اوکلاهما gov کوین Stitt تست مثبت برای coronavirus هفته پس از حضور تهمت تجمع

فرماندار گفت که او نمی توانست مسری قبل از شنبه و تا به حال بدون علامت مورد coronavirus قبل از دریافت نتایج آزمون پنج شنبه شب.

واشنگتن – فرماندار اوکلاهما کوین Stitt چهارشنبه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus هفته پس از حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, جایی که او نشسته سر رو در میان مقامات دولتی در یک جمعیت هزار نفر.

“من خواهید بود با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. من جدا شده و دور از خانواده من است. من کار کردن از خانه,” او گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی اعلام مثبت خود را نتایج آزمون.

فرماندار گفت که او نمی توانست مسری قبل از شنبه و تا به حال بدون علامت مورد coronavirus قبل از دریافت نتایج آزمون پنج شنبه شب.

“من را تشویق Oklahomans شاید تست شده,” او گفت:, به خصوص اگر آنها نبودند احساس خوبی است.

این تجمع برگزار شد در Tulsa BOK مرکز در ژوئن 20, درو برخی از 6,200 مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت کنندگان و ملاقات با صدها نفر از معترضان در اطراف شهر پراکنده. کارشناسان بهداشت هشدار داد در برابر برگزاری هزاران نفر از مردم در داخل عرصه به عنوان موارد در سراسر کشور افزایش یافت و به بالاترین.

وقتی پرسید که آیا او ممکن است قرارداد این ویروس در حالی که حضور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع ماه گذشته در تولسا که در آن فرماندار دیده می شد بدون ماسک Stitt گفت که او فکر آن را “بیش از حد طولانی پیش” برای آن که به منبع پخش شده است.

Stitt گفت که او فکر نمی کنم این ویروس می تواند خفته برای مدت طولانی است که “بر اساس علم است.”

“این بیش از حد طولانی پیش. این بود که گفت:” اوکلاهما کمیسیون بهداشت لنس فرای اضافه کردن آن را “ناشناخته” که در آن فرماندار آلوده شد.

در اوایل این ماه تولسا بالا در بخش بهداشت و درمان گفت: که آن را “بیش از احتمال زیاد” این اجتماعات بزرگ در چند هفته گذشته – از جمله تهمت را به تجمع و تظاهرات – اضافه به رکورد تعداد موارد گزارش شده این هفته است.

Stitt گفت که او “خیلی شوکه” او اولین فرماندار به تست مثبت اضافه کرد که همسر و فرزندان خود را آزمایش منفی است.

خواه فرماندار گفت: ساکنان نیاز به “تنظیم رفتار ما کمی” اما او هیچ برنامه ای برای پیاده سازی یک ماسک قیمومیت.

“در سراسر ایالت اوکلاهما شما رو جوامع مختلف با نیازهای متفاوت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>