در حال حاضر این چیزی است که من تماس بگیرید COVID-19!: یک لیست پخش

برخی از آنها بسیار خوب لعنتی و یک چند در حال فکر کردن. که می شود گفت آنها بیشتر از 40 بازدید و جریان اصلی و اساسی می باشد. چه پیری پانک به انجام دهید ؟

در حال حاضر من دوست دارم خوب آهنگ پاپ به عنوان بسیاری به عنوان کسی. و ما در حال حاضر تاسیس که من یک درک عمیق برای nu-metal. اما در زمان هایی از این من نمی اغلب برای رسیدن به بریتنی اسپیرز “سمی” یا آشفته را “با بیماری” به سرکوب احساسات من ناخرسندی.

در عوض من به نوبه خود به این 69 (خوب!) سنگهای:

خطرات — “اقامت در خانه مادر”

این آهنگ است که به وضوح در مورد گفتن پدر و مادر خود را به ماندن برو به صفحه اصلی و خرید بلیط ارزان به ساحل پالم به دلیل این است که همه فقط یک لیبرال جعل. لطفا ماندن در خانه و نشستن بر تاج و تخت خود را ساخته شده از کاغذ توالت ، (نه من و مادر به او از صمیم قلب freaked در مورد همه این است.)

Pkew Pkew Pkew — “احمق همه گیر”

در موضوع از مردم در نظر گرفتن کل این چیزی که به طور جدی آن را یک واقعیت ساده است که اگر شما در حال تلاش برای ادامه زندگی خود به طور معمول و نه تمرین های اجتماعی فاصله شما یک احمق از طریق و از طریق.

خودکشی فایل — همسر “فاکس نیوز”

و که بزرگترین کمک کننده به احمق همه گیر? فاکس نیوز. تم این آهنگ خیلی relatable برای زندگی روزانه و حتی زمانی که ما نیستند برخورد با جهانی همه گیر بنابراین شاید این یکی در جیب عقب خود را برای بعد از این است که بیش از همه.

این Menzingers — “امریکا (شما گوشی من)”

بله می دانید ؟ من شروع به فکر می کنم که تاول نارنجی, سراخ کون, در کاخ سفید ممکن است بازیگری در همه مصلحت ما در طول همه این…

Graf Orlock — “وحشت در صحنه”

در حال حاضر من شده اند به ایرانیان در ادینا در سال, اما من به تصور وجود دارد مقدار زیادی از وحشت در حال حاضر در جریان است که bougie بازار است توقیف و کسانی که امیدوار به خرید یک $5,000 عثمانی در طراحی در دسترس و یا یک جدید Louis Vuitton clutch در حال تنزل به استفاده از فصل گذشته سبک مانند برخی از نوع ضعیف است.

بدن از نور “تب عجایب”

قرار دادن این لیست هم ساخته شده من فکر می کنم به خوبی بدن از نور بود که در خط خوب سال گذشته است. مرد من از دست رفتن به نشان می دهد به طوری بد من حتی احساس دلتنگی برای خط خوب است.

نرم کشتن — “تلاش برای مردن”

نیست ما همه ؟

PUP — “شما ببینید در تشییع جنازه”

شما چه فکر زمانی که شما را دیدم من در بخش تولید…” من به شما بگویم آنچه که من فکر کردم: “چرا جهنم آیا شما نیاز به بسیاری از موز ؟ چرا شما صرفه جویی برای بقیه از ما ؟ آنها همه برای رفتن بد قبل از شما می توانید آنها را به هر حال. و اصلا به من برخی از بهانه ای که شما در حال رفتن به نان موز با آنها از آنجا که هیچ کس تا کنون واقع باعث می شود نان موز. ما فقط پر کردن فریزر قهوه ای با موز و می گویند ما در حال رفتن به نان موز و پس از آن به نحوی یک قرص نان موز به نظر می رسد یک روز. دیک.”

قبرستان باشگاه — “آن لطمه می زند”

زمانی که من برای اولین بار شنیده کر از این ترانه من فکر کردم آن را کامل شرح 2019. معلوم آن را فقط به عنوان مربوطه در سال 2020 است.

شهروند — “تب روز”

شما هرگز واقعا درک چگونه بسیاری از آهنگ عناوین باید کلمه “تب” در آنها را تا زمانی که شما با قرار دادن با هم یک COVID-19 لیست پخش.

هیچ چیز — “ما طاعون”

آن را به خوبی به همه چیز خود تماس بگیرید.

اسپانیایی Love Songs — “آبجو و NyQuil (آن را نگه دارید با هم)”

افتتاح خط تولید این آهنگ “من در 45 قدم امروز: کوچ به حمام به آشپزخانه به نیمکت” و من فکر نمی کنم من بیشتر مربوط به آهنگ شعر در مدتی.

XFilesX — “بیکاری”

یک آهنگ در مورد آنچه که همه ما امیدوار به جلوگیری از و یا در حال حاضر دچار یک لبه راست X-فایل هایبا مضمون powerviolence گروه است.

مراسم — “به فرعی قسمت اول/بیمار”

Dang این دیدن و مطمئن شوید که بیمار هستند از بسیاری از چیزها است. من تعجب می کنم که چرا. اوه راست: آشغال آتش است که جامعه مدرن ما.

با سر خود را — “تلاش برای نفس کشیدن”

شاید کمی بیش از حد بر روی بینی برای این وضعیت خاص اما آن را به لیست پخش من و من می خواهم این آهنگ.

ذهن Eraser — “علائم”

گاهی اوقات در طول یک بیماری همه گیر بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که گوش دادن به ذهن پاک کن و پانچ خود را در سر.

مسیحی مرگ “Deathwish”

چگونه بیمار می شود آن را اگر شما نام مسیحی مرگ ؟ من می دانم این است که یک گروه و یک شخص نیست اما هنوز هم آن را می شود بسیار بیمار است.

این Menzingers — “سلام تبعید”

من واقعا بر این باورند که کل Menzingers آلبوم “سلام تبعید” نوشته شده بود برای این لحظه در تاریخ ما است.

حامل — “سلام قطعیت”

سلام در واقع!

هیچ چیز — “تب ملکه”

این مقدمه را به این آهنگ می رود فقط به اندازه کافی بلند است که من همیشه فکر می کنم رکورد پرش است. این تشابه به خوبی به کل زندگی احساس می کند مانند آن را پرش و من در حفظ و قرار دادن در همان جفت از sweatpants هر روز صبح.

تلاش — “انتقال”

این آهنگ بیشتر به یک صدا کلیپ از فیلم شبکه. می دانید در مورد چه چیزهایی بد. همه می دانند همه چیز بد است. این یک افسردگی است. همه را از کار و یا ترس از دست دادن شغل خود. دلار اقدام به خرید نیکل ارزش بانک ها در حال رفتن سینه داران نگه داشتن یک تفنگ را در مقابله با. پانک در حال اجرا وحشی در خیابان و هیچ کس وجود دارد در هر نقطه که به نظر می رسد می دانم که چه باید بکنید و هیچ پایان دادن به آن است. ما می دانیم هوایی که نا مناسب به نفس و مواد غذایی ما است که نا مناسب به غذا خوردن و ما نشستن و تماشای تلویزیون ما است در حالی که برخی از محلی سخنگو به ما می گوید که امروز ما تا به حال پانزده قتل و شصت و سه جرایم خشونت آمیز به عنوان اگر که راه آن را تصور می شود. ما می دانیم که همه چیز بد – بدتر از بد است. آنها دیوانه. آن را مانند همه چیز در همه جا در حال رفتن دیوانه بنابراین ما نمی رویم دیگر. ما در خانه نشستن و به آرامی در جهان ما زندگی می کنند در حال کوچکتر شدن است و همه به ما می گویند این است که “لطفا حداقل ما را ترک به تنهایی در اتاق نشیمن ما. اجازه بدهید من توستر و تلویزیون من و من جراحی-راديال radials و من چیزی را می گویند. فقط در ایالات متحده به تنهایی ترک.” خوب, i’m not gonna leave you alone. من می خواهم شما را به دریافت دیوانه! من نمی خواهم شما را به اعتراض. من نمی خواهم شما را به شورش — من نمی خواهم شما را به نوشتن در خود کنگره و از آنجا که من نمی دانم آنچه به شما بگویم برای نوشتن. من نمی دانم چه باید بکنید در مورد افسردگی و تورم و روس ها و جرم و جنایت در خیابان. همه من می دانم این است که برای اولین بار شما رو به جا در رفته. شما رو به می گویند “من یک انسان خدا لعنت کند! زندگی من ارزش!” بنابراین من می خواهم شما را به دریافت تا در حال حاضر. من می خواهم همه شما را به بلند شدن از صندلی خود را. من می خواهم شما را به دریافت تا در حال حاضر و رفتن به پنجره. آن را باز کنید و چوب خود را به سر و فریاد زدن “من به عنوان دیوانه به عنوان جهنم است و من قصد ندارم این را دیگر!” من می خواهم شما را به دریافت تا الان نشستن به ویندوز خود را به باز کردن آنها و چوب خود را به سر و فریاد زدن “من به عنوان دیوانه به عنوان جهنم و من قصد ندارم این را دیگر!” همه چیز رو به تغییر است. اما در ابتدا شما باید دریافت دیوانه!… شما رو به گفت: “من به عنوان دیوانه به عنوان جهنم است و من قصد ندارم این را دیگر!” سپس ما به شما کشف کردن چه باید بکنید در مورد افسردگی و تورم و بحران نفت. اما در ابتدا بلند شدن از صندلی خود را با باز کردن پنجره چوب خود را به سر و فریاد زدن و آن را می گویند: “من به عنوان دیوانه به عنوان جهنم است و من قصد ندارم این را دیگر!”

آره که یکی از.

تلاش — “قیمت دارو”

امیدوارم پس از COVID-19 ناگهان ساختن مخالفان سرسخت به سوسیالیسم به طور ناگهانی نرم کردن روی ایده, قیمت دارو خواهد شد در آینده نزدیک. در این میان هر چند در اینجا شما 1000 دلار است.

لیست سیاه — “من در تلاش برای ناپدید می شوند”

“من فکر نمی کنم آن را عاقلانه برای من برای به دست آوردن نزدیک به بیش از حد بسیاری از مردم است.” سخت همین!

با سر خود را — “ناپدید”

موفقیت!

توجه داشته باشید جانبی: مانند بسیاری از گروههای با سر خود را مجبور به لغو سفر خود به دلیل COVID-19. بر خلاف دیگر گروههای هر چند این دومین تور را در یک ردیف است که آنها تا به حال به لغو. بنابراین من نمی دانم به خرید یک پیراهن و یا چیزی است که اگر شما قادر.

مراسم — “قرنطینه”

ما در حال حاضر آموخته ام از همه چیز که میشود مراسم است. بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما بیمار است ؟ قرنطینه.

DIIV — “صبر کنید”

لطفا صبر کنید به نگاهی که کروز. یا بهتر است فقط لازم نیست در تمام دلیل من فکر می کنم ما در نهایت به یک نقطه در جامعه ما که در آن ما می توانیم همه توافق دارند که ما نیازی غول شناور cesspools کشتیرانی هفت دریا.

Siouxsie و Banshees — “این شهر نیست به اندازه کافی بزرگ برای هر دوی ما”

من شده است گفت: این سال ها.

Killing Joke — “تبعید”

اول 12 ثانیه از این آهنگ برای تلفن های موبایل مانند موسیقی می شنوید که شما در نهایت رسیدن به رئیس نهایی در یک بازی سگا جنسیس. شاید COVID-19 نهایی ما است ،

دزد — “محدود”

اگر شما هرگز به گوش دزد ترک خواندن من خنگ کلمات به طور موقت و گوش دادن به کل فروشگاه.

حامل — “رشته”

من احساس بسیار بد برای همه افرادی که در زمان استفاده از بسیار ارزان بلیط هواپیما یا کروز بلیط در طول یک بیماری همه گیر و در حال حاضر نمی تواند به خانه. اگر تنها وجود داشته است برخی از راه برای آنها را به می دانم که وجود دارد جهانی و همه گیر می افتد و که سفر غیر ضروری یک ایده بسیار بد است.


 

کندو — “ایمنی”

فراموش محلی d-ضرب و شتم بچه کندو می دانید چیزی است که ما لازم نیست که چگونه به (d-)ضرب و شتم این چیزی است ؟ بیایید امیدوار باشیم ،

کابوس آمریکایی — “گلو درد سندرم”

هر بار که سرفه یا خارش در گلو من این روزها من وحشت و فرض کنیم که آن را COVID-19. اما پس از آن من فکر می کنم اگر این آنفولانزا ؟ که جان مردم بیش از COVID-19 می کند, آن را نمی کند? اما پس از آن من فکر می کنم در مورد چگونه ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد COVID-19 هنوز به نتیجه قطعی مانند آن و هر کسی که گسترش اطلاعات است که در واقع یک dipshit.

آن را احتمالا فقط هوای خشک در هر صورت.

فرهنگ سوء استفاده — “Yuckies”

وجود دارد برای اطمینان از یک پدر و مادر وجود دارد خارج وجود دارد در جایی که به نام COVID-19 “این yuckies” هنگام صحبت با کودک خود. چرا که برای اطمینان حاصل کنید که بهترین راه برای توسعه واژگان فرزند شما.

ملی — “آپارتمان”داستان

من تبدیل به نزدیک آشنا با آپارتمان من بیش از چند هفته گذشته.

با سر خود را — “همیشه تنهایی”

چگونه است که هیچ یک آغاز قرنطینه dating app رتبهدهی نشده است ؟ من واقعا نمی دانم که چه می خواهم اما این که چرا هیچ کس من بزرگ دیگران گمان می کنم.

صادقانه مهندس — “شما در حفظ و شرکت”

خوبه که خوبی.

زندگی مدرن است جنگ — “حفظ نفس”

من یک نظریه اثبات نشده که جوزف موریانه دریایی از شاه تپه بزرگ شده بود و خواننده گروه مدرن زندگی جنگ است. به هر حال من امیدوارم که این آهنگ در مورد حفظ نفس الهام بخش شما به یادگیری این هنر حفظ در طول این بار تلاش. شاید شروع با چیزی ساده مانند یخچال ترشی یا چیزی.

کابوس آمریکایی — “من به اشتراک گذاشته ام لب های خود را, بنابراین در حال حاضر آنها سلامت من”

عنوان این آهنگ ممکن است به نظر می رسد کمی سخت اما با توجه به شرایط فعلی ما به شما توصیه میکنم که همه سرمایه گذاری در برخی از سدهای دندان بلافاصله.

آخر هفته ی Nachos — “بیمار بیشتر”

Phew بود که یکی از نزدیک.

مضرات راه — “انزوا”

من خوانده ام که وقتی مضرات راه نیست در تور خود خواننده جیمز Pligge است که جایگزین معلم. وقتی که من یک dumbass, بچه, من یک بار در دهن کردن به معلم و او پانچ دیوار کنار سر من. پس از الاغ خود را اخراج شدم, ما تا به حال یک جایگزین برای بقیه سال به دانش من در آن بود که جیمز Pligge. در واقع من فکر می کنم او تنها یک یا دو سال از من بزرگتر پس از آن قطعا نبود او.

با سر خود را — “مرگ امروز”

لعنت به من امید من نیست.

یکنواخت و خسته کننده Majesty — “فراموش فردا”

چه شما در حال تلاش برای گفتن دارد ؟ آنچه را فردا خواهم بود ؟ بهتر است ؟ فردا باشد بهتر است ؟

کندو — “فردا بدتر خواهد بود”

دمار از روزگارمان درآورد.

Motion City Soundtrack — “آینده انجمن من”

به خصوص در حال حاضر که من می دانم که چگونه انت فردا در حال رفتن به.

بنفش کوه — “شب که اتفاق نمی افتد”

کل بنفش کوه های آلبوم کامل است و… شما می دانید چه ؟ فقط گوش دادن به که به جای این لیست پخش.

مراسم — “به من دست نزن”

مگر اینکه شما شسته دست خود را. در اینجا یک ترفند کوچک من می خواهم به استفاده از: شستشوی کامل در حالی که آواز خواندن همراه به بنفش کوه “شب که اتفاق نمی افتد.” شما می دانید که دست های خود را تمیز به اندازه کافی وقتی که غم و اندوه در مجموعه.

گروه کر پسر — “ترک من”

یا حداقل پایه حداقل شش فوت دور از من.

حامل — “هر کس که من می دانستم و دوست داشتم از بین رفته است”

به اندازه کافی خنده دار این است که یکی از حامل های مثبت بیشتر آهنگ ها…

ورید — “ویروس://تحرک”

اولین بار من این آهنگو من فکر کردم آن بود Slipknot.

زندگی مدرن است جنگ — “تب شکار”

منظور من بیا…

مراسم — “خواب زمستانی”

هنگامی که شما بیمار هستید از همه چیز شده اند و quarantining به طور نامحدود در چه نقطه شما آن را تماس, خواب زمستانی?

سرد غار “مردم سم”

این یک واقعیت شناخته شده است که سرد غار در واقع از زمانی آغاز شد که کابوس آمریکایی خواننده وس Eisold لباس پوشیدن و به عنوان نئو از ماتریس یکی هالووین و فقط می تواند خود را به چرم گردگیر در پایان شب.

کابوس آمریکایی — “لطفا با مرگ!”

ویروس! همه شما خوب مردم است. ما می خواهیم این ویروس لطفا به مرگ!

این Menzingers — “من نمی تواند به توقف نوشیدن”

چند شب پیش بعد از من و همسرم به خانه از شراب ما راه رفتن ما آهسته رقصید به این آهنگ در آشپزخانه ما. آن مناقصه. این خوب بود.

برگزاری مراسم “بیست و چهار ساعت تب دیده بان”

در حال حاضر شما احتمالا متوجه شده است که مراسم ساخته شده است این لیست چندین بار و به احتمال زیاد تعجب: “آیا آنها در مورد کوروناویروس همه همراه شد و آنها در تلاش برای هشدار دادن به ما این همه وقت؟”

بله.

امید توطئه — “مرد مرده”

چرا نبود این آهنگ به عنوان آهنگ در موسیقی متن فیلم جیم جارموش فیلم مرد مرده. بله, من می دانم که آهنگ بیرون آمد و هفت سال پس از فیلم. پس چه ؟

Touché Amoré — “خلسه”

من به هیچ وجه یک فرد مذهبی اما من شروع به فکر می کنم ممکن است وجود دارد برخی از بزرگتر نیروهای در محل کار در اینجا. که یا مردم واقعا نیاز به ترک بزرگ, تمام خوشمزه سطوح فلزی آنها در تماس با آمده.

خاکستر کد — “بیماری”

من کاملا مطمئنم که هر سه از اعضای خاکستر کد ها خون آشام ها اما این هم یک نظریه اثبات نشده.

Siouxsie و Banshees — “کودک بیمار”

فریاد به همه ضد vaxxers خارج وجود دارد!

با سر خود را — “فرزند خود را مرده است”

لطفا با واکسینه کردن فرزندان خود را.

قمر Bridgers — “تشییع جنازه”

در همراهی با پیری پانک, تم من تقریبا قرار اسپانیایی آهنگ عشق جلد از این آهنگ در اینجا به جای اصلی. اما چه بد شانسی playlist محور در ناامیدی بود و بدون اغتشاش در آن ؟

Gatecreeper — “سترون”

OK OK. اگر شما اصرار بر زدن سطوح فلزی (آنها خیلی خوشمزه!), لطفا مطمئن شوید که شما را استریل ، من قول می دهم که تمیز کردن محصول نخواهد لکه دار کردن طعم و مزه آن شیرین شیرین جراحی برای مدت طولانی.

دزد — “طاعون گروه ترکان و مغولان”

طاعون ذخیره کردن این است که چگونه من با مراجعه به مادرم سهام عادی از کاغذ توالت.

قبرستان باشگاه — “Deathproof”

من حدس می زنم ما را ببینید.

یک Wilhelm Scream — “مرگ در حالی که جوان هستیم”

من به این باور این موضع است که همه dipshits ازدحام سواحل فلوریدا به نام spring break در حال بدست گرفتن.

Ruiner — “بوسه که صبح شب بخیر”

دیدن که ما در حال حاضر لعنت نزدیکی در “smoke ’em if ya got ’em” مرحله وجود انسان من باید تصور کنید که این ویروس است که واقعا انجام شگفتی برای صنعت سیگار.

این Swellers — “آیا شما احساس می کنید بهتر رتبهدهی نشده است؟”

هست آیا ؟

الیور پک — “امید به مرگ”

در حالی که من اصلا در واقع امید به مرگ به دلیل این چیزی که شما شرط می بندم شما لعنتی الاغ که اگر من می خواهم به گوش دادن به الیور پک در راه است. من این نظریه که اگر کسی می گوید که آنها نمی مانند الیور پک آنها دروغگو هستند و نه قابل اعتماد. بر خلاف من زندگی مدرن است که جنگ تئوری این یکی ثابت شده است.

Korn — “مرده”

شما واقعا فکر می کنم من که قرار بود شامل یک Korn آهنگ در این لیست بود ، در حالی که این یکی از بازدید خود را به نظر می رسد اتصالات توجه داشته باشید به پایان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>