غرب را خواب آلود V فقط بسته خوب

(همه-کلاه چشمگیر استعداد آنان است.)

“این یک سفر همتون اما آن را بیش از همه” خواب آلود V تیم نوشت: در یک شنبه شب Facebook post. “یک تشکر بزرگ به همه شما. (به جز تشکرها.)”

گونه های برامده کوچک فروشگاه doughnut باز به عنوان شورشی شیرینی نوار در سال 2017 پس از گذراندن سال ساخت خود را “چه می شود اگر دوناتها اما smol” با نام تجاری در pop-ups در اطراف شهرهای دوقلو.

این فروشگاه به سرعت تبدیل به یک مورد علاقه و آن را بهترین حلقه ای انتخاب کنید در سال 2018 است. وجود دارد تنها چیزی است که واقعا خوب در مورد غذا خوردن خوشمزه رفتار شیرین که نیست به اندازه یک توپ بسکتبال! (هر چند خواب آلود V در نهایت اضافه کردن طولانی جانز و دیگر بزرگتر شکر بمب به منو.)

مالک وینس Traver می گوید CP بسته شدن است “مدت زمان طولانی در ساخت و صادقانه میگویم.” آنها بازسازی مغازه در سال گذشته با قرار دادن یک تن از زمان و تلاش و کار را در فضای کمی در خیابان دوم شرقی.

“سپس ژانویه آمد. و پس از آن بود آرام” Traver می گوید. “ما متوجه مردم نیست, کشیدن ماشه در عروسی سفارشات مانند آنها در سال گذشته است. سپس آن را فقط واقعا نمی انتخاب کنید تا مقدار در اوایل ماه مارس مانند آن استفاده می شود. و من حدس می زنم همه گیر نهایی کلش.”

اما چشم انداز خود را به عنوان بی وقفه شاد به عنوان خواب آلود V دوناتها. زمانی که من تکرار صدها نفر از مردمی در Facebook شده اند که bummed به شنیدن اخبار Traver بود سریع به کنسول.

“آه نمی شود” او خندید. “من فراتر از آن رها شوند. خوشحال به زندگی من برگشت… مرتب کردن بر اساس.”

این که آیا آنها به شما در حفظ و انجام پاپ آپ در کافه ها و کارخانه های لبنی?

“اوه خدا هیچ. من خرید یک قایق رانی و بری اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>