این تیم شده بود آماده, تلیسه های سرسبز, فکر بزرگ. Jackillope یک دیرین کهنه امیدوار بود به پایان برساند او در فصل هفتم ،

“هر کس در تلاش بود تا بازی ما,” او می گوید.

سه روز قبل از مسابقات برای اولین بار قرار بود به جای تصمیم گیری پایین تحویل داده شد. خواهد بود وجود دارد هیچ سفر دربی فصل—بدون اعمال هیچ کینه مسابقات هیچ شلاق در اطراف مسیر. پرواز و هتل رزرو شده لغو شد و این تیم پراکنده در گوشه های مختلف از مساحت شهرهای دوقلو.

“همه چیز فقط متوقف شد” هم تیمی ملوان دهان می گوید.

اگر شما در همه آشنا با دربی, شما می دانید, آن را بیش از فقط یک ورزش است. این یکی از scrappiest, queerest, افسونگر-ist اکثر نژادی متنوع گوشه و کنار جهان ورزشی. این یک راه برای به طور کامل نامربوط مردم برای پیدا کردن یک جامعه کامل با ساخته شده است در دوستی هفتگی لگد زدن الاغ, درس و مردم را با نام مثل قضاوت Bae.

بدون آن Jackillope می گوید… خوب چند روز سخت تر از دیگران است. او همچنین به تازگی شغل خود را از دست داده copywriting برای یک شرکت فناوری در مینیاپولیس فقط یکی در میان تعدادی از عظیم اخراج حوادث peppering سن COVID-19.

“شما فکر می کنم مورد چقدر شما را از دست ندهید, دیدن این افراد سه یا چهار بار در هفته,” او می گوید. او تلاش برای ماندن در خوش بینانه, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین بار او را در هر نوع تیم.

دربی باند انجام شده است و بهترین آن می تواند به ماندن نزدیک است. آنها سازماندهی هدیه تعجب قطره بر روی هم تیمی های’ درب خانه. آنها مجازی مبارک ساعت و ساقه گه مانند آنها را در عمل. و به تازگی آنها سرمایه گذاری برخی از زمان و انرژی به ساخت این بازی سرگرم کننده تصویری—جادویی عبور از کلاه ایمنی از آپارتمان به آپارتمان و گرفتن مناسب و روحی در دربی کیت.

این ایده از 10 سال دربی کهنه بی ادب خاردار که آن را می پذیرد عالی بود برای به دست آوردن یک شانس برای پوشیدن سفر تیم.

“این غمگین بود چون من قرار داده و من دنده و سپس گفتم وای حالا من باید آن را خاموش'” او اذعان می کند.

فیلم به خودی خود منتقل شده است در اطراف بیش از حد. این تیم با ارسال آن به برخی از آنها می تواند رقبای امید آنها را به بازی با هم در یک نوع متفاوت از فضا تا زمانی که آنها واقعا می تواند به عقب بر گردیم در مسیر. بارب امیدوار است هر کس قادر خواهد بود برای نگه داشتن بر روی سلامت خود را خوب ارواح شغل خود را تا زمانی که آنها دیگر فرصتی برای رقابت.

“ما خواهد بود اسکیت دوباره مدتی,” او می گوید. “من فقط نمی دانم چه زمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im