یک جمهوری خواه در حال برگزاری است تا 1.3 میلیون برای کمک به صرفه جویی در loons

در هر حال حاضر و دوباره لون به شیرجه رفتن به پایین دریاچه تخت حرکت شبیه چمچه زنی تا چیزی تقریبا به اندازه یک نخود و آن را فرو برد. اگر آن را یک ریگ آن را بزرگ برای loon را هضم است. آن را تبدیل به یک مشکل زمانی که پرنده به اشتباه چلچله منجر وزنه به جای.

ماهیگیران تفننی می خواهم به استفاده از وزنه به وزن پایین خطوط خود را و گرفتن آب عمیق ماهی—خود را در انواع مختلف اردک ماهی و فلان چیز. اما هنگامی که این توپ های کوچک از فلز لغزش کردن خط و از دست آنها به طور معمول تا پایان در شكم loons غواصی اردکها و قوها.

آنچه در زیر عذاب شروع با سردرگمی و لرزان و پایان دادن به در لاغری و مرگ در عرض چند هفته. آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا برآورد این چیزی است که کشتن 14 درصد از دولت loons

دولت یک طرح برای کمک به آن را متوقف کند. یک نرم افزار MPCA ظ در ماه سپتامبر خواهد شیر $1.27 میلیون در حل و فصل پول از نشت نفت BP حل و فصل نسبت به حفاظت از لون جمعیت.

به عنوان از ژانویه 1 این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آگاهی کمپین درخواست فیشر به خندق منجر شود و استفاده غیر سمی وزنه.

اما ما لازم نیست که پول در عین حال به دلیل سن. لایحه Ingebrigtsen (R-Alexandria) نمی خواهید به ما. کمیته امور مالی مجلس سنا رئیس است به طور موثر مسدود عطا کند تا زمانی که او می تواند برگزاری جلسه کمیته در مورد این موضوع بعد از جلسه شروع می شود.

Rep. Rick Hansen (D-South, St. Paul) تماس Ingebrigtsen حرکت “خیره کننده” اما می گوید این است که یک “الگوی سازگار” با مینه سوتا جمهوری خواهان در خصوص منجر شود.

“تلاش برای مطالعه پژوهشی آموزش و یا تغییر رفتار در مورد استفاده از سرب در حال مخالف” هانسن می گوید.

بازگشت در سال 2015 و 2016 اداره منابع طبیعی پیشنهاد ممنوعیت منجر birdshot در دولتی شکار زمین در نیمه دولتی و انجمن ملی تفنگ های مختلف و گروه های شکار آمد به شدت در برابر این ایده به عنوان… خوب منجر شود. (NRA سایت رنگ حفاظت از محیط زیست تلاش به عنوان یک “حمله” ضد شکار گروه که “هدف نهایی” است که به ممنوعیت شکار در دسترس نباشد.)

این $1.27 میلیون در سوال این است که تنها کسری از 6 میلیون دلار در ایالت مینه سوتا کردم از نشت نفت BP حل و فصل و بیشتر از بقیه پذیرفته شده است بدون سوال و یا شکایت و صرف در حفظ و نگهداری.

Ingebrigtsen نمی پاسخ به درخواست مصاحبه اما او گفت استار تریبیون موضع خود را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سرب است و او می خواهد به درخواست MPCA اگر آنها ممکن است با استفاده از کمک مالی به استخدام بیشتر وقت مردم است.

“من می خواستم برای نگه داشتن پای خود را به آتش,” او توضیح داد. او گفت: MPR است که او مخالف مبارزه منجر وزنه, او فقط می خواستم به شنیدن “دقیقا” چقدر پول می تواند صرف. Ingebrgitsen همچنین گفت که او انتظار می رود بودجه به تصویب اولیه در جلسه.

هانسن لزوما خرید که. این می تواند حل و فصل شده است “چند ماه پیش” او می گوید. او در حال حاضر یک پیش نویس لایحه اجازه دهید به این سازمان صرف پول و او می گوید او و همکارانش را قرار داده و آن را به جلو “را به عنوان به زودی به عنوان [آنها] می توانید.”

مگر لایحه یک تغییر از قلب است.

“من می پرسند [سناتور Ingebrigtsen] به انتشار بودجه و صرفه جویی در برخی از loons,” او می گوید.

برای بیشتر مسائل Ingebrigtsen اتحاد و پشتیبانی در طول دوره قانونی خود را حرفه اتمام 2011 این لایحه را به انگلیسی, مینه سوتا, زبان رسمی که در سال 2014 هنگامی که او شجاعانه ایستاد در برابر قانونی کردن ماری جوانا پزشکی و یکی در سال 2017 زمانی که او سعی در از بین بردن کیفیت محیط زیست هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im