Omicron بزرگترین جهش Covid-19 در بریتانیا را تامین می کند، اما تعداد کمی از آنها به طرفداران نیاز دارند

[ad_1]

لندن – نوع ویروس کرونا Omicron بزرگترین جهش در موارد کووید-19 را در بریتانیا از زمان همه‌گیری ایجاد کرده است، اما تعداد افراد بدحال در بیمارستان‌ها به میزان قابل توجهی افزایش نیافته است که این نشانه امیدوارکننده‌ای برای کشورها از جمله ایالات متحده است. افزایش سریع آن در عفونت ها.

پزشکان می گویند Omicron باعث می شود افراد کمتری به طور جدی بیمار شوند و مشکلات تنفسی شدید که از علائم اولیه امواج کووید-19 بود، این بار کمتر رایج است. این تغییر منعکس کننده تفاوت در نحوه حمله این گزینه به بدن، واکسن های تقویتی است که آسیب پذیرترین افراد را در برابر شدیدترین جنبه های بیماری محافظت می کند و درمان های بهتری که از پیشرفت کووید-19 جلوگیری می کند.

این روند، که با افزایش سریع بستری شدن شدید در بیمارستان که در موج های همه گیر قبلی مشاهده شد، در تضاد است، شواهدی را اضافه می کند که Omicron باعث بیماری خفیف تری نسبت به پیش سازهای ویروسی خود می شود، به ویژه در جمعیت هایی که نسبت به واکسن ها مصونیت دارند و قبلا در معرض کووید-19 قرار گرفته اند.

مروین سینگر، مشاور مراقبت‌های ویژه در بیمارستان‌های دانشگاه کالج لندن می‌گوید: «ما منتظر سقوط بمب‌ها هستیم و هنوز سقوط نکرده‌اند. «تاکنون شاهد جهش بزرگی در پرونده ها بوده ایم. ما در حال حاضر چنین چیزی را نمی بینیم. من بی سر و صدا متقاعد شده ام که Omicron چندان بد نخواهد بود.

پزشکان می گویند که بار بیمارستان ها و کادر پزشکی در بریتانیا همچنان بالاست. اگرچه تعداد بخش‌های مراقبت‌های ویژه کم است، پذیرش در مراقبت‌های معمول بیمارستانی به سرعت در حال افزایش است و سیستم مراقبت‌های بهداشتی را که با غیبت گسترده کارکنان پزشکی که خود به Omicron آلوده شده‌اند، دچار مشکل می‌شود.

آنها همچنین می گویند که اگر این گزینه در میان گروه های مسن تر و آسیب پذیر پیشرفت بیشتری نسبت به قبل داشته باشد، تعداد مراقبت های ویژه می تواند افزایش یابد. طبق داده‌های اواسط دسامبر، حدود 60 درصد از افرادی که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند واکسینه نشده‌اند، اگرچه آنها تنها 9 درصد از جمعیت بزرگسال را در ماه گذشته تشکیل می‌دادند، و پزشکان می‌گویند بقیه معمولاً افرادی هستند که واکسینه شده‌اند اما در رنج هستند. از بیماری های زمینه ای جدی که توسط کووید-19 تشدید می شود.

سامانتا بات رودین، پزشک مراقبت‌های ویژه در بیمارستانی در نزدیکی لندن، می‌گوید: «ما هنوز با چالش‌های بزرگی برای خدمات بهداشتی خود مواجه هستیم، حتی اگر آنها با موج گذشته متفاوت باشند.

میانگین ارزش هفت روزه موارد تازه گزارش شده کووید-19 در بریتانیا در روز پنجشنبه به 181733 رسید که 30 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافته است زیرا سویه بسیار سرایت شده Omicron در بین جمعیت پخش می شود. مقامات بهداشت عمومی می گویند که تعداد روزانه موارد می تواند مقیاس واقعی موج فعلی را دست کم بگیرد. اداره ملی آمار تخمین می زند که 3.7 میلیون نفر در بریتانیا یا 5.6 ​​درصد از جمعیت ممکن است در هفته منتهی به 31 دسامبر به کووید-19 مبتلا شده باشند.

بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش است، اگرچه پذیرش روزانه و تعداد کل بیمارستان ها بخشی از سطوح مشاهده شده در موج های قبلی باقی می ماند. آخرین آمار از انگلستان نشان می دهد که میانگین مصرف روزانه 2000 برای هفت روز منتهی به سه شنبه، تقریباً نیمی از سطحی است که در ژانویه 2021، مرگبارترین مرحله همه گیری در بریتانیا، به آن رسیده است. تا روز پنجشنبه، حدود 16058 نفر در بیمارستان‌ها مبتلا به کووید-19 هستند. این بیشترین میزان از فوریه سال گذشته است، اما بسیار کمتر از اوج 34000 در اواسط ژانویه است.

روند قوی تری در بیمارانی که به قدری بیمار هستند قابل مشاهده است که به تهویه مکانیکی نیاز دارند، که یک شاخص کلیدی از شدت بیماری است. تا روز پنجشنبه، 762 مورد کووید-19 در تخت‌های تهویه مکانیکی در بیمارستان‌های بریتانیا وجود داشت. این کمتر از اوایل نوامبر است و بخشی از 3700 مورد در موج زمستانی قبلی است، زمانی که میانگین روزانه موارد ابتلا به حدود 60000 مورد به اوج خود رسید.

دیوید کار، پرستار مراقبت‌های ویژه در بیمارستان سنت توماس در لندن، گفت: «من ساعت‌ها تماشا کردم که بخش من در موج اول و دوم پر از پذیرش‌های تهویه‌شده برای کووید-19 بود. او گفت که تاکنون این اتفاق در مورد Omicron رخ نداده است.

نخست وزیر بوریس جانسون این هفته گفت که تصویر موجی در حال افزایش اما بسیار کمتر از کووید-19 به این معنی است که حداقل در حال حاضر نیازی به محدودیت های شدیدتر در زندگی روزمره در انگلیس وجود ندارد، اما او و مقامات ارشد دولتی بهداشت در کشور هشدار داد که در صورت ادامه افزایش تعداد پرونده، چند هفته آینده آزمایشی جدی خواهد داشت.

او گفت: “هرکس فکر می کند نبرد ما با کووید به پایان رسیده است، می ترسم عمیقاً در اشتباه باشد.” “این لحظه نهایت احتیاط است.”

روپرت پیرس، مشاور مراقبت‌های ویژه در یکی از بیمارستان‌های لندن و سخنگوی بخش مراقبت‌های ویژه، می‌گوید: «تا زمانی که از اوج عفونت عبور نکنیم، نمی‌توانیم اوج پذیرش در بیمارستان را بدانیم.»

او و سایر پزشکان می گویند که کاهش بار بیماری های جدی عمدتا به دلیل مزایای واکسیناسیون است. به نظر می‌رسد که تزریق‌ها به خوبی در برابر بیماری‌های جدی محافظت می‌کنند، اگرچه نشان داده شده است که Omicron می‌تواند فراتر از واکسن‌های محافظی که در برابر عفونت ارائه می‌کند، عمل کند. مصونیت قبلی در برابر امواج گذشته کووید-19 نیز ممکن است نقش مهمی ایفا کند، همانطور که درمان‌های بهتری مانند استروئیدها و آنتی‌بادی‌های مصنوعی برای مبارزه با ویروس می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند.

اما پزشکان همچنین به ویژگی‌های خود نوع آن اشاره می‌کنند، به‌ویژه مطالعاتی که نشان می‌دهد میزان انتقال آن ممکن است توانایی آن را برای تکثیر سریع در بینی و دستگاه تنفسی فوقانی منعکس کند، اما به طور موثر کمتر در عمق ریه‌ها، جایی که ویروس می‌تواند آسیب بیشتری ایجاد کند.

دیوید استرین، اپیدمیولوژیست و مدرس دانشکده پزشکی دانشگاه اکستر که بیماران مبتلا به کووید-19 در جنوب غربی انگلستان را درمان می کند، گفت که ویژگی بارز این موج عفونت در مقایسه با امواج قبلی بیماران مبتلا به ذات الریه نادر است. و یک عارضه بالقوه خطرناک که می تواند افراد را به بخش های مراقبت های ویژه سوق دهد.

او گفت: «آنها پنومونی کووید را که از گزینه‌های قبلی دیدیم، دریافت نمی‌کنند. دکتر استام گفت در حال حاضر 42 نفر مبتلا به کووید-19 در گروه بیمارستان هایی که او اداره می کند وجود دارد، در حالی که یک سال قبل حدود 140 نفر بود. با توجه به سطح عفونت های محلی، او تخمین می زند که بستری شدن یک مورد در بیمارستان در منطقه او حدود یک پنجم میزان قبلی در طول همه گیری است.

دکتر استام و سایر پزشکان می‌گویند که Omicron هنوز یک ویروس خطرناک است و خطر ابتلا به بیماری‌های جدی برای کسانی که واکسینه نشده‌اند یا برای افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای شدید مانند بیماری‌های گوارشی یا قلبی دارند، بیشتر است. دکتر استرین گفت، مانند نسخه‌های قبلی، Omicron هنوز توانایی ایجاد پاسخ‌های ایمنی خطرناک در سراسر بدن را دارد.

مقامات بهداشتی می گویند که موج Omicron از جنبه های دیگر متفاوت به نظر می رسد. برای بخش بزرگتری از بیماران، کووید-19 حتی بزرگترین مشکل آنها نیست: داده ها در انگلیس نشان می دهد که نسبت افرادی که به کووید-19 تشخیص داده شده عمدتاً برای یک بیماری دیگر درمان شده اند در دسامبر به 33 درصد از حدود 25 درصد در گذشته افزایش یافته است. چند ماه.

پروفسور سینگر از UCLH گفت کاهش وزن به این معنی است که بیماران معمولاً مدت کوتاه تری در بیمارستان بستری هستند – روزها، نه هفته ها. آقای کار، یک پرستار مراقبت‌های ویژه، گفت که در بیمارستان او بسیاری از بیماران کووید-19 احتمالاً به چند روز اکسیژن و درجه‌ای از حمایت نیاز داشتند که نمی‌توانستند در خانه دریافت کنند، “اما این به معنای بیماری شدید نیست که ما را ملزم می‌کند. “

همانطور که ایالات متحده و سایر کشورها با Omicron درگیر هستند، دانشمندان در آفریقای جنوبی شروع به دریافت تصویر واضح تری می کنند. WSJ از آزمایشگاهی پیشرو بازدید کرد که در حال مطالعه سویه ای از ویروس کرونا است که به نظر می رسد تا حدی از واکسن ها اجتناب می کند، عفونی تر است و می تواند علائم خفیف تری ایجاد کند. عکس: والدو سویگرز / بلومبرگ

بنویسید جیسون داگلاس در [email protected]، جوانا سوگدن در [email protected] و دنیس رولند در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmecryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisiMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort