در حال حاضر باز: Stilheart ارائه کیفیت کوکتل (مرتبه) به شمال حلقه

به عنوان این هفته Stilheart خوب ساخته شده بر روی تمام کسانی که وعده باز کردن درهای خود را در شمال خیابان دوم و سوم خیابان. خود را براق چند سطحی دن از نوشیدن اشغال بازسازی ساختمان از 1880s – سمت راست درب بعدی به Lululemon!, مجاور به مونته کارلو – اما آنها از آن ساخته شده ایم به طور کامل خود را.

جو ایجاد شده توسط مینیاپولیس جدیدترین مشروب الکلی بارون نمی تواند متفاوت تر از كشور داخل آن نزدیکترین مارتینی رقیب; محل است, سراسر, مناسب, سالن, اگر چه آن را برآورده سازد به بزرگسالان با موسیقی متن فیلم انعکاس به همان اندازه (ما شما را شنیده تلویزیون در رادیو و تعویض).

طبقه بالا به نظر می رسد بخشی هم به لطف لهجه های مدرن و نورپردازی که بازی تا طراحی براق و کنتراست بالا رنگ. روشن, معاصر, نقاشی های خط یک دیوار در حالی که یک دانش سطحی پایین تر از گزینه های صندلی فراگیر جزیره نوار. نزولی که از یک راه پله پنهان پشت پرده که منجر به اضافی بیشتر آشکار شناور, نوار زیرزمین و حتی بیشتر lounging. در پایین اهرم مهمانان را انتخاب کنید بین یک زنگ تفریح تزئین شده با گوی روشن و حجاب-جدا perches با tableside سرویس و اتاق جداگانه مسکن قنات نوار.

A vase of mint, reusable glass-esque straws, and Stilheart's basement neon

یک گلدان نعنا قابل استفاده مجدد شیشه ای-esque نی و Stilheart زیرزمین نئون سارا Brumble

در دومی مهمانان حلقه تا نوار با اواسط قرن-esque مدفوع نوار که در آن همه به طور مساوی بازیگران در یک رنگ صورتی حسن نیت ارائه میدهد از یک STILHEART نئون کنار گذاشتهشدن بالا با ظروف. کل دیوار (و در زیر نوار) لاکی در همپوشانی کامل-رنگ بریده مجله کشیده شده از مجلات مد از چند دهه گذشته رقابت باعث می شود برای eyecandy با وجود نور کم.

Stilheart منو از شیر ریخت و بالا libations تقسیم کلاسیک مبتکر اصلی, نوشیدنی, کم ضد زیبایی و build-your-own همراه (از جمله غیر الکلی گزینه). این “شیر” عنصر لمس بر روی چیزی است که وعده داده شده که ایجاد شده بود اما یک سراب در افق: آنها می خواهم اشاره در ترکیب عناصر از هنر و صنعت آبجو taproom طرح با هنر و صنعت cocktailing اما در یک محیط راحت. این است که بیشتر مشهود توسط یک پنجره شیشه ای peeking از نوار پایین به تقطیر منطقه (با نام مستعار “الکل آشپزخانه” به عنوان رئیس دستگاه تقطیر جف Fricke قرار داده و آن را) که در آن کاربران می توانید نگاه از منو به جایی که آن را از آمد (مانند یک آبجوسازی ممکن است به من قرض بدهید یک دیدگاه به ذخیره سازی خود را و یا تخمیر مخازن).

با وجود آن فریب آمیزی اندازه کوچک آن را در یکی از این اتاق که Stilheart ایجاد شده است 51 درصد از مصرف مشروبات الکلی در خانه در حالی که بقیه باند بیش از یاغی. از آنجایی که آنها به هیچ وجه قصد توزیع آنها باقی می ماند کوچک و چالاک کارآمد و تجربی.

The all-in-one magic maker, responsible for 51 percent of Stilheart's spirits

این همه در یک سحر و جادو ساز, مسئول 51 درصد از Stilheart ارواح سارا Brumble

آنچه در این ترجمه را برای مهمانان یک منو با chameleonic پتانسیل زوج با تحویل سریع. Stilheart اصلی نوردیک کاپ وارد جوشان و هانه به nines: با سه نفر از زغال اخته یک جفت از خشک مرکبات چرخ و دو سبک از یخ آن استفاده مجدد کلش التماس برای برخی از swizzling. این نوشیدنی ترکیبی از Aquavit زنجبیل و توت فرنگی و ریواس و جامائیکا شماره 1 bitters ساخته شده برای میوه و متعادل sipper. هر چند ترکیب پیچیده ای داشت هیچ چیز احساس shortchanged در آن تحویل سریع.

همچنین حتی بدون نوشیدن آن ما به شدت توصیه به تماشای جهان را ارد نوار کارکنان به نوبه خود یک کوبا ترازو را به یک هنر دکو معبد با استفاده از چیزی جز یک Collins شیشه با دقت tweezed سبزی برخی از مایع و یخ راد.

ما لنگ برای تفکر است که ودکا مارتینی (از کلاسیک منو) ریخت و از نیترو بزنید و چاشنی زده با پد لیلی از لمونی روغن زیتون ظریف لذت است ؟ به عنوان یک کل بسته می شود در غیر این صورت کاملا استاندارد می نوشند و می افزاید: عناصر که ماهرانه بازی با بافت و عطر و طعم در حالی که حفظ سادگی و خوشگلی به استاندارد اثبات این است که Stilheart نیست فقط تکیه بر نئون و pizzazz لطفا به مهمانان خود.

با آخر هفته بر ما, ما شما را تشویق به پاپ را به Stilheart و کمی کاوش – آیا درون خود را از طریق کام یا بیشتر به معنای واقعی کلمه از طریق خود سالن را به خوبی منصوب گوشه. لذت بردن از انتظار نیست یک عمر به لذت چند بعدی کرافت کوکتل در آن اقامت.

Stilheart
124 سوم Ave. N مینیاپولیس
612-251-9250

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>