آیووا قفقاز رسما شروع دموکراتیک اولیه و حتی در این جریان تمدید نبرد برای کاخ سفید, Iowa باقی می ماند مهم نشانگر برای نامزدها و رسانه ها. یک نگاهی از نزدیک در یک قطعه توسط دو نفر از NPRپیشرو سیاسی در جمع خبرنگاران گفت که پخش شده فقط قبل از قفقاز فراهم می کند یک نمایش از چگونه روزنامه نگاران صحبت می کنند و با اقتدار در مسائل مربوط به آنها به نظر می رسد می دانم بسیار کمی در مورد. مکالمه بین مری لوئیس کلی و شریک زندگی خود مارا Liasson, با عنوان “از کجا Iowa Falls در تصویر بزرگ از سال 2020 انتخابات” (همه چیز در نظر گرفته, 2/3/20) آغاز شد و با کلی معرفی اهمیت آیوا برای حزب دموکرات اما او مشاهده شده است در “backburner” پس از روز ثابت استیضاح پوشش.

Liasson توافق پس از صرف بسیاری از مقدماتی سخنان در مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه او را به عنوان مشروع به عنوان هر رئیس جمهور گذشته:

فردا شب رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد در چاه خانه قبل از او صحبت می کند به هر دو مجلس کنگره برای پرده-بیدار کننده برای او, دولت از آدرس اتحادیه. این بزرگترین مخاطبان او باید در تمام طول سال. آن را—هر رئیس جمهور می شود به نوع لگد کردن ناظران سیاسی با دولت از آدرس اتحادیه و ما می توانیم انتظار برای شنیدن یک پیام مبارزات انتخاباتی از او فردا.

هیچ اشاره ای ساخته شده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مسخره قانون اساسی با امتناع از همکاری با یک استیضاح شنوایی یا این که توافق شکست خواهد خورد به رعایت قانون اساسی با رای دادن به اخراج استیضاح اتهامات پس از یک محاکمه شم با هیچ شهود. Liasson مهم سخنان بودند متعلق به حزب دموکرات هر دو رای دهندگان و نامزدها.

“من بسیار بی قراری نژاد” Liasson گفت و ادامه داد: “دموکرات ها در حال فلج تردید است.” یکی از شگفتی که نژاد او است که به دنبال در به عنوان هر دو دولت ملی و نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان دموکرات هستند چیزی جز “فلج” و برای ماه شده اند پیش بینی های اولیه با “درجه باور نکردنی از هیجان” (Vox, 2/3/20). یکی از ملی اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی (1/28/20) یافت عظیم 85 درصد از رای دهندگان دموکرات بودند یا “بسیار” یا “بسیار” با انگیزه به رای اولیه مسابقات مشخص شور و شوق خود را به عنوان “آسمان بالا است.”

Liasson ادعا کرد که مسئله اصلی برای حزب دموکرات است “electability”—با حسی مملو از واژه اغلب استفاده می شود به سیگنال ایدئولوژیک ارتدکسی به جای تجربی شانس برنده شدن در انتخابات (FAIR.org, 10/25/19). او تأکید کرد که دموکرات هستند “اشتباه” و “علم” به دلیل تهمت باقی مانده یک “تهدید وجودی” و نه تنها هیچ کدام از نامزدها “یک چیز مطمئن” هیچ یک حتی “به نظر می رسد به احتمال زیاد به شکست” مغلوب ساختن پیشی جستن.

چنین handwringing است نه در تاسیس حقایق یا اطلاعات. یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز قبل از این پخش—یک روز پیش از آیووا قفقاز—یافت می شود که برگ برنده شد انتهایی همه پیشرو 2020 دموکراتیک نامزدها با چهار نامزد پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظری سر-به-سر matchups. به دنبال به طور گسترده تر در انتخابات دو نامزد بودند که پس از آن منجر دموکراتیک زمینه جو بایدن و برنی ساندرز بود مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در 69 73 و 63 68 matchups بود.

قرار عدم “electability” تثبیت شده بود به عنوان یک رسانه وسواس در اواسط ماه مارس سال گذشته زمانی که اوباما سابق مدیر کمپین جیم مسینا در حال حاضر یک استراتژیست سیاسی برای شرکت دموکرات (رویاهای مشترک, 2/13/20) اعلام کرد در نیروگاه سیاست پادکست (ABC, 4/17/19) که “ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.” مسینا در ادامه به پیش بینی دموکراتیک زمینه خواهد بود honed به سن. کامالا هریس و سابق آمریکا در کنگره Beto o’rourke همراه با جو بایدن که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد این مسابقه است.

هر دو هریس و o’rourke کاهش یافته و از نژاد قبل از اولین رای ریخته شد در حالی که بایدن را رای گیری اعداد بودند در سقوط آزاد پس از نمایش ضعیف در هر دو آیووا و نیوهمپشایر. اما با وجود مسینا را مه آلود توپ کریستال خود را unelectability استعاره به تصویب رسید توسط صاحب نظران به عنوان یک پیش پا افتادگی. Vox (4/24/19) یکی از چند به اشاره چند روز بعد که ساندرز در واقع تا به حال بسیار خوب electability رکورد “به طور مداوم اجرا جلوتر از حزب دموکرات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در ورمونت” زمانی که او برای انتخاب مجدد به عنوان ما نماینده. اما “unelectable” در حال حاضر یک overworked چرخش دادند میانه رو دموکرات ها و شرکت های بزرگ خود را رسانه ای کرد.

Liasson در ادامه به نگرانی در مورد “بزرگ آسیب پذیری” همه نامزدهای دموکرات را “برای رئیس جمهور برای بهره برداری.” هیچ اشاره ای است ساخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن ماموت منفی است که در حال حاضر دموکرات ها به اندازه کافی مهمات به ارسال او را در حال اجرا اگر آنها تمایل. در واقع شرکت های بزرگ رسانه ای شده اند ناتوان از تصور قدرت اشاره کرد فصاحت موثر اصیل راستگو مهم مبارزات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

به جای آن یکی از ترین ترس “آسیب پذیری” غالبا در ارتباط با پست-آیووا پیشتاز برنی ساندرز است که او یک سوسیالیست. بسیار رایج است و این ادعا که داده ها را برای پیشرفت تصمیم به کاوش در آن با استفاده از شفاف بررسی نمونه پلت فرم برای تست سه نسخه مختلف از یک ساندرز در مقابل تهمت های رای گیری سوال (Vox, 1/31/20). اولین نسخه ذکر شده هیچ وابستگی دوم شناسایی نامزد حزب سوم بود و تهمت و برچسب زدن ساندرز سوسیالیستی در این نظرسنجی سوال:

اگر 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و امروز که شما برای رای دادن اگر کاندیداهای دموکرات برنی ساندرز که می خواهد به مالیات میلیاردر کلاس برای کمک به طبقه کارگر و جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می گوید ساندرز است که یک سوسیالیست است که پشتیبانی از یک دولت تصاحب بهداشت و درمان و باز کردن مرز ؟

در هر سه سناریو ساندرز به دست آورد. او در واقع کمی بهتر از زمانی که به عنوان یک سوسیالیست به عنوان تنها حزب دموکرات.

این سوال سوم نیز اعزام یکی دیگر از Liasson را اغراق آمیز منفی موضوع “مرزهای باز.” اما جمله بندی او تصمیم گرفت برای نشان دادن این موضوع نشان داد او کج. Liasson تصریح کرد: “اکثریت رأی دهندگان نمی خواهید به خلاص شدن از یخ یا جرم زدایی از گذرگاه های مرزی.” چه ملی مهاجرت فروم موجود در نوامبر سال گذشته بود:

اکثریت آمریکایی ها گفت: در نظرسنجی که آنها فکر مهاجران تقویت امریکا گفت: مهاجران دارای ویژگی های مثبت مانند “hard-working” و داشتن ارزش های خانواده قوی و مهاجران بودند خوب برای امریکا است. درصد از آمریکایی ها گفت که آنها می خواهند سطح مهاجرت به کاهش است و در پایین ترین سطح در دو, نظر سنجی, از آنجا که سوال اول خواسته بازگشت به سال 1965 (در گالوپ نظرسنجی).

این روشنفکر آمریکایی نگرش به مهاجرت دارید حتی در صورت آشکار ضد مهاجر نژادپرستی به طور گسترده بیان در بالاترین سطوح دولت در جریان مبارزات انتخاباتی که آمریکا شده است به قرار در نزدیک به یک قرن است. نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن برتر دستاورد مرز دیوار توجیه ضد مهاجر و بس. آمریکایی ها ممکن است مایل به می گویند که آنها به نفع decriminalizing مرز, اما آنها قطعا عقب کشیدم از خشونت جرم بنابراین آشکار در weaponized از مرز جنوب غربی آمریکا.

این جمهوری جدید (2/5/19) در مورد پست-کاروان نظر داده با استناد به واشنگتن پست/ABC نظرسنجی (4/30/19) که پیشنهاد کرد که رای دهندگان مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدی رویکرد: دیوار “باقی مانده است بسیار محبوب با دو رای دهندگان مخالفت با آن را برای هر کسی که آن را پشتیبانی می کند.” مهمتر از همه این بررسی نشان داد تمایل به حرکت فراتر از “تامین امنیت” و بیشتر militarizing مرز. ما فقط می توانید تصور کنید چه قدرتمند و دقیق مترقی دموکراتیک مبارزات انتخاباتی بحث در مرزهای باز در واقع ممکن است انجام.

به عنوان دو روزنامه نگار ادامه داد: به چت Liasson در زمان نزدیک هدف در ساندرز بیان کرد با پررنگ اقتدار که “شما حتی نمی نیاز به انجام تحقیقات بخشی از oppo-پژوهشی خود را به دلیل مواضع سیاست مخالف هستند با اکثریت آمریکایی است.” واضح است که این روزنامه نگاران را بدون تحقیق آماده شدن برای این مهم پخش. بسیاری از نظر سنجی باید مستند آنچه فکر می کند که در مورد ساندرز’ مواضع سیاست و شواهد قریب به اتفاق است: از یک مالیات بر ثروت به حداقل دستمزد آنها بسیار محبوب هستند.

در ماه مارس گذشته یک CNBC/همه آمریکایی های نظرسنجی ها نشان می دهد این: پشتیبانی برای پرداخت مرخصی زایمان, 85%; بودجه دولت برای مهد کودک, 75%; افزایش حداقل دستمزد 60%; دانشگاه آزاد شهریه, 57%. مدیکر برای همه در آمد در 54 درصد. در اکتبر 2019, تپه گزارش آمریکایی فشارسنج نظرسنجی که “70 درصد از مردم پشتیبانی ارائه ‘مدیکر برای همه, همچنین شناخته شده به عنوان تک پرداخت کننده بهداشت و درمان.”

قابل توجه تنها مسئله موجود در این نظرسنجی که به دست آورد تنها 28 درصد تصویب امتیاز شد و اندرو یانگ ایده اساسی جهانی درآمد حتی با شعار “آزادی سود سهام” چیزی ساندرز است متمرکز شده است.

یکی دیگر از سیاست های کلیدی پیشنهاد با گسترده حمایت عمومی است که مالیات بر ثروت است که هر دو ساندرز و الیزابت وارن پشتیبانی می کند. با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی (1/10/20) نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان معتقدند که بسیار غنی باید بیشتر پرداخت. در میان 4,441 پاسخ دهندگان 64% به شدت و یا تا حدودی توافق کردند که “بسیار غنی باید کمک اضافی به اشتراک گذاری از ثروت خود را در مجموع در هر سال برای حمایت از برنامه های عمومی.” پشتیبانی در میان دموکرات ها بود و حتی قوی تر در 77% اما اکثریت جمهوری خواهان 53 درصد نیز موافق با این ایده.

Liasson ادامه داد: با دقت انتخاب شده از لیست “محبوب” موقعیت که ساندرز گرفته است: “او می خواهد به ممنوعیت fracking و به نوعی پیروزی در پنسیلوانیا است.” اما یک نظرسنجی منتشر شده روز قبل از آن (پیتسبورگ شهرستان کاغذ, 1/30/20) نشان داد که 48 درصد از رای دهندگان پنسیلوانیا حمایت بان کی مون در fracking و فقط 39 درصد مخالف ممنوعیت; 49% احساس خطرات زیست محیطی هرحال منافع اقتصادی با 38% در نظر گرفتن موقعیت معکوس.

“حتی اکثریت دموکرات نمی خواهید برای پایان دادن به خصوصی سلامت بیمه” او بانگ زد. در واقع 77 درصد از دموکرات ها حمایت “ملی طرح بهداشتی, گاهی اوقات به نام مدیکر برای همه, که در آن همه آمریکایی ها را دریافت بیمه خود را از یک طرح دولت”—به عنوان 61 درصد از مستقل (KFF, 1/30/20).

چه کاری می تواند ما را به دور از این داستان غم انگیز را به شنوندگان توسط دو روزنامه نگاران توانمند کسی است که به تازگی دریافت ستایش بالا برای بارگذاری سوال (NPR, 1/24/20) از مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امور خارجه مایک Pompeo? خود را به جهل عمدی می یابد و ریشه های آن را در یک عمیقا ایدئولوژیک موقعیت یک ایدئولوژی اتخاذ شده توسط روزنامه نگاران که به نفع و پاداش توسط شرکت استدلال ترویج شده توسط شرکت دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de