اقیانوس شناس خواستار اقدام به کاهش آب و هوا گلایه

دکتر سیلویا ارل بنیانگذار و رئیس جمهور از ماموریت آبی امیدوار است برای ساخت یک شبکه در سراسر جهان از اقیانوس امید لکه های شبیه به سیستم پارک های ملی.

ساراسوتا — دکتر سیلویا ارل واقعیت این است که ظاهر خود را در روز جمعه بهتر با هم ناهار به میزبانی سواحل خلیج فارس جامعه پایه لغو شد به دلیل coronavirus نگرانی تنها تأکید پیام او امیدوار است برای انتقال از طریق ماموریت های آبی.

“این واقعا بزرگ شود این پیام است که همه ما متصل” گفت: Earle, موسس و رئيس جمهور از ماموریت آبی و National Geographic Society اکسپلورر در محل اقامت. “ما همه در این هم مهم نیست که شما چه هستید و چه دین است, سیاسی خود را — همه ما انسان ها داریم و این مکان در جهان است که بسیار دوستانه به زندگی به عنوان ما آن را می دانم.”

“ممکن است زندگی در مریخ یا جایی دیگری در خارج وجود دارد, اما ما می دانیم که ما باید غنی جمعیت سیاره و زندگی ما کاملا وابسته به سیستم های طبیعی گرفته اند که چهار و نیم میلیارد سال برای رسیدن به نقطه ای است که واقعا به نفع نوع بشر است.

“از آن گرفته شده به ما در مورد چهار و نیم دهه به طور جدی حل و سازش کسانی که بسیار سیستم که آیا ما در حال صحبت کردن در رشد قدیمی, جنگل و یا بیابان و یا ceraily اقیانوس” او ادامه داد: در حالی که اشاره کرد که اقیانوس درایو, آب و هوا اشکال آب و هوا و خانه را به بسیاری از زندگی بر روی زمین است. “آنچه ما را به اقیانوس آنچه ما شده اند و هنوز هم در حال گرفتن اقیانوس در حال تغییر است, شیمی زندگی ما سیستم پشتیبانی — تنها سیاره ای است که ما تاریخ عمیق و عمیق ما آینده.

“بنابراین مراقبت از اقیانوس, که, پیام, مراقبت از طبیعت به عنوان اگر زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

که روش مستقیم که آن هم با رنگ و لعاب خوش بینی برای آینده است که یکی از دلایل سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس انتخاب 84 ساله Earle به صحبت در ضیافت ناهار در سالگرد 25 سال زمانی که اتفاقی سواحل خلیج فارس در حال نهایی زیست محیطی راهکار برای دولت های منطقه و مالکان به دنبال به طوری که آنها می تواند کمک به بهبود کیفیت آب.

“او خود را تغییر تفکر ما در مورد اقیانوس ها و دریا ما بیش از فقط یک چیزی تفریحی— این است که یک موجود زنده ما نیاز به محافظت و یا ما می میرند” گفت: علامت Pritchett, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس است.

Pritchett اشاره کرد که محیط زیست افزایش یافته است برای تبدیل شدن به یکی از سه مسائل در فلوریدا به خصوص در ساراسوتا که در برخورد با تاثیر ماندگار قرمز جزر و مد در هر دو کیفیت زندگی و اقتصاد برای بسیاری از سال 2018 است.

“او چهره زیست شناسی دریایی در سراسر جهان او را مورد احترام در هر کشور او را با چهار تن از روسای جمهور ما,” Pritchett گفت. `آنچه بهتر است فرد را در اینجا؟”

Pritchett بود به خصوص زده توسط ارل را مشاهده که با اقدامات صورت گرفته طی پنج سال آینده به احتمال زیاد تعیین آینده از 10000 سال است.

“و تمدن بوده است حدود 10000 سال” Pritchett گفت.

“است که بسیار سنگین حس فوریت پیام برای ما,” او اضافه شده است. “که حس فوریت مردم نیاز به درک و من فکر می کنم آنها انجام دهد.”

فرزند خلیج فارس

سیلویا ارل متولد شد و در جنوب نیوجرسی در سراسر رودخانه دلاور از فیلادلفیا. او دوست داشت در خارج از منزل و در ابتدا نبود به خصوص هیجان زده است که خانواده اش به سواحل خلیج فارس هنگامی که او 12.

اما او به زودی reveled در خلیج مکزیک برای حیاط خلوت و تغذیه اشتهای او را برای دانش در کتابخانه های عمومی در Dunedin, جایی که او در خواندن کتاب است که او را منجر به یک همزیستی زندگی و تبدیل شدن به قهرمان از اقیانوس های جهان.

طبیعت و زیست شناس دریایی ویلیام Beebe در “نیم مایل پایین” نوشت: در مورد اکتشاف در زیر آب با استفاده از bathysphere.

پس از بلعیدن آن ارل موجب شد در توسط ژاک کوستو و فکر کار در زیر آب و محیط زیست آگاهی از طریق راشل کارسون.

او برای اولین بار donned دنده غواصی در سال 1953 و در ادامه از طریق حرفه ای که شامل کار به عنوان ساکن مدیر کیپ مه آزمایشگاه دریایی — که از تکامل به ریزه آزمایشگاه دریایی و آکواریوم در سال 1965 بعد از زندگی زیر آب به عنوان یک aquanaut به عنوان بخشی از Tektite دوم در سال 1970 به عنوان رئیس خدمت دانشمندان برای ملی اقیانوسی و جوی اداره.

خیلی از حرفه ای مشخص شده در 2014 مستند “ماموریت آبی” که در دسترس است در Netflix بکشد.

“کسانی که در اوایل سال واقعا شکل بقیه زندگی من شروع با کتاب بلکه خلیج مکزیک” Earle گفت. “این فقط در بهشت برای کودک و هنوز هم در بسیاری از راه های.’

ارل تاسیس ماموریت آبی در سال 2009 در خلیج کالیفرنیا احداث اول از آنچه در حال حاضر 130 امید نقاط در سراسر جهان است.

امیدوارم که نقاط می توان ردیابی از طریق Esri سیستم نقشه برداری, ارائه لایه از مشاهدات و داده ها به نمودار سلامت اکوسیستم.

“انجام همان نوع از چیزی که شما برای جامعه برنامه ریزی برای اقیانوس, برنامه ریزی” ارل. “وجود دارد مکان های که در آن ماهی تخم ریزی? جایی که مهد کودک مناطق ؟ مسلح با این اطلاعات ما می توانیم مجموعه ای از اولویت ها در مورد آن مناطق که افزایش ارزش, افزایش اهمیت است.

ماموریت آبی بیش از 200 همکاران در سراسر جهان در حال کار با آن است. محلی است که شامل ریزه, دانشگاه ایالتی فلوریدا و دانشگاه فلوریدای جنوبی.

یک مثال از چنین نقشه برداری چه ریزه و شرکای دیگر در حال حاضر انجام در فلوریدا ریف دستگاه.

“این واقعا یک موضوع مهم است” گفت: Earle که ارائه یک فریاد در مورد تلاش های در کلید های فلوریدا به رشد و گیاه مرجان.

“این بسیار شبیه به کاشت درختان” او گفت:. “در آن نیست اما این یک شروع خوب است.”

نتیجه نهایی ارل گفت: داستان نقشه های مورد هر یک از امید نقاط نشان دادن شرایط چه بوده است در سال ها و دهه های قبل و ارائه ممکن است در مسیر به یک تمیز کننده آینده است.

“آنچه که ما در حال قرار دادن به آنچه که ما در حال گرفتن از اقیانوس اینها دو چیز” ارل گفت: “چه هستند که ما اجازه می دهد به جریان به اقیانوس آیا آن را پلاستیک آشغال که ما اجازه می دهد برای ریخته می شود به اقیانوس و یا کجا فاضلاب شهرستان برود ؟ آنها درمان می شود ؟ آنها نه ؟ اگر چنین است چگونه است ؟ در نهایت آن را می رود به ما تامین آب — اقیانوس نهایی ما است تامین آب است.”

فکر می کنم از امید نقاط به عنوان یک جهانی پسر عموی از پارک های ملی که در سال 1916 تاسیس شد برای محافظت از منحصر به فرد تاریخی,علمی و الهام بخش ،

“در سراسر جهان برخی می گویند این بهترین ایده آمریکا تا به حال به آغوش طبیعت با احترام و مراقبت از” ارل گفت. “ما نیاز به انجام همان چیزی که برای اقیانوس است.”

ایالات متحده در زمان یک گام به سمت آن با ملی دریایی پناهگاه عمل در 1970s اما Earle ادعا میکند که به اندازه کافی رفتن نیست.

“یک پناهگاه معنا نیست که آن را محافظت می شود” Earle گفت. “آنچه ما واقعا نیاز به طور کامل مناطق حفاظت شده.

“شما نمی رفتن به یک پارک ملی و ساقه پرندگان و یا قطع درختان اما در دریایی پناهگاه آن را OK به کشتن ماهی و خرچنگ دریایی,” او اضافه شده است. “ما نیاز به همان سطح پیشرفته برای حفاظت از مناطق در اقیانوس در فلوریدا کیز در خلیج مکزیک در دریاهای آزاد — قلب آبی قلب اقیانوس که نیمی از جهان که در آن بسیاری از اکسیژن تولید شده است که در آن بسیاری از کربن دستگیر شده است.”

ارل مطرح پرچم در فکر عمیق دریا استخراج لیتیوم کبالت, آهن و منگنز در آن آبی عمیق قلب بدون ارزیابی از دست دادن سیستم طبیعی است که “تا حد زیادی می تواند بیش از امروز ارزش تجاری از یک تعداد انگشت شماری از مواد معدنی است.”

او به خصوص افتخار است که دوران کودکی خود را در شهر دوندین در زمان مراحل به درخواست mission-blue.org برای سواحل خلیج فارس به تعیین یک نقطه امید.

بهتر مسلح به عمل

بر خلاف اوایل قرن 20 ارل تاکید کرد که انسان در یک موقعیت بهتر از همیشه برای رسیدگی به مشکلاتی از قبیل گرم شدن کره زمین, اقیانوس, اسیدی شدن و کاهش منابع است.

“فکر می کنم در مورد انیشتین او را به دیدن زمین از فضا” Earle گفت. “ده ساله امروز بهتر مسلح برای مقابله با مشکلات امروز از پیشینیان ما که 50 سال پیش.

“نگاه ما به ذوب شدن یخ های قطبی, ما نمی تواند اندازه گیری که نمی تواند ببینید که تا دهه های اخیر,” او اضافه شده است. “با توجه به این که ابرقدرت دانستن ما عمل می تواند به صورت جداگانه و با هم برای حفاظت از سیستم های طبیعی است که ایجاد ثبات است که ما واقعا نیاز داریم.”

او نقاط شیوه های مانند ماهیگیری صنعتی که در آن مدارس از ماهی ها به معنای واقعی کلمه دیوارهایی برای پردازش به عنوان یکی از نمونه های مخرب عمل.

ارل نمی بینم آبزی پروری برنامه هایی است که توسعه یافته است که در اطراف تولید ماهی قزل آلا یا پیشنهادی برای پروژه های آزمایشی در خلیج مکزیک به عنوان امن راه حل.

در حالی که Earle تحسین بسته-سیستم تلاش مانند زمانی که ریزه توسعه یکی برای جمع آوری ماهیان خاویاری به منظور تولید خاویار او همچنین مشاهده کرد که این catered به یک طعم لوکس و اضافه نمی کند به امنیت غذایی.

“وجود دارد یک محل برای این کار در فرهنگ انسانی است اما می توان آن را در یک مقیاس است که واقعا یک گاز بزرگ از جهان طبیعی” Earle گفت.

“ما یاد گرفته ایم که کارآمد تر وجود دارد راه هایی برای رشد چیزها و اگر ما تغییر به یک گیاه بر اساس رژیم غذایی بیشتر مردم می تواند داشته باشد و نه فقط سالم, رژیم های غذایی ما می توانیم غذای خوشمزه,” او اضافه شده است.

در نهایت ارل گفت: مردم نیاز به در آغوش طبیعی سیستم با مراقبت.

“ما باید خود راضی می شوند در مورد داشتن چیزهایی مانند چمن است که دارای یک ورودی بزرگ از آب و گرفتن مقدار زیادی از مواد شیمیایی که آیا این کود یا به اصطلاح علف های هرز قاتلان” Earle گفت. “ما نیاز به پیدا کردن یک محل برای خودمان در سیستم طبیعی است که ما را قادر به در واقع صلح با طبیعت و پیدا کردن یک محل که پایدار.

“که به معنی احترام به آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن ما را به نگه داشتن جهان یک پناهگاه امن در جهان است که دوستانه به ما در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>