شمال خواب نیمروز کلید صفحه اصلی آزمون های لوکس در بازار $4.57 میلیون

ساخته شده در سال 2015 6,114 فوت مربع خانه دارای چهار اتاق خواب و پنج و نیم حمام.

یک آب نما در خانه شمالی با خواب نیمروز کلید هایی که برای فروش قرار داده شد در ماه ژانویه می تواند یک فشار سنج برای چگونگی لوکس بازار املاک و مستغلات فارس در دشوار ماه های آینده.

این خانه معاصر در 3936 رابرتز نقطه جاده وارد بازار دلار در 4.825 میلیون دلار و کاهش شش هفته بعد به $4.575.

متعلق به دبورا Kabinoff بنیانگذار GulfStar خانه در شمال بندر و امانت عضو ساراسوتا یادبود بهداشت و درمان بنیاد 0.46 هکتار و مستغلات با در نظر بایو Nettie 55 پا از آب های عمیق نمای ساختمان و دسترسی به خلیج و خلیج مکزیک است.

پیتر Laughlin برتر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول را ساراسوتا است لیست.

“این فریبنده خانه در شمال از خواب نیمروز کلیدی ساحلی گنج” Laughlin گفت. “فهیم خریدار آن را درک سبک معاصر از اتمام لوکس و طرح طبقه باز است که یکپارچه می آمیزد داخلی-فضای باز زندگی می کنند.”

ساخته شده در سال 2015 6,114 فوت مربع خانه دارای چهار اتاق خواب و پنج و نیم حمام با سقف و آب رو به دیوار شیشه ای. با توجه به این لیست قرار ملاقات طیف وسیعی از سنگ مرمر و جراحی مرکزی راه پله و سه-توقف آسانسور به سونا و دو ردیف خانه تئاتر است. آشپز آشپزخانه گردد با موتور اروپایی cabinetry و دو جزیره و همچنین گرگ, Sub-Zero و لوازم خانگی بوش. جداگانه غذا آشپزخانه مجهز نیز هست. استاد عقب نشینی شامل یک بالکن EcoSmart شومینه دوگانه en-مجموعه حمام و دو پیاده روی در جعبه.

در خارج هستند و یک استخر آبگرم و استخر در خارج از منزل ، مرور منجر به یک اسکله قایق با 10000 پوند آسانسور و دسترسی فوری به ساراسوتا آبراه. محل دو دهم مایل به پوسته ساحل.

خانه ساخته شده بود توسط MGB خوب ساخته شده خانه های سفارشی. معمار بود Bucher استودیو طراحی.

این لیست می تواند به صورت آنلاین در اینجا.

ساراسوتا-گاو دریایی لوکس بازار جامد در سال 2019 اما برخی از ترس آسیب اقتصادی از coronavirus و از دست دادن ثروت از رکود بازار سهام می تواند آهسته لوکس فروش این سال است.

در 2019 در فروش بالا بود $11.4 میلیون پرداخت شده برای یک پلینزی-الهام و مستغلات در 6633 خلیج مکزیک در قایق داخل کشتی بازرگانی, با توجه به پژوهش از مایکل Saunders & Co. بعدی بود $10.5 میلیون فروش 3799 فلامینگو درایو در شمال از خواب نیمروز کلید.

شصت و چهار خانه و 16 آپارتمانهای فروخته شده به بیش از 3 میلیون دلار در این منطقه در سال گذشته است.

شش بالاترین قیمت خانه های ذکر شده در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه که از اواخر ماه ژانویه در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید یا خواب نیمروز کلید.

در بالای این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید عمارت شناخته شده به عنوان “Serenissima” — ایتالیایی برای “بیشتر بی سر و صدا” — در 845 قایق داخل کشتی بازرگانی باشگاه راه برای $19.75 میلیون. دوم است 6021 خلیج مکزیک درایو در $13.95 میلیون. سوم دیسکی 7712 و 7660 Sanderling رانندگی در خواب نیمروز کلیدی برای 12.9 میلیون دلار.

در خط بعدی هستند 825 قایق داخل کشتی بازرگانی, باشگاه, جاده $12.85 میلیون; 6685 خلیج مکزیک جاده $12.5 میلیون و 5965 خلیج مکزیک درایو $11.99 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>