نورث پورت به بحث در مورد کسب و کار مشوق های مالیاتی

فرمان اجازه می دهد این شهرستان به پیشنهاد ملک مشوق های مالیاتی باید تمدید شود توسط نورث پورت رای دهندگان در ماه نوامبر.

بندر شمالی — شهرستان رای دهندگان ممکن است خواسته شود به تصمیم می گیرید که آیا شهرستان نورث پورت کمیسیون باید حفظ توانایی به چشم پوشیدن یا کاهش مالیات بر املاک به عنوان انگیزه ای برای کسب و کار جدید یا توسعه کسب و کار.

شهر کمیسیون برگزاری یک جلسه عمومی که در آن دیدار در 6 p. m. روز شنبه در اولین خواندن یک فرمان است که یک همه پرسی پرسیدن این سوال در انتخابات ماه نوامبر.

شهر رای دهندگان به این کمیسیون که توانایی در اوت 2010. اما این اقتدار غروب بعد از 10 سال باید به تصویب دوباره توسط شهر رای دهندگان.

مالیات بر املاک و به طور خاص کمیسیون سکوت در مورد به طور قابل توجهی کاهش مالیات بر دارایی رای دادن در نور از افزایش ارزش املاک شده اند یک دکمه موضوع برای ساکنان شهر است. که تنها مرکب شده است در این سال با مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

تلخی بیش از آن که واقعیت — کمیسیون شهرستان در حال ساخت آن 2020-21 بودجه تا حدودی در پیش بینی 10.32 درصد افزایش در اموال مشمول مالیات ارزش بدون یا کاهش millage رای دادن یا برش در شهرستان کارکنان و یا خدمات — به احتمال زیاد خواهد شد که فرمان سختی فروش در ماه نوامبر.

اما به طور موقت کاهش تاثیر هزینه ها — به عنوان مذاکره در مقابله ارمغان آورده است که همپتون مسافرخانه & سوئیت به شهر یا اموال مالیات مشوق های اغلب استفاده می شود به فریب کسب و کار جدید به یک منطقه.

این کمیسیون نیز میزبان دومین خواندن یک فرمان است که حذف موقعیت شهرستان معاون کارمند به عنوان یک منشور افسر.

این کمیسیون دیدار خواهد کرد در 6 p. m. در اتاق در شهرستان نورث پورت سالن. اما به دلیل اجتماعی فاصله پروتکل ساکنان نمی توانند شرکت کنند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

در این جلسه همچنین 4 p.m جلسات زمانی که هیئت مدیره دیدار به عنوان بدن حاکم برای جاده & زهکشی مواد زائد جامد و آتش & نجات بخش همه می توان از طریق این شهر در دستور کار مدیریت سایت در cityofnorthport.legistar.com/Calendar.aspx یا در این شهرستان کانال یوتیوب در youtube.com/northportfl.

ساکنان ممکن است ارسال نظر عمومی در cityofnorthport.com/publiccomment.

فرم فعال تبدیل خواهد شد در ساعت 9 صبح روز قبل از جلسه و غیر فعال در پایان از اظهار نظر عمومی.

کامل تمام زمینه های مشخص شده به عنوان “مورد نیاز” و نه بیش از 3000 کاراکتر است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

نظرات نیز می تواند در سمت چپ از طریق پست صوتی در 941-429-1032. پیام های صوتی پذیرفته خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر روز قبل از جلسه.

این دیدگاه باید ترک تمام اطلاعات در شناخته شده به عنوان “مورد نیاز” در این شهر پیام های ارسالی و نباید بیش از دو دقیقه و پانزده ثانیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>