شمال شرقی همسایه narcs در مینیاپولیس خانه سالن برای ‘توهین آمیز’ ثبت نام

این غیر معمول نیست. Drews شده است در حال اجرا در یک سالن—چه مو در جریان است با Deana?!?!—خارج از خانه خود را از سال 2007. آن را کاملا بالاتر از هیئت مدیره و او را به عبور از بازرسی های معمول توسط هر دو شهر و دولت به ماندن در کسب و کار.

در این مورد هر چند او در سالن نبود inpector مسئله است. از آن او بود ،

Drews’ خانه مجموعه بسیار دور از پیاده رو تا او را نگه می دارد کمی پارچه ثبت نام با شماره خانه و “چه مو” در مقابل او چمن و دیگری کوچک یکی در جلوی خانه او گفتن مشتریان سالن خارج برگشت.

Drews می گوید بازرس به او گفت که یکی از همسایگان به نام به حال به شکایت تماس با نشانه “توهین آمیز است.”

“شوخی می کنی؟”

Deana Drews, Facebook

Deana Drews, Facebook

او نبود و کد شهرستان است که به نوعی در همسایه سمت: هر دو چمن نشانه و “چه مو” stencils در مقابل او مراحل نقض مینیاپولیس احکام. قوانین برای “خانه شغل مورد نیاز” اجازه می دهد تا برای “عدم روشن, تخت, دیوار… ثبت نام به بیش از یک فوت مربع در منطقه است.”

Drews در حال حاضر جریمه شده است یک بار (150 دلار) برای بستن یک پرچم کوچک نمایش نام کسب و کار خود را به یکی از درختان. او نمیفهمد کمی پارچه علامت و stencils می کنند که به اندازه کافی کوچک و نیمه دائم به اندازه کافی به تصویب.

“و یا در مورد [فوریه] 10th, من را به اموال خود را به تایید می کنند که نشانه های حذف شده,” بازرس نوشت: به Drews. “به جای صدور شما نقض حرف من اعتماد خواهد کرد شما را به انجام آن را در خود.”

رنگ بر روی پله ها می تواند صبر کنید تا زمانی که آب و هوا گرم تا.

Drews اذعان می کند که او “نیست پس لطفا” تشکر بازرس به عنوان آنها راه جدا. او نمی تواند از آن کمک کند. او دیوانه بود. او شده است عامل های حقوقی و کسب و کار از خانه خود را برای سال پاکسازی او پیاده رو و پله fastidiously و نگه داشتن یک شسته و رفته, دعوت, صفحه اصلی. مشتریان پارک در جلوی خانه و وجود ندارد مقدار زیادی از ترافیک برای شروع با.

او پخش سرخوردگی او را در یک پست به یک محله Facebook گروه که همان روز پرسیدن که چرا همسایه اش نمی توانست فقط در زدم و به او صحبت کرد. و چه شد که مقابله با این شهر حکومت به هر حال ؟

“من فکر می کنم این یک کهنه فرمان است که نیاز به تغییر!!” Drews نوشت. “مردم زیادی هستند که کار از خانه و یا اجرای کسب و کار خانه چه آسیب آن را به کوچک علامت? دوباره من درخواست یک نشانه نئون.”

بسیاری از 250-برخی از پاسخ به او Facebook ارسال صدا در توافق است.

نوشت: یکی دیدگاه: “Fuuuuuuuuuck همسایگان خود.”

Drews تماس او نماینده شورای شهر کوین رایش جواب داد که روز دوشنبه برای گفتن بازرس حال فرمان راست, اما که او “بسیار” حاضر به صحبت کردن با همکاران در شورا و ببینید اگر آنها علاقه مند در بازنویسی آن است. که رایش گفت: می تواند به عنوان طولانی به عنوان “12 تا 18 ماه.”

Drews است که بیش از تمایل به مبارزه برای آنچه مو. در حال حاضر, او می گوید, این نشانه ها نمی آیند.

“این ممکن است احمقانه به برخی از افراد, اما این است که معیشت,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im