‘نه تنها غیر اخلاقی, نیز غیر قانونی’: گرجستان, زن پس از اخراج سیاه و بازديد خانواده حل و فصل با صاحبخانه برای $150k

آتلانتا — یک زن گرجستان اخراج برای دعوت از یک خانواده به خانه او برای playdates با فرزندان او پرداخت خواهد شد $150,000 با سابق خود را صاحبخانه به حل و فصل یک تبعیض دعوی در دادگاه.

ویکتوریا Sutton ثبت شکایت در ماه جولای برابر پاتریشیا و آلن مک کوی از Calhoun, گرجستان. ساتون گفت: زن و شوهر ساخته شده است اظهارات نژادپرستانه و تهدید به آسیب فیزیکی او اگر او در اعتراض به اخراج.

“صاحبخانه من رفتار شد نه تنها غیر اخلاقی آن را نیز غیر قانونی” ساتون در بیانیه ای گفت. “من خوشحالم برای دیدن McCoys هستند که پاسخگو باشند و امیدوارم که این فصل ما به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به ایجاد یک جامعه عادلانه تر که در آن مردم از همه نژادها در کنار هم زندگی کنند بدون ترس.”

Sutton وکیل برایان Corman گفت: McCoys اذعان کرد که آنها استفاده می شود نژادی تهمت قبل از اخراج ساتون و عذرخواهی به او.

اما زمانی که درباره تلفن بعد از ظهر پنجشنبه پاتریشیا مک کوی گفت: حل و فصل “رسیده بود برای او (Sutton) نهفته است و این که همه من رو به می گویند.” او پس از آن آویزان است.

Corman گفت: اخراج و نقض حقوق مدنی عمل و گرجستان نمایشگاه مسکن عمل می کنند که ممنوع صاحبخانه از تبعیض علیه مستاجران و مهمانان خود را بر اساس نژاد. هر دو ساتون و McCoys سفید هستند.

“این نوع از موردی است که بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم که نسل پیش” Corman گفت. “اما آن را واقعا نشان می دهد که چگونه مداوم نژادی تحمل شده در کشور است.”

با توجه به شکایت ساتون در سپتامبر 2018 دعوت سیاه, co-worker و 5 ساله پسر به خانه او به بازی با او دو دختر به سنین 2 و 9.

ساتون شده بود اجاره خانه در Adairsville گرجستان حدود 60 مایلی شمال غربی آتلانتا برای حدود یک سال است. پس از بازدید آلن McCoy در زدم و در Sutton درب او را به نام یک “n—– عاشق” و گفت که او تا به حال دو هفته به حرکت کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا.

ساتون بعدها به نام McCoys و ضبط شده این مکالمه تلفنی با پاتریشیا مک کوی.

“من نمی خواهم آنها را در ملک من. شاید شما مانند سگ های سیاه اما من نمی,” او گفت: در تماس با توجه به طرح دعوی در دادگاه. “پس فقط مسائل خود را،”

ساتون خدمت کرده بود متوجه اخراج روز بعد و به نظر می رسد در دادگاه Oct. 4, 2018. در طول جلسه PatriciaMcCoy گفت: تخریب اموال بود و به همین دلیل برای اخراج هر چند Sutton استدلال وجود دارد بدون آسیب.

حدود دو ماه بعد ساتون و خانواده اش نقل مکان کرد و در خارج از خانه.

وکلای مدافع از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از گرجستان نیز نشان داده ساتون در این مورد.

“تقریبا 60 سال پیش دکتر کینگ خواب با صدای بلند از دختران و پسران بازی هم بدون توجه به رنگ پوست خود را,” آیتالله سیستانی از گرجستان کارکنان وکیل کوشا تاکر گفت. “ما با الهام از افرادی که شجاعانه مبارزه برای چه درست و منصفانه به طوری که همه کودکان می تواند زندگی می کنند در امریکا که دکتر کینگ از خواب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>