خانه سالمندان حل و فصل با کارمند مجبور به درمان نژادپرستانه ساکن

اما زمانی که او راه می رفت به یکی از ساکنان به ویژه در اتاق او بود و گفته میشود استقبال با تقاضا کارکنان “اجازه نمی دهد [او] در آن وجود دارد.” به جز رزیدنت نمی گویند “او” به جای استفاده از یک ننگین برای لکه دار کردن مردم سیاه و سفید ما را به تکرار نیست اینجا.

همان مقیم نیز تلاش برای تبدیل کردن کاکس روسری و خانواده او خواهد بود “به طور مشابه, آزار و اذیت [Cox]” با توجه به تحقیقات توسط وزارت مینه سوتا حقوق بشر است. آزار و اذیت کردم خیلی بد است که Cox نمی خواهم وارد ساکن اتاق تنهایی. پس از به خصوص تند و زننده برخورد او می خواهم گاهی اوقات شروع به گریه. کاکس به او صحبت کرد استاد راهنما با توجه به شکایت او و گفته بود ساکن شد و به استفاده از آن منسوخ شده و توهین آمیز اصطلاح موجود در رکورد “استفاده نمی شود که در اطراف رنگی مردم است.”

“او می پردازد به اینجا زندگی می کنند” سرپرست این گزارش گفت:. “وجود ندارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید.”

پس از گرفتن زن نژادپرستی با سرپرست “سه تا چهار” بار Cox خواسته بود منتقل مختلف ساکن با توجه به شکایت او را. او می گوید که این درخواست رد شد حتی اگر سفید, کارکنان, بنا به گزارش ها مجاز به سوئیچ ساکنان بسیار به طور منظم.

برای برخی از دلیل Cox گیر کرده بود با این فرد.

“چرا شما به آنها ثابت کند که هیچ چیز اشتباه است با آنها کار با کارکنان ؟” سرپرست گفته به او گفت.

پس از آن تعامل writeup می گوید: Cox احساس نمی مانند سرپرست او خواهد بود بسیار کمک کند. آن را به سر آمد و در مارس 2018 زمانی که کاکس ماشین خراب شد و او را نداشته باشند و پول تا چک بعدی به رفع آن است. She texted سرپرست او و خواسته بود گرفته شده این برنامه در عین حال. (“مشکلات حمل و نقل” گنجانده شده در آلوها را معاف غیاب سیاست.)

بعد که ماه Cox کردم یک نامه مختصر و مفید گفت: او می خواهم از کار اخراج شده است برای نشان دادن به کار. او اولین شکایت علیه Edgewood ثبت که تابستان رو بدون پاسخ. در ماه نوامبر Cox زمان آن را به وزارت حقوق بشر گفت: Edgewood تبعیض علیه او بر اساس نژاد.

در روز سه شنبه اعلام کرد در بخش Cox تا به حال علت احتمالی به شکایت Edgewood برای تبعیض و قانونی فسخ و مراقبت از تاسیسات مستقر شده بودند به جای. به عنوان بخشی از آن حل و فصل سارتل خواهد شد و اصلاح آن آزار و اذیت سیاست ارائه ضد تبعیض آموزشی و پرداخت کاکس برای حقوق از دست رفته و خسارت است.

در یک بیانیه Edgewood رد هر دو کاکس اتهامات و بخش یافته است گفت: هیچ تبعیض یا آزار و اذیت بر اساس نژاد رخ داده است.

“[Edgewood] تنها به حل و فصل در این زمینه به حداقل رساندن زمان و هزینه وکیل و هزینه های است که آن را در غیر این صورت صرف در رسیدگی به این اختلاف ،

اما در بیانیه منتشر شده توسط این اداره در روز سه شنبه بعد از ظهر کاکس به نام وضعیت او بودن “خوار به صورت روزانه به دلیل نژاد” – یک “واقعیت تلخ برای مردم است.”

“من پرهیاهو نادیده گرفته شده زمانی که من نگرانی در مورد نژاد مورد آزار و اذیت,” او گفت:. “من نادیده گرفته شد دوباره وقتی که من به دلیل اخراج از مسابقه. همه من می خواستم کار من برگشت و هیچ کس مراقبت در همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>