“من فکر می کنم بسیاری از مردم را درمان Maeve است که به عنوان فضایی که در آن آنها احساس راحت و آن را نزدیک” گفت: Kiah Gumeringer شرکت مالک مری الن اغذیه فروشی و مشروب فروشی. “ما واقعا می خواهید به انجام آن است.”

بخشی از راه Gumeringer پیش بینی انجام این سنت است که در خدمت یک منوی مواجه نگردند با پایین-صفحه اصلی راحتی غذاهای شروع 7 صبح روزانه با صبحانه و نوشیدنی های قهوه امضا.

“من واقعا هیجان زده در مورد ما صبحانه” gushes Gumeringer. “ما چهار ساندویچ که همه چیز خود را در رفتن است. همچنین نان تست فرانسوی – ما قرار داده و هلو و برخی از ماسکارپونه وجود دارد – و ما یک سیب زمینی شیرین مخلوط و یکی با قارچ و تخم مرغ نیمرو.”

وارث خواستگاری از یک جایی مثل Maeve است که هیچ کار کوچک و Gumeringer به نظر می رسد آماده برای ساخت و پس از آن به جای بیگانه جمعیت به طور منظم است که هنگامی که نورد از طریق نزدیکی به طور مداوم.

“ما هنوز هم در حمل که پرنیان. آن را بسیار گاه به گاه اما ما باید بیشتر آیتم های منو از رفتن به شام به طوری که می توان جدید برای فضا است.” هر چند مری الن منو کوچک است آن ستون فقرات تشکیل شده است که خانواده ی دستور غذاها و وعده های غذایی با الهام از روز مالک داکوتای شمالی مزرعه خانواده. پس از همه فضا به نام Gumeringer مادر بزرگ.

“کار با آنچه شما کردم واقعا چه مادر بزرگ من همیشه پس از آن متناسب با کل ما شعار کاملا.”

Bright charm, straight from the farm

روشن جذابیت مستقیم از مزرعه حسن نیت ارائه میدهد مری الن اغذیه فروشی و مشروب فروشی

مبادا شما فکر می کنم مری الن را صرفا یک گوشت و سیب زمینی امر برخی از غذاهای خود را بسیار منحصر به فرد است که آنها در حال حاضر شده است برای گرفتن توجه-و اغذیه فروشی و مشروب فروشی فقط رسما افتتاح شد. خود را knoephla سوپ معنی بیشتر رانندگی به فارگو در جستجوی خاص خود را dumplingness. در سمت شیرین مری الن را نیز خدمت را در kuchen که Gumeringer توصیف به عنوان یک داکوتای مادر بزرگ استاندارد “نوع مانند یک ترکیب بین پای و کیک.”

مری الن را می توانید صندلی 32 مهمان و یک تنوع از گزینه های صندلی برای آنها را به مرتب کردن بر اساس خود را به – از دو یا چهار نفر جداول و راحت چرم مساحت سالن در نزدیکی کافه عقب و یا ارسال در فرد نقاط همراه Maeve اصلی نوار بالا. “شما می توانید در روی خود, پاپ, باز کردن لپ تاپ خود را, نوشیدن قهوه و یا یک گروه” Gumeringer توضیح می دهد.

و با مجوز به فروش الکل از جمله منو از آبجو و شراب mimosas و خاطر خونین Marys? “این واقعا خود را به خوبی آشنایی به هر مناسبت و در هر زمان از روز است.”

Knoephlaaaah!

Knoephlaaaah! حسن نیت ارائه میدهد مری الن اغذیه فروشی و مشروب فروشی

مری الن اغذیه فروشی و مشروب فروشی
300 13th Ave. NE, مینیاپولیس
باز 7 صبح تا 10 شب روزانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im