا از طریق زوم برای اولین بار در روز سه شنبه.

بندر شمالی — جلسه طریق زوم برای اولین بار جمعه این شهرستان نورث پورت کمیسیون به سرعت تایید دوم و سوم خوانش فرمان طراحی شده برای رفع آن تاثیر هزینه فرمان شد که آخرین تغییر در ژوئن 2019.

در آن زمان راه فرمان دقت کنید و آن را ناعادلانه اعمال نرخ های جدید ساختار عطف به ماسبق به مجوز کشیده قبل از 11 ژوئن 2019.

که فرمان افزایش نرخ تاثیر هزینه از 42.5 درصد از آنچه پیشنهاد شد در سال 2011 تاثیر هزینه تحصیل توسط ian robins-Oliver & همکاران به 75 درصد از این نرخ است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“این در مورد زمان” معاون شهردار جیل لوقا گفت: پس از هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادن. “بیایید به برخی از پول را در دست مردمی که به آن نیاز دارید.”

شهرستان اتهامات تاثیر هزینه های حمل و نقل آتش نشانی و نجات و اجرای قانون به طور کلی دولت پارک ها و مواد زائد جامد.

جدید فرمان اجازه می دهد تا برای تاثیر ساختار هزینه در محل در 10 ژوئن 2019 به توان برای تمام برنامه های کاربردی کشیده قبل از 11 ژوئن 2019 ارائه گواهی حضور صادر شده است در و یا قبل از Jan. 5, 2021.

در نوبت پرداخت می شود افرادی که متورم تاثیر هزینه های بین 11 ژوئن 2019 و دسامبر. 31, 2019, به بازپرداخت.

کسانی که نه کامل خواهد بود موضوع را به مجموعه در نرخ بالاتر است.

نظرات به خواندن رکورد های شهر مدیر پیت لیر سوال که چرا در آن زمان شش ماه برای دریافت جدید فرمان در محل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

شهر در کمیسیون تحت فشار قرار دادند برای تغییر پس از ناهنجاری کشف شد در نوامبر سال 2019.

پرداختن به تنها دیگر نظر خوانده در جلسه لیر روشن است که در شهر کار می کند پرسنل هنوز هم چیدن زباله های حیاط است که به درستی همراه اما نه در تایید کانتینر اما این بخش به آن می شود ،

“ما هنوز در حال چیدن زباله های حیاط آنچه که ما در حال درخواست از مردم برای انجام تماس های عمومی کار می کند” لیر گفت. “شما لازم نیست برای خرید ظرف شما می توانید بسته نرم افزاری حیاط زباله, فقط به ما بگویید که در آن است.”

آخرین نورث پورت مربوط به COVID-19 اطلاعات را می توان با کلیک کردن بر روی یک لینک در www.cityofnorthport.com.

این کمیسیون همچنین مصوب آخرین نسخه از توافق با توسعه اقتصادی شرکت ساراسوتا کانتی, با این نکته که هیچ پرداخت می شود ساخته شده به EDC تا دیگر مربوط به دولت از جمله ونیز قایق داخل کشتی بازرگانی کلید ساراسوتا و ساراسوتا کانتی را اتخاذ کرده اند جدید پیمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im