پرستاران خواندن اسامی همکاران که درگذشت COVID-19 در اعتراض به کاخ سفید

یک گروه از پرستاران ثبت نام شده جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید روز سه شنبه در افتخار از پرستاران که درگذشت COVID-19 و تقاضا به تولید انبوه تجهیزات حفاظت شخصی.

پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در کشور, سازمان اعتراض به تماس توجه به هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور که آلوده به ویروس coronavirus به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

حدود ده پرستاران ملبس به ماسک صورت یا bandanas ایستاده بود و حدود شش فوت دور از یکدیگر در طول تظاهرات.

در یک بیانیه قدرتمند به نام ایالات متحده پرستاران که شناخته شده بودند به درگذشت COVID-19 بودند با صدای بلند بخوانید طی کردند. چهل و شش نام خوانده شد از جمله دو با یک “نام نکردن” تعیین.

“پرستاران در اعتراض به امروز دلیل ما باید برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای انجام این کار پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به بهینه تجهیزات حفاظت شخصی برای انجام کارهای خود را با خیال راحت” دبورا, برگر, RN, co-رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران در بیانیه ای گفت: به ایالات متحده آمریکا امروز.

“ما نیاز به کنگره و کاخ سفید در حال حاضر به عمل و دستور است که فدرال ایمنی و بهداشت شغلی موضوع دولت اضطراری و موقت استاندارد برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران خط مقدم از COVID-19 قرار گرفتن در معرض. آن را غیر قابل توجیه است که کنگره بحث جدید COVID-19 موقت بسته بندی بدون از جمله اجباری OSHA استاندارد برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در این لایحه است.”

اعضای NNU تقاضا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دفاع تولید عمل به منظور تولید انبوه تجهیزات حفاظتی از جمله N95 ماسک صورت سپر و لباس و دستکش و کفش و پوشش به عنوان به خوبی به عنوان هواکش و کیت های آزمایش.

این فقط آخرین مورد از پرستاران و یا مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور تظاهرات یا اعتراض و یا در counterprotest.

پس از پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ تمدید دولت stay-در-خانه سفارش تا مارس 8, یک موج در حدود 2000 نفر جمع خارج از دولت و کنگره در هریسبورگ به تجمع در مقابل محدودیت.

یک گروه از پرستاران نشان داد تا به counterprotest در پنسیلوانیا ایستاده در مورد یک بلوک به دور از تظاهرات اصلی برگزاری علائم درخواست کسانی که به مخالفت با اقامت در خانه, دستور برای بازگشت به خانه های خود را با توجه به سی ان ان.

“ما نمی فکر می کنم ما به اندازه کافی تجهیزات در تمام بیمارستان ها در بهبهان به مراقبت از تمام بیماران که در حال رفتن به در آینده بر ما گرفتن یک موج” کاترینا Rectenwald یک پرستار بود که در میان counterprotesters گفت: سی ان ان وابسته WHTM.

یکشنبه در دنور یک گروه از counterprotesters لباس پوشیدن در scrubs و با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در وسط خیابان برای جلوگیری از رانندگان که رفتند به دولت و کنگره آمریکا به تظاهرات علیه دولت stay-at-home محدودیت.

یک سری عکس از عکاس خبری Alyson McClaran رفت ویروسی نشان دادن counterprotesters در لباس فیروزه ای scrubs با سلاح های خود را عبور ایستاده در مقابل اتومبیل – اغلب با مسافران فریاد آنها را از طریق کاهش ویندوز.

با توجه به دوشنبه مطبوعاتی ایالت نیویورک انجمن پرستاران ثبت سه دعاوی علیه دولت نیویورک, وزارت بهداشت و دو بیمارستان و مرکز پزشکی مونته فیور و Westchester مرکز پزشکی برای عدم حفاظت از ایمنی و بهداشت از پرستاران درمان COVID-19 بيمار.

“بیش از هفت در 10 ما پرستاران گزارش قرار گرفتن در معرض COVID-19 و بسیاری از آنها هنوز تست نشده” NYSNA مدیر اجرایی پت کین گفت: در انتشار. “ما نمی توانیم اجازه می دهد این شیوه های خطرناک را ادامه دهد.”

بیش از 9000 پرسنل بهداشت و درمان شده اند آلوده به بیماری و حداقل 27 فوت کرده اند یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. با این حال آژانس اذعان یافته های این گزارش دست کم تعدادی از موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی به دلیل ناهموار گزارش در سراسر کشور است.

آمریکا در حال حاضر نزدیک به 800,000 تایید coronavirus موارد و مرگ و میر بیش از 42000 که از بعد از ظهر سه شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

کمک: جان بیکن, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT @LorenzoGReyes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>