نه همه چیز بد! این مرد را نوشتن یک آهنگ در مورد حیوان خانگی خود را برای $5.

به عنوان coronavirus (COVID-19) تقویت و رنج انسان هولناک به افراط و, زندگی, زیر, سیاسی/اقتصادی سیستم های طراحی شده برای سود از درد و رنج انسان است… دلسرد.

بنابراین این روزها همه چیز در مورد پیدا کردن شادی های کوچک چیزی مینیاپولیس نوازنده ست duin را از دست است که به واسطه اثر بزرگ: برای $5 را مطالعه یک عکس از حیوان خانگی خود را و نوشتن اصلی صدای جرنگ جرنگ در مورد آن.

این ایده متولد شد از افسردگی فصلی زمستان سال گذشته duin را از دست می گوید. Snowbound در حالی که زندگی در مونترال, گیتاریست محلی گروه راک به طور کلی B & the Wiz شروع به جستجو PetFinder برای مسخره به دنبال نوزادان به تشویق کردن خود است.

“شاید من شروع به رفتن دیوانه” duin را از دست می گوید. “اما من شروع به آواز خواندن کمی شعر به آنها و فکر کردم این امر می تواند خنده دار به پرتاب یک vocoded AutoTune فیلتر در واکنش من.”

Duin را از دست شد و به زودی فیلدینگ درخواست در Twitter و Instagram. او با خوشحالی موظف.

سریع به جلو به یک سال و coronavirus عملا تعطیل و موسیقی زنده است.

“پس از آن آمد کل این قرنطینه” duin را از دست می گوید. “من یک نوازنده هستم و allllll من مباحث رو لغو شد.”

هنرمندان شروع pivoting به زندگی می کنند جریان که باعث duin را از دست به درخواست خود Insta followers: آنچه شما می خواهم برای دیدن ؟ او در ملاقات با گریه برای بیشتر اهسته ناپدید شونده vids.

او با خوشحالی موظف اما این زمان در اطراف همه پت گونه واجد شرایط هستند و $5 Venmo هزینه شامل ($1 خواهد بود اهدا به موسسات خیریه تغذیه امریکا یا آغوش باز از مینه سوتا). تا کنون duin را از دست اتحاد نوتبوک در حدود 80 ویدئوها و او را فیلدینگ درخواست از سراسر جهان — سگ و گربه و سنجاب, همستر, خرگوش و سوسمار گینه خوک یک نقاشی از یک روباه و یک پر عقاب.

در اینجا یک طعم و مزه:

“من تا به حال افراد به صورت تصادفی در سراسر جهان پیام من گفت این موضوع وجود آوردن آنها برخی می خندد — آن است که واقعا ویژه با توجه به این جمعی اضطراب ما همه احساس در حال حاضر می گوید:” duin را از دست, که به تازگی به دعوت KARE 11 به خانه اش استودیو برای ضبط روند. “آن را به می دانم که این شعر مسخره در آوردن مردم برخی از استراحت موقت در میان جهنمی اخبار ما در حال گرفتن در هر روز است.”

می خواهید یک تم آهنگ برای حیوان خانگی خود را ؟ آمار duin را از دست تا از طریق توییتر که در آن او تدوین یک موضوع مورد علاقه خود را. او در حال حاضر backlogged با درخواست بنابراین انتظار می رود دو یا سه هفته صبر کنید. این بیماری همه گیر است که نمی دور در هر زمان به زودی.

در دیگر coronavirus مربوط به حیوان خانگی اخبار: خواسته ما برای pix خود lil cuties و پروردگار شما تحویل داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>