هر چند خود را ضبط حرفه ای به پایان رسیده بود در سال 1980 با انتشار درخشان (اگر جنبهی) soundtrack برای رابرت آلتمن را در زندگی Popeyeاو ادامه داد: در موسیقی تا پایان روز است. نتایج این تلاش ها در نهایت به نظر می رسد در سال 2019 با این جانور همه چیز خوار سوابق انتشار Losst و Founnd, مجموعه ای از پیچیده مرتب شده آهنگ های جلو-قطع کننده صدای خواننده از ویژگی های پست خود-گربه گربه سال است.

سال گذشته نیز مشخص شده والاتر از Netflix بکشد روسی عروسک یک آینه طنز روز موش خرمای کوهی امریکا-ساختار سری که در آن Natasha Lyonne به نادیا بخت به زندگی کردن در همان روز و بیش از بیش. به جای سانی و شر است “I Got You Babe,” نیلسون را جلف “Gotta Get Up” مجموعه تن. این آهنگ از سال 1971 را نیلسون Schmilssonزده چنین وتر با بینندگان که Spotify در گزارش 3,300 درصد افزایش جریان در ایالات متحده آمریکا

با نیلسون آگاهی در تمام زمان بالا MVD سرگرمی گروه در حال حاضر منتشر سالگرد 50 Blu-ray و نسخه دیجیتال از نقطه! فیلم HD اولین بازی ساخته شده است توسط لس آنجلس نویسنده و برنامه نویس و جمع آوری Kier-La Janisse که ارائه نادر 16mm چاپ برای ترمیم. (نه خیلی اتفاقی او را مشغول به کار در یک کتاب به نام یک آهنگ از ضربان قلب شیطان در هر زمان: کودکان برنامه نویسی و Counterculture, 1965-1985.)

نیلسون بود همه از 29 سال که خود متحرک داستان خواب برای اولین بار به عنوان یک ABC فیلم از این هفته در 2 فوریه 1971 (این در اصل برنامه ریزی شده به هوا در طول کریسمس سال 1970 برای کسانی که بدانم در مورد MVD را حسابی). در آن زمان او تا به حال در حال حاضر فتح دنیای فیلم و موسیقی خود را از طریق عملکرد فرد نیل را “همه Talkin'” برای Midnight Cowboy و نویسندگی خود از “یک” به ضجه و زاری به تنهایی با آن سه سگ شب تا به حال بالای 10 رسید. شخصی جلو, نیلسون و همسر دوم خود را با دایان که به تازگی به استقبال اول خود پسر Zak. آنچه که باقی مانده بود به جز برای تسخیر جهان از تلویزیون ؟

نیلسون برچسب RCA منتشر شده بود موسیقی متن فیلم قبلی دسامبر. این آلبوم ویژگی های یک needlepoint-سبک تصویر هنرمند در مقابل اسپورتینگ همان مخروطی شکل سر خود را به عنوان پاینت اندازه قهرمان Oblio (ابراز شده توسط nine-year-old مایک Lookinland از The Brady Bunch). من طلاق مادر من خریداری یک کپی است که در سال, و من می خواهم آن بازی بارها و بارها کوه در می رم صفحات گری لوند مصور هشت-صفحه جزوه در حالی که همه. من حفظ کرده ایم از آهنگ ها و تصاویر به حدی است که آنها زندگی می کنند در سر من; آن است که ترکیب قوی از انتظار کودکانه, شگفت آور, بزرگسالان, و فقط ساده عجیب و غریب است که باعث می شود نقطه! کار به عنوان به خوبی برای من در حال حاضر به عنوان آن را پس از آن.

برای این دست گردد, پروژه, نیلسون همه چیز او احتمالا می تواند. او استخدام یک فیلمنامه (هنجار Lenzer) برای انطباق با ایده خود را از یک کارگردان و انیماتور (Fred Wolf) آن را به زندگی یک تولید کننده (جورج Tipton) برای انجام و ترتیب آهنگ ها و راویان داستان: Midnight Cowboy‘s داستین هافمن برای پخش اصلی آلن Barzman و Alan Thicke پس از آن برای airings و دوست خود را رینگو استار برای خانه-تصویری نسخه. این نیلسون که فراهم می کند قطعی صدای بیش از این آلبوم هر چند استار خیلی خوب است آن را بیش از حد بد او انجام نشده ،

این نیلسون که تصور داستان همان است نیلسون که بدون پدر نوشت: آهنگ مورد fatherlessness مانند “1941” (از سال 1967 را به دوزخ نمایش سایه) و “پدر و آهنگ” (1968 را هوایی باله) و می خواهم که هفت فرزند توسط دو زنان مختلف است. هیچ یک از آنها را تجربه همان درجه از رها کردن اگر آن را عادلانه می گویند که او جوانترین فرزند ایرلندی به دنیا آمد, همسر, Una دیدم خیلی بیشتر از او از قدیمی ترین پسر Zak که مذاکرات در مورد او با یک نوع rueful محبت در Alyn Shipton قطعی 2013, بیوگرافی نیلسون: زندگی یک خواننده-ترانه سرا.

در نقطه!, Oblio شروع زندگی در یک کشور پادشاهی پر از نقطه است. به عنوان نیلسون آهنگ آن را “همه چیز رو اونا”—به جز Oblio تنها دور سر شهروند. به عنوان استار متحده در روایت خود “او تا به حال هیچ نقطه. او تا به حال هیچ نقطه و در همه.” همیشه یک فن از جدول دو طرفه, نیلسون عصاره آنجا معنا از کلمه “نقطه” به عنوان امکان پذیر است. هر کسی که تا کنون احساس متفاوت از بقیه می توانید خود را در Oblio حداقل نه به این دلیل که او به طور منظم بچه. او مودبانه او را ادب—او فقط بی معنی.

برای کمک به او را به جا Oblio مادر باعث می شود او با اشاره کلاه. سر خود را کروی باقی می ماند اما در حال حاضر او به نظر می رسد بیشتر شبیه به هر کس دیگری. به جای یابی هر یک از نارنجی همسالان Oblio می یابد یک همسر روح در “بزرگترین سگ در جهان” که منجر به “من و پیکان” والا دو دقیقه سبک پاپ دانلود آهنگ که نیلسون توصیف یک دوستی در اولین فرد در حالی که به طور همزمان ابراز بزرگسالان ترس از رها شدن در خطوط مانند “و در صبح هنگامی که از خواب بیدار شدم او ممکن است به من گفتن خداحافظ.” آن را غیر منتظره مسیر انحرافی در یک آهنگ به ظاهر طراحی شده برای کودکان و دوستداران حیوانات, اما که نیلسون را روش کار به طور خلاصه: به براندازی پاپ آهنگ انتظارات در هر نوبت.

با سگ آبی را کمک Oblio می شود یک بازیکن توانمند از مثلث بازی شیر یا خط این شهر بومرنگ مانند تفریح و سرگرمی, اما فقط به عنوان بچه های دیگر در حال گرم کردن برای او می تپد تعداد بنفش بازنده درد یک پسر (ابراز شده توسط جودی فاستر برادر و دوستان). شمارش نمی توانید شهر خود را ببینید, رهبر آینده به عنوان یک شکست تا او متقاعد به راحتی مرعوب شاه به تبعید Oblio به معنی جنگل.

تعداد یک Dr. Seuss-درجه تبه کار به رقیب سبز در چگونه گرینچ کریسمس را دزدیدکه قبل از نقطه! به شبکه تلویزیونی توسط پنج سال و تاپیک های مشابه حساسیت در محل کار در نظر فراواقعی نگاه از چیزی. دیگر ممکن است الهام بخش عبارتند از: George Dunning انیمیشن برای بیتلز زیردریایی زرد و تری گیلیام را متحرک کلاژ برای Monty Python s Flying Circus. با توجه به اینکه نیلسون دوستانه بود با هر دو نمایشنامه آن را بعید است که شباهت ها کاملا تصادفی است.

اگر آن را در حال حاضر روشن است که نقطه! مثل مورد تعصب یک روستایی در دادگاه جادوها آن را زمانی که او می گوید دیگر “اگر ما اجازه دهید یکی از Oblio نوع اقامت قبل از اینکه طولانی تمام روستا خواهد بود خزنده…” او نمی پایان حکم او و نه نشانی از او نیاز به. Oblio می ایستد برای هر کسی که نمی, نگاه, همان, صحبت می کنند, همان, و یا همان عمل به عنوان اکثریت جامعه خود را.

به عنوان Oblio و پیکان اتهام توطئه جنایی, سر به سمت جنگل نیلسون را Rube Goldberg تصنیف “فکر می کنم در مورد مشکلات خود را” موسیقی متن خود را به خروج. دوم-فرد آهنگ شروع می شود با شما در روی میز صبحانه به فکر کردن در مورد مشکلات خود را. شما اشک ریخته که اراضی خود را در فنجان چای که به پایان می رسد تا در این رودخانه که در آن سفر به اقیانوس به خورده شدن توسط ماهی که shallowed توسط نهنگ “که پس از او تجزیه می شود!” چرخه دوباره آغاز می شود که بدن یک اقیانوس که جریان را به رودخانه که می آید از روی آن ضربه بزنید و به پایان می رسد تا خود را در فنجان چای.

Oblio هیچ زمان به فکر کردن در مورد مشکلات خود را. او فقط امیدوار است آن را از طریق بی معنی جنگل در یک قطعه برای اولین بار از نوع خود را برای به انجام رساندن feat. آن را پر از نقاط اگر چه به عنوان بی معنی انسان هشدار “یک نقطه در هر جهت همان است که هیچ نقطه ای در همه.” او همچنین برخوردهای گروهی از زنبورها و یک گربه باحال به نام سنگ که utters بهترین خطوط برای یک رابطه جنسی-تزریق bebop ضرب و شتم “شما ببینید چه چیزی شما می خواهید برای دیدن” “شنیدن آنچه که شما می خواهید برای شنیدن” “شما لازم نیست که به یک نقطه به نقطه” و مورد علاقه شخصی من “شما شده است goofin’ با زنبور عسل؟” در پخش Blu-ray را با امکانات فوق العاده نویسنده Lenzer اشاره می کند که نیلسون اصرار بر این شخصیت هر چند Lenzer از او متنفر بودم و او متنفر است او در حال حاضر به دلیل او احساس او بیش از حد از یک مورخ هیپی کلیشه.

درست زمانی که به نظر می رسد به عنوان اگر Oblio و پیکان نخواهد دیدار هر یک از زنان در طول سفر خود آنها می آیند در سراسر چاق, خواهر, سه گوجه فرنگی به شکل خانمها که زندگی را با نفس بریده بریده و شیار. گرگ کشیده شده است آنها را به طوری که آنها به نظر می رسد کمبود لباس و در عین حال او را نگه داشته و همه چیز G-امتیاز به تصویر می کشد و آنها را در یک smeary شیوه ای که آنها گزاف گویی در اطراف مانند توپ های ساحل. “من واقعا نمی فهمم این” Oblio اذعان می کند, در نهایت تصمیم گیری است که درک لازم نیست. آنها به سادگی وجود داشته باشد برای الهام بخشیدن به خنده و نشاط است.

آنها بعد از ملاقات با برگ های malapropism-spouting تاجر با وسواس سود که حداقل شخصیت جالب توسط far. پس از برخورد با یک پرنده ماقبل تاریخ است که طول می کشد Oblio و پیکان در یک سفر را از طریق آسمان قبل از آوردن آنها به زمین تفریخ تخم مرغ و سپس پرواز کردن با جوجه دو خسته مسافران حل و فصل کردن برای چرت زدن. با توجه به اینکه نقطه! ریشه در یک پتانسیل موسیقی درباره برادران رایت به عنوان مردان جوان (همراه سگ شامل) آسمان سفر به احتمال زیاد فنر از این پروژه.

قبل از اینکه آنها را بی اراده کار کردن به خواب Oblio می آید برای تحقق: چه در سر خود را مهم تر از این که آیا وجود یک نقطه در بالای آن است. که نیلسون croons “آیا شما خواب؟,” چیدن تا جایی که “من کلید” چپ به عنوان او همچنان به تعجب که آیا یک رابطه خواهد داشت. “و در صبح هنگامی که از خواب بیدار شدم او ممکن است به من گفتن خداحافظی” او آه با یک نفس. با یکی دیگر به او اطمینان به شریک زندگی خود را که “من آنجا خواهم بود توسط سمت خود را.” به بیش از حد دور است, اما در پایان فیلم همه طرفه با ما را قهرمان. حتی اگر او هنوز هم به نظر می رسد متفاوت است.

ممکن است وجود داشته باشد بهتر است, خانوادگی, فیلم, اما چند که بیشتر شخصی و کمتر مهربان به افراد جوان است. هر چند بیشتر سورئال عناصر نقطه! فنر از یک اسید سفر نیلسون در زمان در حالی که سرگردان را از طریق تپه های هالیوود با سگ خود را مولی داستان بی انتها باقی می ماند. و به عنوان یک آهنگ چرخه موسیقی متن فیلم می ایستد در کنار بهترین آلبوم به خصوص نیلسون Schmilsson, به حدی که آن را از دست می دهد و چیزی که untethered از فیلم است. آنها به سادگی دوست داشتنی بی ریا آهنگ ها در مورد پیدا کردن دوستان و پیدا کردن محل خود را در جهان.

از طریق نقطه!, نیلسون پسر که بزرگ بدون پدر رو به زندگی کردن خود را از کسی که در آنجا بود برای او فقط به عنوان او می خواهد سعی کنید وجود دارد برای کودکان و نوجوانان. این است که در انعکاس Oblio رابطه با پدر و مادر خود را همراه با ارتباط بین راوی را (نیز ابراز شده توسط مایک Lookinland) و پدر که می گوید داستان است که طول می کشد تا بخش عمده ای از فیلم در حال اجرا زمان

در Alyn Shipton بیوگرافی, انیماتور, Fred Wolf می گوید: “مطمئن نیستید که داستان عمدا سرگذشتی.” در زمان نیلسون تصور پروژه, بیوگرافی ممکن است در ذهن او بوده است اما در حقیقت آن مطمئن به نظر می رسد که راه. حتی فراتر از این پدر و پسر رابطه جان کلام داستان است که آن را بهتر برای زندگی خود را در حقیقت به عنوان نیلسون بود قطعا نسبت به مطابقت با جامعه انتظارات.

در سال 1991 پس از خود را ضبط حرفه ای به پایان رسیده بود و فقط پس از کشف که مدیر کسب و کار خشک شده بود خود را حساب نکته! زنده شد به عنوان یک مرحله موسیقی در لس آنجلس. سود حاصل از این نمایش همراه با CD چاپ مجدد از همه زمان Greatest Hitsقرار داده و نیلسون در سیاه و سفید.

زمانی که من مصاحبه جان Scheinfeld, مدیر خوب, مستند که توسط Harry Nilsson (و به همین دلیل است که همه حرف زدن در مورد او)? در سال 2007 او به من گفت: “ما تا به حال یک زمان سخت در فروش آن است. ما سعی کردیم برای دو سال ما فقط نمی تواند آن را انجام دهد. مردم گفتند: هری ؟ من نمی دانم. او به اندازه کافی محبوب’.” در بیشتر سال های اخیر نیلسون پسران Zak و Kiefo (که هشت وقتی که پدرش فوت کرد) انجام شده است آهنگ ها از نقطه! در یک کنسرت زمینه معرفی و re-معرفی مخاطبان به مواد است که آزمون زمان ایستاده بود. هری نیلسون ممکن است هرگز به رسمیت شناختن نام معروف خود را با دوستان در Beatles اما خود را پایین کلید تلویزیون ویژه در مورد one-of-a-kind بچه را نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im