نورث پورت به درخواست ساراسوتا کانتی برای پارک توافق فرمت

شهرستان کمیسیون امیدوارم که برای به عقب راندن تعهد تا شروع 2021-22 سال مالی.

نورث پورت رو با چشم انداز هزینه های بیش از 1.3 میلیون نفر در سال است که این شهر در نهایت فرض نگهداری از تمام پارک در محدوده شهر — در حال حاضر هدفمند برای 1 جولای 2021 — شهرستان نورث پورت کمیسیون طرح به درخواست همتایان خود در ساراسوتا کانتی برای حداقل سه ماه دیگر تمدید و همچنین زوم جلسه به بحث در مورد توافق.

چرا که پنج سال تمدید دهه تعمیر و نگهداری امضا شده و اجرا شده در ماه ژوئن سال 2016 آن منقضی می شود عجیب و غریب یک ماه — سه ماه باقی مانده در 2020-21 سال مالی.

“به نظر من آنها نیاز به انجام این قرارداد از طریق این سال مالی قبل از آزادسازی آن در شهر ما” گفت: معاون شهردار جیل لوقا که بعد افزود: “من نمی بینم در هر نقطه که در سال 2006 قرارداد که در آن قصد فقط برای انجام دور با مراقبت از پارک ها در شهرداری.”

پارک قرارداد نگهداری می کند که زبان در آن است که اجازه می دهد هر شهر یا شهرستان به فسخ قرارداد در پایان سال مالی برای هر دو شهر و شهرستان — که سپتامبر است. 30.

ساراسوتا کانتی — که در یک زمان تا به حال موافقت نامه های مشابه با بندر شمالی ساراسوتا و ونیز — در واقع می خواستم برای انجام این کار در سال 2018 بود که آن را به دنبال بریده بریده هزینه در پاسخ به یک پیش بینی درآمد کمبود اگر اگر ایالت پرسی در افزایش حیاط معافیت از مالیات بر املاک و یک کلاه بر روی افزایش مالیات برای خانه های تعطیلات گذشته بود که در ماه نوامبر.

ساراسوتا در نهایت در زمان بیش از تعمیر و نگهداری از پارک در داخل محدوده شهر و شهر ونیز در حال حاضر در حال مذاکره برای انتقال توافق با ساراسوتا کانتی.

در همه نورث پورت خواهد مسئولیت بهره برداری و نگهداری از 10 چند منظوره زمینه پنج بیس بال زمینه پنج سافتبال زمینه و دو دادگاه های والیبال و همچنین به عنوان مارینا پارک و 125 هکتار Myakkahatchee نهر زیست محیطی پارک.

با استثنا از محیط زیست پارک هیچ یک از پارک های شهر با تعریف از آنچه در ساراسوتا کانتی نظر یک پارک منطقه ای — که یکی از آنها شامل حال حدود 100 هکتار در اندازه.

در مورد Wellfield پارک در ونیز ساراسوتا کانتی بوده است مذاکره به فرض کنترل که 80 هکتار تسهیلات و در نظر آن را یک پارک منطقه ای. اما چاک ریتر زمینه پارک که در خانه های چند Little League زمینه تنها 9.16-هکتار و بازگشت به شهر مراقبت.

اگر ساراسوتا کانتی نیست تمدید قرارداد خود را به بندر شمالی به اکتبر 1, 2022, شهر را به آمده تا با حدود 1.26 میلیون دلار در سال مالی آینده پس از آن می توانید بیش از تعمیر و نگهداری و برنامه ریزی برای حدود 10 پارک. که $771,670 را نسبت به تجهیزات و $231,110 در پرسنل هزینه است که بر اساس دو استخدام های جدید رسیدگی به رزرو نیاز به شروع آوریل 1 2021 و نه استخدام های جدید در نگهداری و مصرف بیش از کسانی که وظایف موثر Oct. 1, 2021, و یکی دیگر از $255,640 در هزینه های عملیاتی.

برای زیر سال مالی پیش بینی شده شهرستان هزینه شده است حدود 1.36 میلیون..

در حالی که بحث تعهد از شهرستان افزایش هزینه های, در حالی که ساراسوتا کانتی کمیسیون حفظ یک رکورد از بالا بردن اموال خود را نرخ مالیات برای تقریبا یک دهه, شهرستان کمیسیون تعجب با صدای بلند آنچه که دقیقا شهرستان مالیات دهندگان از دریافت ساراسوتا کانتی برای $15 میلیون در شهرستان مالیات بر املاک مطرح شده از شهر مالیات دهندگان.

“آنچه را که آنها انجام داده ایم حوصلگی مسائل اطراف سمت چپ آن را در پشت مالیات دهندگان و من نمی خواهم که;” گفت: لوقا که همچنین اشاره کرد که یک درخواست جلسه مشترک با کمیسیون شهرستان ها به تعویق افتاد به دلیل COVID-19. “من فکر می کنم این ناعادلانه است که ما نمی توانید به نشستن و صحبت کردن با کسانی که در کمیسیون.”

احساسات که منجر به هیئت مدیره در نهایت به اتفاق آرا کارگردانی شهرستان مدیر پیتر لیر به درخواست County مدیر Jonathan Lewis به برنامه مشترک زوم جلسه با کمیسیون شهرستان قبل از تاریخ این شهر را به اتخاذ آن 2020-21 سال مالی بودجه.

اما حتی اگر این شهرستان را هل انتقال مهلت به 2021-22 سال مالی شهرستان نورث پورت کمیسیون مطمئن نبودند که چگونه آنها می تواند بهترین معده افزایش هزینه های.

پیتر Emrich سابق از 20 سال چشم انداز شهرستان, مدیر نگاه لیستی از تجهیزات مورد نیاز برای حفظ پارک و تعجب که آیا برخی از می تواند اجاره برای استفاده گاه به گاه در مقابل خرید.

“این بسته کامل است و ما به دنبال به صرفه جویی در هر کجا که ما می توانیم” Emrich گفت: در اشاره به $771,674 لیست تجهیزات مورد نیاز است.

“هنگامی که ما به دنبال در تمام این تجهیزات و من هنوز هم به فروش می رسد در یک شات ولگردی و قانونی شکنی خرید در حال حاضر” او بعد از آن اضافه شده است. “ببینید چه مقدار از آنها در حال رفتن به مورد استفاده قرار گیرد.

“است که آن را 100 درصد نیاز است و یا وجود دارد چیزی است که می تواند پر کردن شکاف ها?”

دستیار پارک و تفریح و سرگرمی مدیر Tricia Wisner اشاره کرد که آنها به دنبال کاهش هزینه ها در هر کجا که ممکن است.

“ما به دنبال واقعا سخت است برای خرید یک تریلر برای هر کامیون, ما به دنبال واقعی سخت نیست با خرید یک کامیون برای هر عضو هیات,” او گفت: در حالی که اشاره به یک درخواست برای سه تریلر در مقابل چهار کامیون — از جمله یک سرپرست خواهد بود که به خدمات فشرده برای خدمه کار زمانی که مورد نیاز است.

شهردار دبی مک داول مطرح شده یک موضوع بزرگتر و اشاره کرد که این شهر ممکن است به کاهش سطح خدمات در پارک ها و افزایش هزینه های کاربر و یا هر دو.

در 2019 در زمینه تولید حدود 65,200 درآمد اما هزینه county $1.48 میلیون برای حفظ.

حتی با این شهر پیش بینی کامل سال, $1.364 میلیون بودجه است که هنوز پروژه به $1.299 میلیون نفر سالانه از دست دادن.

“که در حال رفتن به پرواز” گفت: McDowell, که اشاره به ارزش جوانان به ورزش به عنوان یک مزیت بزرگ است. “شاید ما در حال رفتن به مجبور به کاهش سطح خدمات. اگر شما فقط جمع آوری $65,000 و شما با پرداخت 1.5 میلیون دلار چیزی رو به من بدهید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>