دفتر انبار بسته شدن در ساراسوتا گذرگاه

دفتر عرضه خرده فروش است که جایگزین ابزار شمالی + تجهیزات شرکت.

دفتر انبار در فرویتویلل جاده اواخر ماه آینده به اتاق را برای یک مینه سوتا مبتنی بر سخت افزار فروشگاه.

دفتر و لوازم خرده فروش بسته است در 5541 فرویتویلل جاده در ساراسوتا گذرگاه پلازا متعلق به ناخدا Realty Inc. از کی بیسکین.

نیکول Christodoulou از ناخدا ملک گفت: صاحبخانه و دفتر انبار نیست قادر به رسیدن به یک توافق در اجاره مذاکرات است.

دفتر انبار نمی خواهم به ارتکاب به اجاره بلند مدت با ناخدا, Christodoulou گفت: در حالی که جایگزینی مستاجر ابزار شمالی + تجهیزات مایل به ثبت نام 10 سال.

“ما تا به حال به تصمیم ما فکر بهترین مرکز خرید و منطقه” Christodoulou گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

تامارا Solum مالک/مدیر کودکان, برنامه, درام, کودکان و نوجوانان از Manasota گفت که او انجام بسیاری از امور اداری در کنار کسب و کار خود را با استفاده از فرویتویلل جاده Office Depot.

او نمی خواهید برای دیدن این فروشگاه بروید. او حتی فکر روز چهارشنبه اگر وجود دارد یک راه برای متوقف کردن آن از بسته شدن.

“من باید برای انجام بسیاری از من چاپ بیش از وجود دارد. آنها اساسا چاپ تا همه از اسکریپت ها برای من و آگهی — آنها یک تن از کار برای من” Solum گفت.

این فروشگاه قرار است به نزدیک مارس 21, با توجه به دفتر انبار. ابزار شمالی + تجهیزات حرکت خواهد کرد و به 20,995 فوت مربع فضای مدتی بعد از این سال. Christodoulou گفت که او انتظار دارد که آن را باز خواهد شد با سقوط اما این بستگی به فرایند اجازه.

ابزار شمالی فروش انواع محصولات سخت افزاری از جمله ژنراتور, تریلر, آب, پمپ, جوشکاری, لوازم و تجهیزات ساخت و ساز ورود تجهیزات و بیشتر. این شرکت دارای چندین فلوریدا مکان از جمله در تمپا و فورت مایرز.

دفتر انبار کرده بود 1,317 مکان تا سپتامبر. 28 سال 2019 به گفته این شرکت در تازه ترین گزارش مالی. که از 1,372 در پایان سه ماهه مشابه در سال 2018 است.

سارا انگلستان یک سخنگوی دفتر انبار گفت که ساراسوتا فروشگاه بسته شد و بخشی از استراتژی شرکت به “بهینه سازی آن خرده فروشی رد پا.”

“ما ادامه خواهد داد برای خدمت به مشتریان در نزدیکی OfficeMax فروشگاه در ساراسوتا و همچنین آنلاین در officedepot.com,” انگلستان نوشت: در یک ایمیل.

دفتر انبار و OfficeMax در حال حاضر همان شرکت است.

OfficeMax به فروشگاه در 3680 جنوبی تاتل Ave. و 5471 پالمر عبور در ساراسوتا. دفتر انبار دارای دو مکان در گاو دریایی شهرستان در کورتز جاده و 14th Street غرب و در گاو دریایی خیابان و 43 بلوار — یکی در ونیز در 1564 ایالات متحده 41 بای و دیگری در انگلوود در 1500 Placida جاده ها است.

ابزار شمالی نیست تنها مستاجر جدید به رهبری به ساراسوتا گذرگاه. Christodoulou گفت که فرگوسن لوله کشی و نمایشگاه آشپزخانه در حال حرکت است را از 12 ، 000 فوت مربع از 30000 فوت مربع سابق future / freebandz جعبه. باقی مانده از 18 ، 000 فوت مربع است که هنوز هم در دسترس او گفت:.

ناخدا نیز به دنبال مستاجران برای پر کردن 1600 – به 3.200 فوت مربع فضا در نزدیکی اسموتی شاه در خیابان اونوره و برای جایگزینی مستاجر در یک outparcel که قبلا اشغال شده توسط چکرز. وجود دارد نیز بهره در 11,000 فوت مربع سابق LifeWay Christian Store, نقطه, اما هیچ اجاره نامه امضا شده او گفت:.

“ما فقط می خواهم کسی است که به همکاری مرکز خرید و مثبت استفاده از, محله,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im