نورث پورت نوجوانان به دنبال بودجه برای خدمات سگ

مگان سنگ محک آغاز شده GoFundMe صفحه به طوری که او می توانید آموزش یک سگ خدمات برای کمک به او از طریق دانشکده به طور مستقل.

بندر شمالی — مگان سنگ محک عاشق آواز خواندن و عمل می کنند.

“من می خواستم به یک سه گانه-تهدید بازیگر در برادوی — که یک چیز بزرگ زمانی که من جوانتر بود گفت:” 17 ساله junior در ونیز پردیس از کالج ایالتی فلوریدا دانشگاهی مدرسه.

او ابتدایی و اوایل سال مدرسه مگان رقصید با یک گروه تئاتر است که به نظر می رسد در جشنواره توت فرنگی, خواند, در, نشان می دهد و در مدرسه استعدادهای درخشان نشان می دهد و حتی تا به حال یک زن و شوهر از پرداخت اقدام گیگابایت است.

او تا به حال برای متوقف کردن رقص در اطراف کلاس هشتم و آهسته تر در کلاس نهم به دلیل انواع مسائل پزشکی که در حال حاضر خود را در اطراف از طریق واکر یا ویلچر.

او شروع به یک GoFundMe صفحه در فوریه. 25 به جمع آوری پول برای خرید یک سگ شکاری طلایی که او امیدوار است به عنوان یک سگ خدمات به طوری که او می تواند به عنوان مستقل که ممکن است هنگامی که او حضور در دانشگاه است.

“کالج من به احتمال زیاد رفتن به مجبور به استفاده از صندلی چرخدار کالج ها من تور خیلی بزرگ — I can’t walk کسانی که به” مگان گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی پس از اتمام اولین روز خود به عنوان یک داوطلب برای Rockin’ برنامه خواننده در لمرقو مدرسه ابتدایی در شمال بندر جایی که او می خواند برای کودکان.

“این نوع شبیه به یک برنامه نظارت” مگان گفت. “ما دانه های گیاهی برای کمک به آنها به عنوان خوانده شده بهتر است.

“بسیاری از بچه ها نمی شنوند بسیاری از کلمات و واژگان زمانی که آنها جوان, بنابراین من کار با بچه های مهد کودک.”

مگان نیز در تدریس برخی از یکشنبه کلاس های مدرسه ابتدایی به کودکان در سن مدرسه در پورت شارلت United Methodist مدرسه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

در حالی که او علاقه مند به انیمیشن و روزنامه نگاری و مگان را با تکیه بیشتر به سمت تحصیل در رشته روانشناسی کودک زمانی که او به دانشگاه می رود.

“من عاشق کار کردن با آنها و آنها کشیده شده به من” مگان گفت.

مگان دارای الیاف پلی, Dysautonomia, اهلرز-دانلوس و سندرم و بیماری کرون — هر چند پزشکان نیز برای چک کردن سایر بیماری های خود ایمنی.

کوچک الیاف پلی باعث درد شدید حملات به طور معمول با شروع در دست و پا.

Dysautonomia بیشتر اثرات خود سیستم عصبی خودکار است.

اهلرز-دانلوس و سندرم تحت تاثیر بافت همبند پوست و مفاصل و دیواره های رگ های خونی آنها را ترک شکننده است.

بیماری کرون تاثیر او گوارش.

انواع علائم — اول از بیماری کرون — از زمانی آغاز شد که مگان 12 بود.

زمانی که او 14 روز پس از او زد در اطراف یک میدان جدید هواپیماهای بدون سرنشین و او از برادرش برای کریسمس مگان بیدار سرگیجه و تنگی نفس.

که منجر به یک سری از بازدیدکننده داشته است به دکتر که به اوج خود رسید با Dysautonomia تشخیص است.

در روز خوب, مگان می توانید با استفاده از واکر به اطراف. در روز سخت تر او با استفاده از یک صندلی چرخدار.

“چند روز من روز های خوب, اما هنوز هم وجود دارد, درد,” او گفت:. “برخی از روزها من نمی تواند خارج شدن از رختخواب.

“چگونه من آن را ببینید این است که اگر من فقط عبوس در اطراف در تمام طول روز و افسرده شود آن را به من احساس 10 برابر بدتر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

مگان انتقال از جامعه مسیحی مدرسه به SCF دانشگاهی برنامه مدرسه با چشم نسبت به دریافت مدرک کاردانی از SCF و بدست آوردن یک بورس تحصیلی به چهار سال مدرسه از جمله سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه فلوریدای جنوبی.

جاستین Lansford یک عضو هیئت مدیره از تمپا-غیر انتفاعی بر اساس شجاعت سگ خدمات گفت: این مشکل به آموزش سگ.

“اگر شما در حال شروع کردن در ابتدا آن را به راحتی انجام می شود” Landsford گفت.

مربیان می توانید انتخاب کنید تا شخصیت یک فرد سگ و تشخیص آن نیاز به تقویت خود حقانیت مانند ترس از بوق و شاخ و پله برقی و یا طعم و مزه از اشیاء فلزی در دهان خود.

“به حق آن را از یک سگ خدمات چشم انداز آن طول می کشد متخصص دانش,” او اضافه شده است.

برای آماده شدن برای کالج, مگان شروع به تحقیق در مورد سازمان های غیر انتفاعی است که آموزش سگ خدمات.

او اخیرا در تماس با فرشتگان نگهبان خدمات پزشکی, سگ, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در ویللیستن فلوریدا فراهم می کند که خدمات پزشکی سگ به هر دو غیر نظامی و پرسنل خدمات, اما آن را نیز دارای یک لیست انتظار اجرا می شود که بین چهار تا هفت سال است.

مگان امید است برای خرید یک توله سگ گلدن رتریور و آموزش آن را با کمک از فرشتگان نگهبان.

“آنها برنامه داشته باشد اما این قیمت پایین,” او گفت:. “ما همچنین به دنبال در چند محلی مربیان بیش از حد.”

Mary Jo Brandt, مدیر عامل شرکت فرشتگان نگهبان گفت که یکی از دلایل لیست انتظار بسیار طولانی است که اهدا کنندگان که حامی سگ — تمام گفت در آن طول می کشد حدود 25000 $برای آموزش خدمات حیوانات هستند که با توجه به رایگان دریافت کنندگان خود را — ممکن است مشخص کنید که آنها می خواهند برای کمک به جانباز با نیاز های خاص و یا یک فرد خاص با نیازهای خاص و یا یک کودک است.

او گفت: با وجود آشکار خط طولانی در مقابل از او و مگان هنوز هم باید برای درخواست دهنده-تامین خدمات سگ.

“آن ضرری ندارد برای دریافت نام خود را در لیست” او اضافه شده است.

فرشتگان نگهبان حیوانات خانگی برنامه کوتاه برای حیوانات خانگی مورد بررسی و آموزش دیده برای خدمات برنامه شده است در عمل همیشه از غیر انتفاعی آغاز شده و حدود یک دهه پیش.

“ما این را به طور خاص به دلیل ما می خواهیم برای کمک به مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید صبر کنید لیست می تواند دلهره آور Brandt گفت.

حیوانات خانگی برنامه خراب است به سه هشت هفته دوره های, شروع, متوسط و پیشرفته.

مردم عرضه سگ خود را و شرکت در یک hourlong کلاس در هفته یا در ویللیستن یا تمپا و دریافت تکالیف برای تمرین بین جلسات.

پایه کلاس شبیه به اساسی ترین کلاس اطاعت. این نیز که در آن سگ را می توان ارزیابی برای تعیین اینکه آیا آنها در حال برش دادن به سگ خدمات Brandt گفت.

“همه باعث می شود آن را از طریق برنامه” برانت گفت. “هنگامی که شما سعی می کنید و انجام این کار در بالای مدیریت ناتوانی آن را آسان نمی روند.”

به خصوص در اوایل کلاس های مدرسان آموزش صاحبان چگونه به بهترین رسیدگی سگ خود را.

“کسانی که آن را از طریق برنامه آنها الهام بخش — آنها واقعا الهام بخش, الهام بخش,” او اضافه شده است.

هشت هفته میانی جلسه شامل شبیه اطاعت از آموزش اما برای مدت زمان طولانی با حواس پرتی. آن زمان برای سگ و صاحب خود را به ساخت اعتماد با یکدیگر و سگ به تنظیم کردن حواس او را پرت.

کلاس های پیشرفته به خصوص برای یک تحرک کمک سگ که مگان نیاز شامل یادگیری وظایف او نیاز به کمک با این که آیا آن را باز معلول در دسترس درب واکشی یک بطری آب و یا کنترل از راه دور تلویزیون.

“این کمک می کند تا به یادگیری بیشتر در مورد که گیرنده و کمک می کند تا آنها را با خاص که دسترسی به” برانت گفت. “این همه در بستگی دارد که سطح چه او نیاز دارید؟”

تقریبا 100 سگ و صاحبان باید با موفقیت از طریق حیوانات خانگی برنامه.

این یک 24 هفته ، به طور معمول سگ ممکن است نیاز به کار بر روی مهارت ها در یک سطح از آموزش های قبل از آن را آماده برای سطح بعدی — و یا ممکن است نیاز به تکرار یک سطح است.

نیز وجود دارد که امکان بسیار واقعی که سگ ممکن است به خوبی مناسب برای یک زندگی از خدمات.

“این امر بستگی به سن و اخلاق کار از سگ” برانت گفت. “بسیاری از است پرورش و ژنتیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>